ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   ניגש לטסט ב 12:00... (https://israelbody.com/showthread.php?t=17424)

Mazoz3 23-08-07 07:08

ניגש לטסט ב 12:00...

וואלה בגיל 17 וחצי, הגיע הזמן כבר לעשות משהו עם זה חחחח... התעכבתי עם התאוריה הרבה זמן כי לא היה לי כח ללמוד, ועשיתי אותה רק בגיל 17 ושלוש חודשים.. מאז אני לומד והיום אני ניגש לטסט אחרי 35 שיעורים של 40 דקות :) (יעני את רובם עשיתי שיעורים של שעה אבל בחישוב הכללי... חח) הבעיה היא שאני לא ישנתי הלילה..... יש לי בעיות של אי שינה... אני לפעמים גמור מת ולא יכול להירדם.. קם אחרי שעה של שינה ולא יכול לחזור לישון למרות שאני סחוט... באסה שזה קרה לי שוב עכשיו.. אני מקווה שאני אשאר עירני עד 12:30... למה בנתיים אני לא ממש מרגיש עייפות.
הקיצר אחרי כל החפירה הזאת... מקווה שאני אצליח לעבור טסט ראשון... תאחלו לי בהצלחה יא שחיפים :flowers:

נ.ב.
תאוריה עברתי פעם שנייה, וטסט פנימי עברתי שני למרות שהטסטר גם בפעם השניה לא רצה להעביר אותי... אבל המורה נהיגה שלי אמר לו להעביר חחח:sbb4:

TzachimmortaL 23-08-07 07:36

דבר ראשון בהצלחה גבר!
דבר שני, בתור אחד שעבר בטסט שלישי אני יכול להגיד לך דבר כזה
לך בגישה שרוב הסיכויים שאתה נכשל כי הם מחמירים שם חבל על הזמן במיוחד בטסט ראשון, אז תנהג רגיל בידיעה שאתה לא עובר, אבל אם יילך סבבה אז זה יהיה פלוס רציני לטסט
חחח ככה אני עשיתי והייתי רגוע בטירוף... ועשו לי טסט של 35 דק', יעני בדיקה רצחנית עד שנגמר הטנק של הדלק חחח.
וכמה דברים חשובים:
א. אם יש ספק כלשהו, תחשוב בהיגיון - הרבה פעמים זה נגמר בעצירה.
ב. אל תהסס לעקוף! מכשילים על זה.
ג. אם צריך, תוריד לראשון בפניות, אולי גם בכיכרות אם צריך.
ד. סתכל במראות פה ושם, זה חיוני.
ה. לאותת על כל שטות :jockey:
אם יש לך עוד שאלות או משהו אז דבר אליי...
בהצלחה שוב!!!

M.r Olympia 23-08-07 07:37

שיהיה בהצלחה גבר !

Guy_Malka 23-08-07 08:08

שיהיה בהצלחה

IRON-MASS 23-08-07 09:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי TzachimmortaL
דבר ראשון בהצלחה גבר!
דבר שני, בתור אחד שעבר בטסט שלישי אני יכול להגיד לך דבר כזה
לך בגישה שרוב הסיכויים שאתה נכשל כי הם מחמירים שם חבל על הזמן במיוחד בטסט ראשון, אז תנהג רגיל בידיעה שאתה לא עובר, אבל אם יילך סבבה אז זה יהיה פלוס רציני לטסט
חחח ככה אני עשיתי והייתי רגוע בטירוף... ועשו לי טסט של 35 דק', יעני בדיקה רצחנית עד שנגמר הטנק של הדלק חחח.
וכמה דברים חשובים:
א. אם יש ספק כלשהו, תחשוב בהיגיון - הרבה פעמים זה נגמר בעצירה.
ב. אל תהסס לעקוף! מכשילים על זה.
ג. אם צריך, תוריד לראשון בפניות, אולי גם בכיכרות אם צריך.
ד. סתכל במראות פה ושם, זה חיוני.
ה. לאותת על כל שטות :jockey:
אם יש לך עוד שאלות או משהו אז דבר אליי...
בהצלחה שוב!!!

כל מילה בסלע.

Shir =] 23-08-07 09:06

בהצלחהה =]

Mazoz3 23-08-07 09:20

TzachimmortaL תודה, אני אשתדל ליישם.
לכל השאר תודה :)
נקווה שלא תבוא לכם אחרי זה הודעה כמו "איזה זין הלך לי כוסעמק.. טסטר בן זונה, עשיתי טעויות של ילד בן 4" וכו'...... :\

Mad_dog 23-08-07 09:22

עצה שלי אל תסע עם משקפים שמש :s חח זה הסיבה שהכשילו אותי בראשון :(

Mazoz3 23-08-07 09:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mad_dog
עצה שלי אל תסע עם משקפים שמש :s חח זה הסיבה שהכשילו אותי בראשון :(

וואלה בדיוק חשבתי על זה... אמרתי אני לא יבוא עם גופיה וזה כדי לא להראות קצת מאיים... אני אבוא סתם עם איזו חולצה מסריחה כזאת ואיזה מכנס רגיל.. אבל עם משקפי שמש אני רגיל לנסוע... אתה אומר לא כדאי לשים אותם אה ? :dry:
למה הכשילו אותך על זה ? יעני בגלל הפוזה או בגלל שלא ראו שהסתכלת במראה או בגלל שלא הסתכלת והאשמת תמשקפיים ? חחח

Mad_dog 23-08-07 09:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mazoz3
וואלה בדיוק חשבתי על זה... אמרתי אני לא יבוא עם גופיה וזה כדי לא להראות קצת מאיים... אני אבוא סתם עם איזו חולצה מסריחה כזאת ואיזה מכנס רגיל.. אבל עם משקפי שמש אני רגיל לנסוע... אתה אומר לא כדאי לשים אותם אה ? :dry:
למה הכשילו אותך על זה ?

כי הסטסטר כתב שלא עשיתי שום מבט זהירות בפניות ... מה שיוצא לא הגיוני איך פניתי הוא לא ראה את העינים שלי בגלל המשקפים השחורות אז הוא הניח שלא עשיתי מבט זהירות

PoweRule 23-08-07 09:28

הוא צודק, כי באותה מידה יכולת שלא להסתכל

Shir =] 23-08-07 09:30

אני מכירה מישהו שנסע על משאית. ובגלל שלא היו לא משקפי שמש והיתה שמש מסנוורת...הוא עשה תאונה ונפטר.

Mad_dog 23-08-07 09:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי PoweRule
הוא צודק, כי באותה מידה יכולת שלא להסתכל

צודק צודק אבל אני זה ששילמתי איזה עוד 400 ש"ח לטסט שני בגלל טעות שלו

StaSus 23-08-07 09:56

בהצלחה מזוסקה!

Mazoz3 23-08-07 10:03

תודה לכולכם !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
יאללה אני זזתי לארוחה אחרונה ואז לשיעור ולטסט... אני אעדכן אותכם כשאני אחזור..... ביי לכם D:

Troya 23-08-07 10:11

בהצלחה!!!

The Iron Man 23-08-07 10:26

יאללה מזוז בהצלחה יא שועל!!

אגב מה זה טסט פנימי?

gil-Nissim 23-08-07 11:44

בהצלחה אחי !
שאתה נכנס לרכב תגיד בלב "גיל ניסים,עזור לי" ואתה עובר חחחחחחחח..
סתם אל תגיד את זה רוב הסיכוים שלא תעבור, עכשיו ברצינות!

שיהיה לך בהצלחה.

אור 23-08-07 11:57

טסט פנימי זה כדי שתוכל לגשת לטסט מטעם בית הספר לנהיגה שדרכו המורה שלך מלמד והוא בעצם חבר בו, תאכלס בטסט הפנימי שלי נכנסתי במקום שאמורים לצאת ממנו ועוד כמה שטויות והוא העביר אותי כי זה חוואה ולא נותנים לעשות פעמיים אצלינו, והוא אפילו אמר לי שבטסט רגיל הטסטר היה מעיף אותי מהאוטו חח, אבל לא נורא הוא חתם שעברתי לפני שהתחיל הטסט הזה..

אתה מתחיל עכשיו את הטסט, הרבה בהצלחה, נקווה שתעבור, וגם אם לא לא קרה כלום, סתם שאלה איפה אתה נבחן?

The Iron Man 23-08-07 12:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אור
טסט פנימי זה כדי שתוכל לגשת לטסט מטעם בית הספר לנהיגה שדרכו המורה שלך מלמד והוא בעצם חבר בו, תאכלס בטסט הפנימי שלי נכנסתי במקום שאמורים לצאת ממנו ועוד כמה שטויות והוא העביר אותי כי זה חוואה ולא נותנים לעשות פעמיים אצלינו, והוא אפילו אמר לי שבטסט רגיל הטסטר היה מעיף אותי מהאוטו חח, אבל לא נורא הוא חתם שעברתי לפני שהתחיל הטסט הזה..

אתה מתחיל עכשיו את הטסט, הרבה בהצלחה, נקווה שתעבור, וגם אם לא לא קרה כלום, סתם שאלה איפה אתה נבחן?

חחחחחחח איזה שכונה
זה כאילו טסט שהבצפר לנהיגה עושים לך?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:02.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ