ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   כל התגובות התמונות על מר ישראל נא"ק 2011 - לכאן! (https://israelbody.com/showthread.php?t=71586)

arbel2 14-05-11 01:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי din (הודעה 1089489)
מיצטער שאני מפריע לחגיגה... יש מצב שחלק מהאנשים פה לא על ממתקים.. ?? יש אפשרות להגיע לרמות כאלה גבוהות גם בלי ממתקים.. מסאת שריר גבוהה ואחוז שומן נמוך רק מתזונה ואימונים? בלי ליפגוע באף אחד כולם ניראים מצויין... אבל בטוח שהרוב על ממתקים.. לפחות חלק מהזמן..

אז אם זה כזה בטוח בשביל מה צריך לציין את זה ?!
אני שונא הודעות כמו שלך, זאת פרספקטיבה צרה ומסתייגת שאומרת "כן כן הם נראים מצוין, אבל הם על חומרים", וגם אם כן ,אז מה ? זה מוריד מאיכות ההישג ? זה אומר שהם סבלו פחות בדיאטה או עבדו פחות קשה ?

JaSoN.B 14-05-11 03:36

ציטוט:

מיצטער שאני מפריע לחגיגה... יש מצב שחלק מהאנשים פה לא על ממתקים.. ?? יש אפשרות להגיע לרמות כאלה גבוהות גם בלי ממתקים.. מסאת שריר גבוהה ואחוז שומן נמוך רק מתזונה ואימונים? בלי ליפגוע באף אחד כולם ניראים מצויין... אבל בטוח שהרוב על ממתקים.. לפחות חלק מהזמן..

נו טוב הפוסט שרד עמוד וחצי... למה אחרי ההודעה הזאת כולנו יודעים לאן הדיון הזה הולך להיתדרדר:thumbdown:

(ובאמת שזו תגובה מטומטמת. כל פעם מישהו חייב לבוא ולישאול שאלה שהוא בעצמו עונה עלייה).

hypertrophy 14-05-11 06:39

ציטוט:

לענות לך כמו שצריך לענות להודעה כזאת?
אז ככה:

יאללה סתום

IGOR 14-05-11 10:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hypertrophy (הודעה 1089525)
לענות לך כמו שצריך לענות להודעה כזאת?
אז ככה:

יאללה סתום

יפה יאיר אתה מעלה תרמה..

ודין: זה שהם על חומרים לא אומר שהם ישבו בבית וגירבצו. היה את אותו הסבל אם בדיאטה ואם זה במאסה כמו שארבל אמר.

יגאלשטארק 14-05-11 12:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2 (הודעה 1089496)
אז אם זה כזה בטוח בשביל מה צריך לציין את זה ?!
אני שונא הודעות כמו שלך, זאת פרספקטיבה צרה ומסתייגת שאומרת "כן כן הם נראים מצוין, אבל הם על חומרים", וגם אם כן ,אז מה ? זה מוריד מאיכות ההישג ? זה אומר שהם סבלו פחות בדיאטה או עבדו פחות קשה ?

חחח בדיוק ההפך תהיה בטוח שהם עבדו הרבה יותר קשה מכל בחור טבעי מן השורה.

Jack3D 14-05-11 13:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי יגאלשטארק (הודעה 1089544)

קח לדוגמא את hadash

זיג93 14-05-11 13:41

אלירן מציג דחיסות של מתחרה בן 30

mike the strike 14-05-11 13:44

חדש לא דוגמא לכלום,מרוב גרסאות (שכולן יצאו ממנו) אי אפשר לדעת מי הוא ומה הוא לוקח אם בכלל..

ולעניין-דני נראה מעולה ומורגן רק הולך ומשתפר לשניהם עוד שנים של מימוש,טוב לראות שמשנה לשנה הרמה
בארץ עולה.

Cuba 14-05-11 13:44

איפה סאבזירו שצריך אותו?

yaronas 14-05-11 14:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי igor (הודעה 1089529)
יפה יאיר אתה מעלה תרמה..

ודין: זה שהם על חומרים לא אומר שהם ישבו בבית וגירבצו. היה את אותו הסבל אם בדיאטה ואם זה במאסה כמו שארבל אמר.

מתי אתה תבין שלנו כבר נשבר מלקרוא הודעות כמו של הבחור הזה,זה פשוט לא הגיוני שהוא יגלוש באתר המוביל של פיתוח גוף בישראל ויתחיל לעשות השוואות בין מתחרים טבעיים לא טבעיים,זה פשוט חרוש מאוס נדוש ואנשים כאלו צריכים לעוף מהפורום

arbel2 14-05-11 14:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי יגאלשטארק (הודעה 1089544)

סמוך על סמוך שהוא יודע :)

Jack3D 14-05-11 14:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי mike the strike (הודעה 1089565)
חדש לא דוגמא לכלום,מרוב גרסאות (שכולן יצאו ממנו) אי אפשר לדעת מי הוא ומה הוא לוקח אם בכלל..

ולעניין-דני נראה מעולה ומורגן רק הולך ומשתפר לשניהם עוד שנים של מימוש,טוב לראות שמשנה לשנה הרמה
בארץ עולה.

אחי, הייתי מולטי ציני (;

DaSpider 14-05-11 17:00

איכשהו הרבה מהחברה' נראים יותר טוב יום לפני התחרות או בבוקר התחרות מאשר בתחרות עצמה...

dethMAN 14-05-11 17:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי daspider (הודעה 1089625)
איכשהו הרבה מהחברה' נראים יותר טוב יום לפני התחרות או בבוקר התחרות מאשר בתחרות עצמה...

תמיד זה ככה :)

hypertrophy 14-05-11 18:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי daspider (הודעה 1089625)

קשה מאווווד לתזמן את השיא שלך ל4 שעות של התחרות אתה יודע?
למרות שמפחיד כי אנטון רק הלך והשתפר מהקטגוריה עד לאלוף האלופים מבחינת השייפ

din 14-05-11 19:26

איזה קטילה.. אני אוהב צועקים עליי... אוקיי עכשיו העיקרון בשאלה היתה.. עם אפשר להגיע לזה גם בלי ממתקים?? ולהישאר מיתאמן טיבעי.....
לא באתי פה לזלזל באף אחד חס וחלילה.. פשוט רציתי לדעת שאלה פשוטה.. עם אני (שאני מיתאמן טיבעי) יכול להגיע לרמה כזאת עם אימונים ותזונה נכונים? כן או לא? ולמה?
תודה מראש

איש הבוקר 14-05-11 19:28

אז לפני שאתה כותב את זה בפוסט כזה תחפש מידע באינטרנט, אף אחד פה לא ישב וירשום לך את "המדריך למסה אדירה בלי ממתקים"...
ולשאלתך - קודם תסגור 5 שנים במכון, אחרי זה תתחיל להתעניין בממתקים/פוטנציאל גנטי/תחרויות וכו' וכו'

JaSoN.B 14-05-11 19:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי din (הודעה 1089676)
איזה קטילה.. אני אוהב צועקים עליי... אוקיי עכשיו העיקרון בשאלה היתה.. עם אפשר להגיע לזה גם בלי ממתקים?? ולהישאר מיתאמן טיבעי.....
לא באתי פה לזלזל באף אחד חס וחלילה.. פשוט רציתי לדעת שאלה פשוטה.. עם אני (שאני מיתאמן טיבעי) יכול להגיע לרמה כזאת עם אימונים ותזונה נכונים? כן או לא? ולמה?
תודה מראש

אף אחד...פה לא ידוע... אז אולי ... תנסה, ...תחזור עוד כמה שנים...ותגיד לנו...איך הלך...לך...

ladybug 14-05-11 19:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי JaSoN.B (הודעה 1089682)
אף אחד...פה לא ידוע... אז אולי ... תנסה, ...תחזור עוד כמה שנים...ותגיד לנו...איך הלך...לך...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי

hypertrophy 14-05-11 20:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי din (הודעה 1089676)
תודה מראש

בטח שאפשר!!!!
אבל אנחנו אוהבים לדחוף מזרקים לתחת ולהכניס הורמונים לגוף!!!!!!
מממאאאאסססהההההההההה דקיררווווותתתתתתתת!!!!!!!!!!!נפיחוווותתתת בתחת מסוסטנוןןןןןןןן זה האאררררררדדדדקקקוווורררר!!!!!!!!!!!!!!

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:09.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ