ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פורום אימוני כוח (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   יואש וע1נש שוברים את השיא הישראלי בhouse of pain (https://israelbody.com/showthread.php?t=69534)

הליצן המרקד 17-01-11 02:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי GSP (הודעה 1055381)
ניראה לי איזה שלוש יספיקו אני גר בפ"ת ככה שלא בעיה לבוא לקחת ממכם

אני גר בגבעתיים ועוד שבוע שבועיים אמור להגיע חיצ קילו גמנזיום אין לי בעיה למכור לך.
בוא למסן gilxm-bezeqint.net

GSP 17-01-11 18:26

וואלה מצויין נכנסתי אלייך...אז סאבזירו מצטער אני יודע שיהיה קשה לשבור את השיא הישראלי בלי המגנזיום ב9$ שלי...אבל אני מקווה שתסתדרו

moo 17-01-11 18:29

מישהו קונה גומיות ואיזה חוזק ?

SmokingSnake 17-01-11 18:40

אני רוצה להזמין גומיות שיהיה שימוש בהן בעתיד
monster mini bands
average bands

יש לך המלצות/הסתייגויות לגבי גומיות?

moo 17-01-11 18:59

אם דוד לואי ממליץ אז זה כנראה טוב
השאלה ממתי לשלב, כי סתם לשים גומיות ושרשראות לבנצ' 80 קילו זה לא יעיל
פשוט תוסיף עוד משקל למוט

אני לא השתמשתי, השלד השתמש דבר איתו

SmokingSnake 17-01-11 19:18

לא התכוונתי להשתמש בזה בתכנית הקרובה/ בחיטוב, כשאני אהיה ברמה של מתאמן בינוני ולא מתחיל(ואחרי שאני אקרא את הספר של סימונס) אני אכניס אותן לאימונים, יש עוד זמן, כנראה שזה יקרה בתכנית הבאה כשהמשקלים שלי יהיו נורמליים

SmokingSnake 18-01-11 19:54

ע1נק/י1עץ יש חדש?

הליצן המרקד 18-01-11 20:01

הם הזמינו צצצצצצצצצצצצצצ

subzero1122 18-01-11 20:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moo (הודעה 1055696)
אם דוד לואי ממליץ אז זה כנראה טוב
השאלה ממתי לשלב, כי סתם לשים גומיות ושרשראות לבנצ' 80 קילו זה לא יעיל
פשוט תוסיף עוד משקל למוט

אני לא השתמשתי, השלד השתמש דבר איתו

קודם כל הרעיון היה להזמין לסקבט, קראתי באיזה מאמר של לואי על מתי ואיך משלבים גומיות והוא דיבר בצבעים, למרות שהגומיות בדרך כלל זה לפי strong\average\etc ובטעות יצא שהזמנתי גומיות שיעזרו רק לבנץ' (כתוב גם לדדליפט ולסקבט אבל אני בספק אם הם יתנו משו בסקבט).

דבר שני, אם אתה מקשיב למה שהוא אומר אז תקשיב להכל, הוא אומר שבתכניות זה לא משנה אם הסקבט שלך 300 פאונד או 900 פאונד, כנ"ל בשאר.
לא סתם רוב הבילדרים לוחצים יותר מ80-90 אחוז מהssניקים, רוב האנשים לא מצליחים לפתח את הלחיצות מספיק טוב בלי עבודה על טרייספ וגב (בעיקר רחב גבי, שבss כהלכתו לא עושים מתח בהתחלה) וכו' וכו'.

התכנון לא היה בכלל לגומיות אבל עכשיו כשמסתבר שהן לבנץ' ואולי לדדליפט זה מה יש ועם זה נסתדר, בכל מקרה התכנית היא ללחוץ דינמי ולא ללחוץ נפח, כי אחד העקרונות הכי גדולים של השיטה הוא -לא- לעשות נפח בתרגילים הגדולים כי אתה שורף לך את העצבים, הוא מתייחס בפירוט לכל השיטות נפח ואומר שאחרי תקופה די קצרה הן לא יעילות ורק יגרמו לירידה בקואורדינציה כשעובדים כבד לאורך זמן, לכן יש את העבודה הדינמית, ועבודה דינמית לאורך זמן חייבת גומיות.

אם אתה רוצה אני יכווין אותך לאיפה שהוא כתב את זה בbook of methods.

moo 18-01-11 20:22

סבבה תן עמוד
תודה

אני בכל מקרה חושב שזה התעסקות בקקי בשלב זה

אנדרוליזם 18-01-11 20:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moo (הודעה 1055950)
סבבה תן עמוד
תודה

באיזה שלב?

moo 18-01-11 20:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אנדרוליזם (הודעה 1055955)
באיזה שלב?

של מתאמן בינוני שיכול להתמקד בטקסס/מדקאו

הליצן המרקד 18-01-11 21:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moo (הודעה 1055956)
של מתאמן בינוני שיכול להתמקד בטקסס/מדקאו

אני סיימתי ss ועובר לws, נחייה ונראה מה יהיה.

Cuba 18-01-11 21:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי הליצן המרקד (הודעה 1055964)
אני סיימתי ss ועובר לws, נחייה ונראה מה יהיה.

למה לעבור להתקדמות חודשית כשאתה יכול להתקדם פעם בשבוע

אחסוך כסף ואעבור לפפיון העליון

subzero1122 19-01-11 03:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moo (הודעה 1055950)
סבבה תן עמוד
תודה

ל1ל זה היה לי פתוח אבל סגרתי תמחשב מאז.
אל תדאג זה מופיע בסביבות ה20 העמודים הראשונים של הספר, אחרי שהוא מפסיק לתת הקדמה ולספר על התחרויות שהוא התחרה לפני 700 שנה.

בכל מקרה אני גם ככה מפסיד מלא אימונים, ככה שיוצא לי שגם אם הפסדתי אימון זה לא הורס לי את ההמשך.
בטקסס אם לא הגעתי ליום ראשון אני יכול להמשיך לגרבץ בבית בשאר השבוע.

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1055966)

איפה כתוב שזה התקדמות חודשית יא ליצן?
הטמפלייט של ווסט סייד מורכב ככה שאתה מתאמן עצים פעמיים בשבוע, ההבדל הוא שאתה עושה רוטציה בתרגילים.

הדבר הכי בסיסי שלואי אומר נגד התכניות האלה הוא שעבודה על 90 אחוז ומעלה מעצימות לאורך זמן (3 שבועות ומעלה מקסימום) גוררת ירידה בקואורדינציה - סביב זה נבנתה ווסט סייד.
בגלל זה הנפח בווסט סייד בא בתרגילי עזר ובגלל זה קיימת הרוטציה בתרגילים כל שבוע-שבועיים.

בכל מקרה לי היא נוחה, אני מגיע ל2-3 אימונים בשבוע כי לא תמיד מסתדר.
לגבי הגומיות או לא גומיות, אם אני עושה תתכנית אני לא יכול לתת בנץ' 5*5 או משו כזה, כי זה פשוט לא חלק מהתכנית + זה נוגד את מה שלואי סימונס כותב פסקה אחת למעלה.

בכל מקרה ק1בה לא יודע על איזה חודשית אתה מדבר.

subzero1122 19-01-11 03:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Cuba (הודעה 1055966)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol:

Scylla 19-01-11 09:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1055966)

לא יודע כל כמה זמן מתקדמים בws אבל כל ההשוואה הזאת של כמה מהר אתה יכול להתקדם היא פסולה, צריך להסתכל שנה קדימה ולא חודש קדימה ולתהות מה יהיה המשקלי עבודה שלך אז. בגלל זה לא תמיד טוב לרוץ לss, לתת התקדמות מאוד מהירה אבל תוך זמן קצר להתקע עם ריסטים, לבלוס כמו חמור, להתקע עם חיטוב ארוך ואחרי שנה אתה פלוס מינוס עם אותם משקלים שהייתי אחרי 3-4 חודשים של ss כי עשית חיטוב ומליון ריסטים. החשיבה צריכה להיות לטווח ארוך. לא מבין לאן יש למהר. אני לא אומר שאני נגד ss, פשוט לא בכל מצב.

אני הייתי קונה כאן ועכשיו התקדמות של 5 קילו בחודש בכל תרגיל...

משתמש אדיר 19-01-11 12:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1056064)
לא יודע כל כמה זמן מתקדמים בws אבל כל ההשוואה הזאת של כמה מהר אתה יכול להתקדם היא פסולה, צריך להסתכל שנה קדימה ולא חודש קדימה ולתהות מה יהיה המשקלי עבודה שלך אז. בגלל זה לא תמיד טוב לרוץ לss, לתת התקדמות מאוד מהירה אבל תוך זמן קצר להתקע עם ריסטים, לבלוס כמו חמור, להתקע עם חיטוב ארוך ואחרי שנה אתה פלוס מינוס עם אותם משקלים שהייתי אחרי 3-4 חודשים של ss כי עשית חיטוב ומליון ריסטים. החשיבה צריכה להיות לטווח ארוך. לא מבין לאן יש למהר. אני לא אומר שאני נגד ss, פשוט לא בכל מצב.

אני הייתי קונה כאן ועכשיו התקדמות של 5 קילו בחודש בכל תרגיל...

קודם כל, כן צריך לחפש את התוכנית שתקדם אותך הכי מהר, ולא צריך שום ריסטים,
אני זוכר שכשהתחלתי ss כבר בשבוע 4 רציתי לעשות ריסט כי לא הלך לי עם הסקוואט, ואחרי שיחה עם הליצנים (ועוד אוכל) הכל עלה באימון לאחר מכן. וההתקדמות נמשכה (שיפור של 60 קילו סקוואט לאקרוס) עד סוף ss בלי ריסטים.
לגבי חיטוב, אם אתה מתכנן את זה כמו שצריך (בניגוד למה שאתה שולל) אתה לא עולה הרבה שומן,
ואפשר לעבור אחר כך להתקדמות שבועית, ובמקרה הצורך אפשר גם לחטב.

הליצן המרקד 19-01-11 14:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי פרופ' מקגונגל (הודעה 1056089)
קודם כל, כן צריך לחפש את התוכנית שתקדם אותך הכי מהר, ולא צריך שום ריסטים,
אני זוכר שכשהתחלתי ss כבר בשבוע 4 רציתי לעשות ריסט כי לא הלך לי עם הסקוואט, ואחרי שיחה עם הליצנים (ועוד אוכל) הכל עלה באימון לאחר מכן. וההתקדמות נמשכה (שיפור של 60 קילו סקוואט לאקרוס) עד סוף ss בלי ריסטים.
לגבי חיטוב, אם אתה מתכנן את זה כמו שצריך (בניגוד למה שאתה שולל) אתה לא עולה הרבה שומן,
ואפשר לעבור אחר כך להתקדמות שבועית, ובמקרה הצורך אפשר גם לחטב.

:1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1::1:

godam 19-01-11 14:27

הנה יש עובדה שגם כן אנשים שמנמנים יכולים וכדאיי להם לבצע את התוכנית ss כמו שכתוב ב70s big
שרק ההבדל היחידי שהתזונה תתבסס על חלב בשרים ולהימנע מג'אנק ופחמימות מיותרות

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:42.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ