ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   תמונות של מישל טרוני - הגלריה של מר תל אביב ע& (https://israelbody.com/showthread.php?t=15797)

arbel2 03-08-07 21:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גדי 21
כי כזה דבר לא שומעים כל יום.. וזה כן עניין של מה בכך.

בקטנה אחי :)
אני בטוח שבמקרה ההפוך היית עושה אותו דבר :)

גדי 21 03-08-07 21:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2
בקטנה אחי :)
אני בטוח שבמקרה ההפוך היית עושה אותו דבר :)

תהיה בטוח

טל יואב 03-08-07 21:47

מישל מדהים ומרשים אין לו שום חולשה בגוף הכל במקום , והכל משתלב יפה ומאוד פרופורציונלי לשאר כל חלקי הגוף . הדבר היחידי שלטעמי לא יפה אצלו ולא במקום זה הקעקועים אבל חוץ מזה הוא ממש מושלם . לדעתי ולדעת רבים הוא יכול לכסות את אלון צוקרמן בתחרות .

גדי 21 03-08-07 21:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי טל יואב
מישל מדהים ומרשים אין לו שום חולשה בגוף הכל במקום , והכל משתלב יפה ומאוד פרופורציונלי לשאר כל חלקי הגוף . הדבר היחידי שלטעמי לא יפה אצלו ולא במקום זה הקעקועים אבל חוץ מזה הוא ממש מושלם . לדעתי ולדעת רבים הוא יכול לכסות את אלון צוקרמן בתחרות .

אומר לך בשמו שכרגע נתת את המחמאה הגדולה ביותר שיכולת לחשוב עליה, פשוט אמרת הכל במשפט האחרון.

גדי 21 04-08-07 14:10

הייתי חייב לכתוב סתם עוד משהו, רק בשביל להעלות את הנושא הזה לראש הרשימה, חבר'ה, עם כל הכבוד והתודה על כך שאתם מעודדים ודוחפים אותי, אל תשכחו שמי שנעשה לו עוול עד כה הוא מישל ושהתחרות שלו לפניי (18 לחודש) והוא זקוק ליותר עידוד שאני מקווה שיתבטא בכך שתופיעו כולכם לתחרות, אפילו עם שלטים אם יש צורך בכך..

Night_Wolf 04-08-07 14:26

ציטוט:

הייתי חייב לכתוב סתם עוד משהו, רק בשביל להעלות את הנושא הזה לראש הרשימה, חבר'ה, עם כל הכבוד והתודה על כך שאתם מעודדים ודוחפים אותי, אל תשכחו שמי שנעשה לו עוול עד כה הוא מישל ושהתחרות שלו לפניי (18 לחודש) והוא זקוק ליותר עידוד שאני מקווה שיתבטא בכך שתופיעו כולכם לתחרות, אפילו עם שלטים אם יש צורך בכך..

נבוא נבוא לעודד אותו תאמת אני יתחרה גם באותו יום:sbb4:
אבל עדין שהוא יהיה על הבמה בקטגוריה בטח של המשקל הכבד..:blush: אני מפתיח לחזור צרוד הבייתה בישבילו :boxing: :boxing:

נ.ב
גדי למה שלא תביא את מישל לפורום גם?
ולדעתי אם הוא נכנס ישר להכניס לו AVATAR שיהיה רשום מתחת לשם משתמש שלו מפתח גוף מקצועי ותמונה בצד כמו שיהיה לנו אחרי התחרות:)

גדי 21 04-08-07 15:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
נבוא נבוא לעודד אותו תאמת אני יתחרה גם באותו יום:sbb4:
אבל עדין שהוא יהיה על הבמה בקטגוריה בטח של המשקל הכבד..:blush: אני מפתיח לחזור צרוד הבייתה בישבילו :boxing: :boxing:

נ.ב
גדי למה שלא תביא את מישל לפורום גם?
ולדעתי אם הוא נכנס ישר להכניס לו AVATAR שיהיה רשום מתחת לשם משתמש שלו מפתח גוף מקצועי ותמונה בצד כמו שיהיה לנו אחרי התחרות:)

באיזו קטגוריה תתחרה? צעירים?

מישל נורא עסוק בתקופה הזו וגם אינו מחובר לאינטרנט.

Night_Wolf 04-08-07 16:30

ציטוט:

באיזו קטגוריה תתחרה? צעירים?

מישל נורא עסוק בתקופה הזו וגם אינו מחובר לאינטרנט.

כן אחי עד 21.
ובקשר למישל מדי פעם שיש לו זמן פנוי שיקפוץ אלייך שיפתח אצלך שם משתמש ויגיב קצת:) אני בטוח שחברי הפורום מאוד ירצו לשאול אותו הרבה שאלות וללמוד דבר או שניים ממקצוען אמיתי!
:sbb4:

גדי 21 04-08-07 16:36

ציטוט:

כן אחי עד 21.
ובקשר למישל מדי פעם שיש לו זמן פנוי שיקפוץ אלייך שיפתח אצלך שם משתמש ויגיב קצת:) אני בטוח שחברי הפורום מאוד ירצו לשאול אותו הרבה שאלות וללמוד דבר או שניים ממקצוען אמיתי!
:sbb4:

לדעתי צריך לארגן איזה ערב חברי פורום + מופעי ראווה + עצות מכמה מפתחי גוף שייפגשו במתחם החנות של ישראלבודי בר"ג. צריך לדבר על כך עם גיל, אעשה זאת השבוע.

לארבל - כניסה 150 ש"ח
זוג - 400 ש"ח
לאנשים מעל 100 ק"ג תוספת של 100 ש"ח
ומי שלא מהעיר תוספת של 50 ש"ח
:-)

Night_Wolf 04-08-07 16:38

ציטוט:

לדעתי צריך לארגן איזה ערב חברי פורום + מופעי ראווה + עצות מכמה מפתחי גוף שייפגשו במתחם החנות של ישראלבודי בר"ג. צריך לדבר על כך עם גיל, אעשה זאת השבוע.

לארבל - כניסה 150 ש"ח
זוג - 400 ש"ח

מענין לאן כל הכסף הזה ילך אחי חחחחחחח :unsure: :sbb4:

arbel2 04-08-07 16:59

ציטוט:

לארבל - כניסה 150 ש"ח
זוג - 400 ש"ח

Lol
אני משלם פעמיים אז.

Night_Wolf 04-08-07 17:02

ציטוט:

Lol
אני משלם פעמיים אז.

כי אתה עצום כמו 2 אנשים אחי:sbb4:

arbel2 04-08-07 17:14

ציטוט:

כי אתה עצום כמו 2 אנשים אחי:sbb4:

זה רק גדי יגיד ,הוא ראה אותי אתמול :)

גדי 21 04-08-07 17:33

ציטוט:

זה רק גדי יגיד ,הוא ראה אותי אתמול :)

מאשר.. בהחלט כמו שניים. שניים גדולים..

arbel2 04-08-07 17:36

ציטוט:

מאשר.. בהחלט כמו שניים. שניים גדולים..

עזוב ,היה הכי מצחיק זה כשעבדנו על פוזינג במכון ,ומסתכלים עליך בקנאה וערגה כמה שחיפים שמנמנים מהפינה

גדי 21 04-08-07 17:51

ציטוט:

עזוב ,היה הכי מצחיק זה כשעבדנו על פוזינג במכון ,ומסתכלים עליך בקנאה וערגה כמה שחיפים שמנמנים מהפינה

במה יש להם לקנא? הם יכולים לאכול מה שרק ירצו..
אני מקנא בהם.. ובבטן הסקסית שלהם, מי אמר שכרס זה לא דבר יפה?
מי החליט שארבעה או שישה ריבועים נראים יותר טוב..?
בא לי לקום בבוקר להניח את הבטן העסיסית על השולחן ולאכול עוד קינוח, בא לי לחבק את חברה שלי מבלי להצליח להקיף את גופה, בא לי שהבטן תסתיר את איבר מיני, לא בא לי לראות את כפות רגליי, בא לי ללבוש חולצה XXXL ושעדיין תהיה צמודה דיה בכדי להצר את מותניי, בא לי שלא אצליח לישון על הבטן - כי אי אפשר לישון חצי מטר באוויר, בא לי ללכת למסעדת אכול כפי יכולתך ולשם שינוי שהם ייצאו בנזק, בא לי להוריד חולצה בקיץ מבלי שכולם יגידו: "איזה מתלהב הוא, בגלל שיש לו גוף הוא חייב להוריד חולצה", בא לי להיות בן אדם רך יותר - פיסית, בא לי רק טראנס - שומן טראנס..
אז מי צריך לקנא..
ברור שהם.

אלוהים שבשמיים, אוי ואבוי אם זה יקרה, שיישאר בגדר פנטזיה.
בא לי גם מיליון דולר.. ועדיין לא קיבלתי.

arbel2 04-08-07 18:00

ציטוט:

במה יש להם לקנא? הם יכולים לאכול מה שרק ירצו..
אני מקנא בהם.. ובבטן הסקסית שלהם, מי אמר שכרס זה לא דבר יפה?
מי החליט שארבעה או שישה ריבועים נראים יותר טוב..?
בא לי לקום בבוקר להניח את הבטן העסיסית על השולחן ולאכול עוד קינוח, בא לי לחבק את חברה שלי מבלי להצליח להקיף את גופה, בא לי שהבטן תסתיר את איבר מיני, לא בא לי לראות את כפות רגליי, בא לי ללבוש חולצה Xxxl ושעדיין תהיה צמודה דיה בכדי להצר את מותניי, בא לי שלא אצליח לישון על הבטן - כי אי אפשר לישון חצי מטר באוויר, בא לי ללכת למסעדת אכול כפי יכולתך ולשם שינוי שהם ייצאו בנזק, בא לי להוריד חולצה בקיץ מבלי שכולם יגידו: "איזה מתלהב הוא, בגלל שיש לו גוף הוא חייב להוריד חולצה", בא לי להיות בן אדם רך יותר - פיסית, בא לי רק טראנס - שומן טראנס..
אז מי צריך לקנא..
ברור שהם.

אלוהים שבשמיים, אוי ואבוי אם זה יקרה, שיישאר בגדר פנטזיה.
בא לי גם מיליון דולר.. ועדיין לא קיבלתי.

השפריץ לי הסנדוויץ' מהעף עכשיו ,רק שתדע.

Logout 04-08-07 19:19

ציטוט:

השפריץ לי הסנדוויץ' מהעף עכשיו ,רק שתדע.

חחחחחחחחחח הפנטיזיות שלי קצת יותר מעניינות משלך גדי...:basketball:

arbel2 04-08-07 19:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Logout
חחחחחחחחחח הפנטיזיות שלי קצת יותר מעניינות משלך גדי...:basketball:

כנס לחיטוב קשה ,אתה תראה כוסית ברחוב הולכת אוכלת גלידה ,ואתה תבין שהזיקפה היא מהגלידה ולא מהכוסית.

Logout 04-08-07 19:28

ציטוט:

כנס לחיטוב קשה ,אתה תראה כוסית ברחוב הולכת אוכלת גלידה ,ואתה תבין שהזיקפה היא מהגלידה ולא מהכוסית.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה קרוע!!!!!!!!!!!!!!!!1 בונא ישרוט..חח אני תמיד בוכה ביגללך...חחחוגם לי יוצאים סנווצ'ים מהאף ביגללך...XD

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:42.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ