ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Ifbb 2009 ישראל (https://israelbody.com/showthread.php?t=58781)

אמרון 31-08-09 02:08

לפי דעתי התמונות לא אומרות כלום רק מי שהיה שם וראה מקרוב יכול להגיב.
כמה שנראה שלהאשם יש רגליים קטנות
הם בפרופורציות והיו גדולות מספיק אולי התאומים שלו כן צריכות שיפור אבל בכללי הוא היה יותר חטוב אבל מישל היה יותר שלם והשופטים עשו תעבודה שלהם ואני בטוח שמישל לא ניצח בהרבה נקודות

bigbit 31-08-09 02:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hachem-01 (הודעה 907973)
תשממע אניי כבר קיבלתי את ההפסד ומשתמש בו לדלק לשנה הבאה אני לפחות לא שובר כיסאות אחרי הפסד אבל ממה שכן אני רצייתי להעביר מסר למישהו וזה לא מיישל ולא טל יואב אני פגוע מאנשים שחחשבתי שהם חברים והם בעצם רקדו על שני חתוונות באותו זמן זה מה שמעצבן אותי להפך טוב שמישל ניצח הוא יותר ווותיק השקיע הרבה יותר ממני ממה אני כולה שנתיים מקצועי.דבר שני אני לא חושב שאני הפסדתיי להפך שני נצחונות וסגן ממר ישראל מבמשקל כבד בשנה וואלק אני מסוופק אבל אני רוצה יוותר וזה לגיטימי ואתה בתור מתחרה שלא הלך לו כל כך טטווב השנה מכיר את ההרגשה.

צודק אני מסכים איתך..אני מכבד את מישל בתור מפתח גוף אבל לא את ההתנהלות שלו מסביב שהוא מביא את המאפיה שלו לכל תחרות שיפעילו לחץ על השופטים..לחץ שהוא כבר גובל בקטע לא ספורטיבי..וזה חבל..מפתח גוף שהוא טוב לא צריך להתעסק בדברים כאלה..
בגדול אתה צריך באמת להיות מרוצה בשנה אחת להשיג את מה שהשגת זה נדיר..הלוואי עליי..
אני השנה עשיתי טעות טכנית שלא עליתי לקטגוריה של ה82..חשבתי שיהיה לי חיים קלים בפיטנס כי אני הכי גדול שם אבל בפועל התסכלו שם רק על חיטוב ולא ידעתי שזה עובד ככה..וזה דפוק כי אני יותר בודיבילדר מכל אחד שעמד לידי שם..ואני עדיין חושב באיזשהו מקום שהיה צריך להתחשב בעובדה הזאת שעליתי ..אבל השופטים הסתכלו נטו על מי יותר חטוב..וזה דפוק להסתכל רק על נתון אחד בקטגוריה..גם ב82 לא היה קל מן הסתם..אבל אני חושב שלפחות שם היתי נשפט בצורה יותר מותאמת לאיך שהגעתי..
בכל מקרה באופן יחסי להשקעה שלי אני מרוצה מאיך שהגעתי ואני יודע מה אני צריך לעשות כדי לשפר..הכי חשוב זה לצבור ניסיון..אני עוד צעיר..

hachem-01 31-08-09 02:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigbit (הודעה 907979)
צודק אני מסכים איתך..אני מכבד את מישל בתור מפתח גוף אבל לא את ההתנהלות שלו מסביב שהוא מביא את המאפיה שלו לכל תחרות שיפעילו לחץ על השופטים..לחץ שהוא כבר גובל בקטע לא ספורטיבי..וזה חבל..מפתח גוף שהוא טוב לא צריך להתעסק בדברים כאלה..
בגדול אתה צריך באמת להיות מרוצה בשנה אחת להשיג את מה שהשגת זה נדיר..הלוואי עליי..
אני השנה עשיתי טעות טכנית שלא עליתי לקטגוריה של ה82..חשבתי שיהיה לי חיים קלים בפיטנס כי אני הכי גדול שם אבל בפועל התסכלו שם רק על חיטוב ולא ידעתי שזה עובד ככה..וזה דפוק כי אני יותר בודיבילדר מכל אחד שעמד לידי שם..ואני עדיין חושב באיזשהו מקום שהיה צריך להתחשב בעובדה הזאת שעליתי ..אבל השופטים הסתכלו נטו על מי יותר חטוב..וזה דפוק להסתכל רק על נתון אחד בקטגוריה..גם ב82 לא היה קל מן הסתם..אבל אני חושב שלפחות שם היתי נשפט בצורה יותר מותאמת לאיך שהגעתי..
בכל מקרה באופן יחסי להשקעה שלי אני מרוצה מאיך שהגעתי ואני יודע מה אני צריך לעשות כדי לשפר..הכי חשוב זה לצבור ניסיון..אני עוד צעיר..

אתה יודע כשאמרו לי שאתה הולך לפיטנס הייתיי טיפה בהלם כי לדעתי שרפת קצת שריר בשביל המטרה ....

bigbit 31-08-09 02:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hachem-01 (הודעה 907982)
אתה יודע כשאמרו לי שאתה הולך לפיטנס הייתיי טיפה בהלם כי לדעתי שרפת קצת שריר בשביל המטרה ....

שרפתי איזה קילו וחצי שריר..זה דיי משמעותי..כי זה משקל במה..אבל זה בגלל שהתעוררתי מאוחר מבחינת ההכנות השנה..לא היה לי הכנות אידאליות..אבל בכל זאת רציתי לעלות לצבור ניסיון..

hachem-01 31-08-09 02:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי talvolik (הודעה 907976)
חוץ מהרגליים של מישל שהן יותר גדולות , פלג הגוף העליון שלו יותר פרופורציונלי ואסטתי .
סתם דוגמה , המותניים .

יש עוד כמה פרמטרים אבל אין לי כ"כ כח לפרט ..

למה אחי אני אשממח אים תפרט אולי אנשים פה ייצמיחו ביצים....

אמרון 31-08-09 02:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigbit (הודעה 907984)
שרפתי איזה קילו וחצי שריר..זה דיי משמעותי..כי זה משקל במה..אבל זה בגלל שהתעוררתי מאוחר מבחינת ההכנות השנה..לא היה לי הכנות אידאליות..אבל בכל זאת רציתי לעלות לצבור ניסיון..

איזה מקום לקחתה בסוף?

hachem-01 31-08-09 02:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigbit (הודעה 907984)

לדעתי עזוב פיטנס לא בשבילך עוד טיפה מסה ואתה שוונה לגמרי אפילו בפנים השתנת האמת לא מחמיא לך חבל יש לך פוטנציאל וגנטיקה לא רעה בכלל:)
לא דורגת נכון?

bigbit 31-08-09 02:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אמרון (הודעה 907986)
איזה מקום לקחתה בסוף?

רביעי נראה לי..תשמע גם אם הקטגוריה נמדדת על פי חיטוב..עדיין אני חושב שההחלטה לא לדרג אותי היא לא מקצועית..ויש לי הוכחה לזה..אבל אני מעדיף בשלב זה לא לדבר..

אמרון 31-08-09 02:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigbit (הודעה 907990)
רביעי נראה לי..תשמע גם אם הקטגוריה נמדדת על פי חיטוב..עדיין אני חושב שההחלטה לא לדרג אותי היא לא מקצועית..ויש לי הוכחה לזה..אבל אני מעדיף בשלב זה לא לדבר..

זה מה שלא אהבתי בנאבא הם מדרגים רק תשלוש הראשונים שלא יתנו גביע לכולם אבל שידרגו לפחות

bigbit 31-08-09 02:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אמרון (הודעה 907992)
זה מה שלא אהבתי בנאבא הם מדרגים רק תשלוש הראשונים שלא יתנו גביע לכולם אבל שידרגו לפחות

האמת שיש להם ריבוי במתחרים בקטגוריות מסויימות אז זה בסדר בקטע הזה

hachem-01 31-08-09 02:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אמרון (הודעה 907992)

זה באמת אחד המינוסיים כי כל שאר המתחרים חושבים שהם לקחו רביעי אפילוו מספר 10 השמן הזה חחח

אמרון 31-08-09 02:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigbit (הודעה 907994)
האמת שיש להם ריבוי במתחרים בקטגוריות מסויימות אז זה בסדר בקטע הזה

לא יודע מה איתך אני לא הייתי רוצה לקרוע תתחת ולהגיע נגיד פחות או יותר למקום רביעי ולא לדעת איזה מקום אני

hachem-01 31-08-09 02:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אמרון (הודעה 907997)
לא יודע מה איתך אני לא הייתי רוצה לקרוע תתחת ולהגיע נגיד פחות או יותר למקום רביעי ולא לדעת איזה מקום אני

או להפך במעל 90 היה מתחחרה אחד אמנם בחור טוב אבל לבד בקטגוריה שאמורה לייצג אתה הגודל שהוא בסיס בפתווח גוף...

אמרון 31-08-09 02:36

שמע האשם אני מבין אותך על מה אתה כועס כי לי קרה אותו דבר הגעתי הכי חטוב ואתה יכול לראות תתמונות ולקחו אותי בגלל שהם היו טיפה יותר גדולים אז מה הקטע אני יגיע כבר על מאסה והייתי שם הכי גדול אבל במקרה שלי אני יודע שהיו שם קומבינה כי אחד השופטים אמר לחבר שלי שקרוב אליו הוא היה צריך לקחת שלישי

hachem-01 31-08-09 02:37

[IMG]http://up139.siz.co.il/up3/2wzmmuyoawed.jpg [/IMG]
תממדדו רגליים...

hachem-01 31-08-09 02:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אמרון (הודעה 908002)
שמע האשם אני מבין אותך על מה אתה כועס כי לי קרה אותו דבר הגעתי הכי חטוב ואתה יכול לראות תתמונות ולקחו אותי בגלל שהם היו טיפה יותר גדולים אז מה הקטע אני יגיע כבר על מאסה והייתי שם הכי גדול אבל במקרה שלי אני יודע שהיו שם קומבינה כי אחד השופטים אמר לחבר שלי שקרוב אליו הוא היה צריך לקחת שלישי

אתה היית במוקדמות
?

אמרון 31-08-09 02:39

כן יצא לנו גם לדבר התחרתי בצעירים

bigbit 31-08-09 02:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hachem-01 (הודעה 908003)
[img]http://up139.siz.co.il/up3/2wzmmuyoawed.jpg [/img]
תממדדו רגליים...

:):):):) בואנה אתה ענק
איזה גובה אתה?

hachem-01 31-08-09 02:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אמרון (הודעה 908007)
כן יצא לנו גם לדבר התחרתי בצעירים

נזכרתי בכבוד שלך לפני שעלינו לבמה מה אמרו כולם מתחרים צלמים ספונסרים אפילו חלק מהשופטיים?

hachem-01 31-08-09 02:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigbit (הודעה 908008)
:):):):) בואנה אתה ענק
איזה גובה אתה?

אני 183 בימי חול :) על 105 קילו

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:34.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ