ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   גלריה חדשה של גדי טרוני - לתגובות.. (https://israelbody.com/showthread.php?t=15808)

Mr.Bazooka 02-08-07 16:43

ולחשוב שאתה נראה ככה אחרי הפסקה ענקית!! וחזרת להפציץ רק השנה!!
כל הכבוד לך בן אדם אני ממש מאחל לך להגיע למקום טוב בתחרות כי אתה בן אדם טוב
ויש לך גוף מחשמל ביותר יש לך אחלה פרופורציו ואמרתי לך את זה כבר בדיונים אחרים שפתחת בקיצור אתה נראה מעולה ואתה גם נורא צעיר..

תחשוב לרגע איך תיראה עוד 5 שנים?

arbel2 02-08-07 16:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גדי 21
אני מסכים, אבל אתה מכיר את הראש שלי, אם זה לא יהיה ראשון, אז לא אכפת לי כבר להיות אחרון.. אני הולך על כל הקופה. נאור יהיה חלש בגלל הייבוש והדיאטה, נכון? אולי אני ייתן לו מכות רצח ואעלים אותו מאחרי הקלעים..? מה אתה אומר?

אני מצדיע לאיש הזה, באמת..

yeah nigga ,stright up hood !
חחח בוא עוד לא נעלים אנשים .
ואני מבין את הראש שלך ,אבל אני אגיד את זה ככה ,אני מעדיף להיות באותה קטגוריה עם נאור זיו ,מאור זרזד ,אלון צוקרמן ,ליאור גייניש ואח שלך מישל ,ולא לקבל דרוג בכלל ,מאשר ל"הידחף "
לקטגוריה "נוחה יותר " ולקחת גביע הביתה שלא שווה את האלומיניום הזול שהוא עשוי ממנו (רציתי להגיד זהב אבל נזכרתי שאנחנו מדברים על איגוד ישראלי)

m4a1 02-08-07 16:51

בואנה מפחיד!! הישג קטלני רגליים מצויינות וחזה ענקי שכנראה זורם אצלכם בגנים!
בהצלחה גבר אם יש לי טיפ אחד זה שפר שיער :]

נאור זיו 02-08-07 16:54

גדי אני פשוט ממש ממש מעריך אותך איך אתה מפרגן לספורטאים אחרים.. אני מאמין בך ובכל צעד שאתה עושהבתחום ישר כוח תמיד..
השמועות אומרות שנאור שוקל 86 קילו באחוז שומן נמוך אבל אתה יודע נאור אוהב להתייבש כמו שצריך ויש עוד חודש לפניו ולפי מה שאומרים הוא מתכוון להגיע 81 82 קילו יבש עדין זאת עלייה קטגוריה מבחינתו ואל תשכח שהוא גם נמוך... אבל ממה שראו אותו במר ת"א אמרו שהוא נראה טוב ואפילו צילמו אותו כמה תמונות והוא נראה ממש גדול וחטוב ואתה יודע נאור תמיד נראה יותר גדול מהמשקל שלו .. אבל תמשיך בדרכך אתה נראה טוב ונכון שנאור נראה טוב בתחרויות אבל מי יודע אולי הוא ישמור הפתעה ויתחרה עד 90 קילו אתה יודע נאור תמיד מפתיע..

Night_Wolf 02-08-07 16:55

אין מילים:sbb4:
פשוט מפלצתי
גדי ניראה מעולה אבל הרגליים ניראות פיצוץ!:boxing:

תענוג לראות תמונות שלך אחי בהצלחה בהמשך!

Mr.Olimpia 02-08-07 16:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
אין מילים:sbb4:
פשוט מפלצתי
גדי ניראה מעולה אבל הרגליים ניראות פיצוץ!:boxing:

תענוג לראות תמונות שלך אחי בהצלחה בהמשך!

אחי אפשר לקבל את איסיקיו שלך ?

וגם ארבל..

Coleman 02-08-07 16:58

גוף סעס אחי נראה בנזונה

נאור זיו 02-08-07 17:16

ארבל אני לא מכיר אותך אפילו אבל אני חושב שאתה אחלה בן אדם ואם יש אותך ואת גדי ועוד אנשים כאלו פה כנראה שהמקום מפוצץ בספורטאים טובים משכמם ומעלה ...
ולגבי נאור רואים שהוא עלה קטגוריה ומשקל 80 קילו זאת עלייה מדרגה בהתחשב בגובה...
תמשיך להיות מי שאתה ושיהיה לך המון בהצלחה בעתיד ומקווה לראות אותך על הבמה אם הטובים שבספורטאים....

arbel2 02-08-07 17:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מפתח גוף מתחיל
ארבל אני לא מכיר אותך אפילו אבל אני חושב שאתה אחלה בן אדם ואם יש אותך ואת גדי ועוד אנשים כאלו פה כנראה שהמקום מפוצץ בספורטאים טובים משכמם ומעלה ...
ולגבי נאור רואים שהוא עלה קטגוריה ומשקל 80 קילו זאת עלייה מדרגה בהתחשב בגובה...
תמשיך להיות מי שאתה ושיהיה לך המון בהצלחה בעתיד ומקווה לראות אותך על הבמה אם הטובים שבספורטאים....

לא רחוק היום
2009-2010 זה היעד מבחינתי ,אם אני אצליח לשפר את האיזורים הבעייתים אצלי עד אז אני יעלה לפני ,אבל אני בספק ,אני חייב לשפר את הכתף האחורית שלי ואת החזה ,שהוא בעייתי גנטית ,אבל משתפר לאט לאט ,בחודשים האחרונים אני עובד עליו פעמיים בשבוע להבדיל מכל שריר אחר בגוף שלי ,וזה עוזר פלאים.

SuzukiR 02-08-07 17:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי StaSus
פיי נראה אחלה!
במשקל 82? 41 יד .. מעניין ,או שאני משהו מיוחד או שלא יודע מה אני..
אני שקול 72 ויש לי יד 44..

יכול להיות שהחלק גוף עליון שלך מפותח הרבה יותר מהרגלים

arbel2 02-08-07 17:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SuzukiR
נערך

אני מודיע לכם מראש שאם השירשור הזה יהפוך להטחת עלבונות והאשמות אחד בשני אני אפתח לשניכם את התחת .

קאפיש ?

SuzukiR 02-08-07 17:36

גדי אחי חבל על הזמן איזה פרופורציות

וואי הייתי הורג מישהו בשביל טריפס כמו שלך!!!

רגליים הלוואי עלי כאלה רגליים חתיכת גנטיקה יש לך ולאח שלך

בטח אף אחד לא מיתעסק איתכם חחח

SuzukiR 02-08-07 17:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2
אני מודיע לכם מראש שאם השירשור הזה יהפוך להטחת עלבונות והאשמות אחד בשני אני אפתח לשניכם את התחת .

קאפיש ?

לא היתכוונתי להעליב אחי פשוט אמרתי גם הוא אמר את זה שיש לו קרעים ברגליים ולכן הוא לא היתאמן עליהם הרבה זמן אנ האחרון שירד על מישהו

גם בגלל שאני עדיין ביכלל לא משהו וגם כי זה לא האופי שלי סטס אחי מצטער אם ניפגעתה

עריכה:
ארבל אחי תערוך את הציטוט שלי ערכתי את שלי כדי שלא ישמע כיאלו אני מעליב אותו

האדמור 02-08-07 17:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גדי 21
תודה על המחמאה.. שיהיה גם לך בהצלחה.
לגבי האוכל באוף סיזן, אני אוכל כראוי, יש אנשים שיותר קשה להם לעלות משקל והאמן לי שגמרתי לא קופסה אחת ולא שתיים של סיריוס מאסס רק בשביל שאצליח לשמור על המשקל.
בכל אופן, עכשיו בדיאטה אני מתגעגע לכל העמסות האוכל הללו..
בא לי מקדונלד'ס ופיצה והמבורגר ושוקולדים או מעדנים, שמעתי שביצת ההפתעה החדשה של קינדר ממש טעימה, הייצור מוגבל.. עד לחודש הבא, שניצל + צ'יפס ושומן כבש בשווארמה אחרי הסביח שלא השביע עם קוקה קולה וחטיפים שומניים.. אבל לא להישבר, אה חבר'ה?

תתאפק עוד קצת עם האוכל...אוכל טוב יש כל השנה ותחרות יש פעם בשנה!
תאמין לי מנסיוני(4 תחרויות) אני מאוד מבין אותך לגבי האוכל ואיך שאתה מפרט כל מאכל ומאכל כאילו זה הכל בעולם,יש לי עוגות ומעדנים במקרר ובכל פעם אני מביט בהם בהנאה ובכאב. אחרי התחרות שתתחיל לאכול כמו שאתה רוצה תבין בשלב מסויים שזה קרה רק בגלל שהאוכל הטוב היה כל כך חסר, שכל דקה רק עליו חשבת... גם ממנו יימאס לך.
בהצלחה בתחרות! :sbb4:

Antonator1 02-08-07 18:55

לבן אדם הזה יש את החזה הכי טוב בארץ לפי מה שנראה. ובהפרש די גדול. עמית למשל (או מאור) הם בעלי שאר חלקי גוף מפותחים משל גדי ופרופורציות יותר טובות - אבל החזה של גדי פשוט מדהים!

jonathan 02-08-07 19:30

פש סחתיין,תמונות חבל על הזמן!

TZAHI10 02-08-07 22:31

גדי כל הכבוד, אתה נשמע ונראה אחלה. שיהיה בהצלחה בתחרות !!!!!

מתן18 02-08-07 22:35

וואי איזה מסה!! אהבתי את הכל,במיוחד את הרגליים!!!!

Jones 02-08-07 23:54

בהצלחה נראה טוב.

Night_Wolf 03-08-07 11:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2
לא רחוק היום
2009-2010 זה היעד מבחינתי ,אם אני אצליח לשפר את האיזורים הבעייתים אצלי עד אז אני יעלה לפני ,אבל אני בספק ,אני חייב לשפר את הכתף האחורית שלי ואת החזה ,שהוא בעייתי גנטית ,אבל משתפר לאט לאט ,בחודשים האחרונים אני עובד עליו פעמיים בשבוע להבדיל מכל שריר אחר בגוף שלי ,וזה עוזר פלאים.

שלא תבינו את ארבל לא נכון...זה "איזורים בעייתים" אצלו אבל מלא אנשים היו חולמים לאיזורים בעייתים כאלה זה ענק אבל זה עדין לא עצום מספיק כדי לספק את המפלצת הזה:sbb4:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:59.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ