ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   ארה"ב ארה"ב ארה"ב (https://israelbody.com/showthread.php?t=43557)

חלבון מוסיף המון 25-10-08 00:53

ארה"ב ארה"ב ארה"ב

שלום לכולם, אימי נוסעת לארה"ב ביום שני וישר חשבתי על התוספים שהיא יכולה להביא :)

אז ככה:
אבקת חלבון אני לא רוצה להביא מהסיבה הפשוטה שזה גדול מדי..

אבל:
1. קריאטין או ניטריק אוקסיד, השאלות הם:
* מה יותר מומלץ למסה?
* איזה חברה מומלצת?
* אם היא מביאה לי כמה זמן בערך אמור לפוג התוקף?
* האם הם זולים משמעותית? או כדאי להתמקד בתוספים אחרים?

2. שורפי שומן- לפי מה שהבנתי בחו"ל יש את ההידרוקסיקאט הארדקור, ואת הליפו 6, שניהם לא נמצאים בארץ ולכן מאוד קורץ לי להביא אותם.. השאלות הם:
* איזה שורף שומן מומלץ יותר?
* אם היא מביאה לי, לכמה זמן בערך אמור לפוג התוקף? כי אני ישתמש בזה רק עוד חצי שנה בחיטוב..
* בלי קשר: האם שורפי שומן מומלצים גם לכאלו שהם לא ספורטאים?

עכשיו בלי קשר אשמח אם מישהו היה בניו יורק, איפה כדאי לקנות את התוספים? יש חנויות מומלצות? אתרים וכתובות יעזרו לי מאוד ויתקבלו בברכה..

תודה מראש..

itaiprz1 25-10-08 01:09

נו אקספלוד הוא טוב
אחרי זה יש לך נאנו וואפור
2 אלה הפורמולות הידועות

בשורפי שומן יש את הליפו 6 שהוא בן ****

ויש עוד 101 דברים שמה כמו מולטי וויטמין קטן קטן עם מחיר קטין יותר,

senate 25-10-08 01:50

קודם כל הכי כן משתלם זה להביא אבקת חלבון כי המחיר בארץ הוא פי 2 וחצי וזה הכי נצרח.

ניטריקס אני ממליץ של bsn אבל יותר מזה ממליץ על הנו אקספלוד.

דווקר קריאטין זה משהו שלא כלכך יקר בארץ וכמות של מאתיים ומשהו שקל מספיקה ליותר מחצי שנה אז במקום המקום שהוא יקח לה במזוודה קח לך עוד נו אקספלוד (שלדעתי הוא טוב יותר מהנאנו)

כמובן שתבקש גם מולטיויטמים כי המחיר שלהם מצחיק שתבאי לך כמה קופסאות גדולות

בקיצור אני יתן לך דוגמא ממני, אני עוד מעט חוזר לארת ואני מתכוון לדחוך כמה שיותר אבקת חלבון ונו אקספלוד

אל תדאג לתאריכים, לדברים האלו יש חיי מדך של יותר שמנה במקרה הגרוע ולרוב זה שנתיים-שלש.

לא מובן למה לך שורך שומן אם אתה בכלל במאסה אבל אולי אתה מתכוון לדיאטה הבאה איפשהו בקייץ אז לך על זה אם בא לך לזרוק כמה עשרות דולרים

HardCor3 25-10-08 02:00

אבקת חלבון וקריאטין כל השאר עדיף לחסוך את הכסף.

BENQ 25-10-08 11:17

שמע תביא קריאטין אני אומר אחד רגיל ואחד סל מאס...
שני נו אקספלוד.. ניטריקס לא צריך לא יתן לך כלום מבחינת מאסה...
וכל המולטי ויטמינים הרגילים... עם בא לך תבקש גם נאנו או משהו... הכל בייחד יצא 6-7 קילו... ואל תדאג לא יגידו שום דבר בשדה תעופה

haas 25-10-08 11:45

לא פייר למה לכולם יש מישהו שנוסע לארה"ב ורק לי אין:confused:

חלבון מוסיף המון 25-10-08 13:35

וואו איזה תותחים אתם! תודה רבה על התגובות המהירות..
אבל הבעיה היא כזאת.. אני רק נרשם לחדר כושר מחר.. (התאמנתי שנה ועכשיו אני חוזר מהפסקה של חצי שנה).. אני לא רוצה להתחיל עם תוספים (חוץ מאבקת חלבון) על ההתחלה.. אני רוצה קודם להתקע עם המשקלים, לקחת קריאטין מונוהיידרט, ואחרי תקופה מסוימת לקחת איזה פורמולה מתקדמת.. לדוגמא נו אקספלוד..

האם אני חושב נכון? האם באמת כדאי לקנות את הנו אקספלוד לעוד חצי שנה- שנה? שפשוט ישכב אצלי במדף?

דבר שני- את הליפו 6 נראה לי שאני כבר יקנה שם בטוח.. אני בטוח אצטרך את זה לחיטוב.. זה ישכב אצלי ה מקסימום כמה חודשים..

עכשיו אמא שלי שמעה "שורף שומן" ונדלקה- הליפו 6 או ההידרוקסיקאט הרדקור מתאימים לכאלו שלא עוסקים בספורט?

ShaI^MymoN 25-10-08 15:23

אתהת צודק תביא מוצרים קטנים כמו קריאטין או ויטמינים למינהים ואם אמא שלך תוכל לקנות לך גם חלבונים אז עדיף שתביא לך כי שם זה יותר זול

ArschGesicht 25-10-08 16:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי חלבון מוסיף המון (הודעה 683182)
וואו איזה תותחים אתם! תודה רבה על התגובות המהירות..
אבל הבעיה היא כזאת.. אני רק נרשם לחדר כושר מחר.. (התאמנתי שנה ועכשיו אני חוזר מהפסקה של חצי שנה).. אני לא רוצה להתחיל עם תוספים (חוץ מאבקת חלבון) על ההתחלה.. אני רוצה קודם להתקע עם המשקלים, לקחת קריאטין מונוהיידרט, ואחרי תקופה מסוימת לקחת איזה פורמולה מתקדמת.. לדוגמא נו אקספלוד..

האם אני חושב נכון? האם באמת כדאי לקנות את הנו אקספלוד לעוד חצי שנה- שנה? שפשוט ישכב אצלי במדף?

דבר שני- את הליפו 6 נראה לי שאני כבר יקנה שם בטוח.. אני בטוח אצטרך את זה לחיטוב.. זה ישכב אצלי ה מקסימום כמה חודשים..

עכשיו אמא שלי שמעה "שורף שומן" ונדלקה- הליפו 6 או ההידרוקסיקאט הרדקור מתאימים לכאלו שלא עוסקים בספורט?

ממש לא..
וזה לא משנה אם תקח קריאטין מונו או תתחיל עם פורמולות, זה לא איזה משהו שיעבוד עליך פעם אחת כשתתקע ויפסיק, כשתתקע פשוט תוסיף אוכל, זה לא הNO XPLODE או כל תוסף אחר שיגרום לך לעלות במשקלים:sleep:
לגבי השאלה על הנו-אקספלוד, אני משער שזה יהיה בסדר רק שתבדוק שהתאריך תפוגה יהיה ארוך מספיק + תשים אותו במקום קריר ויבש.
אני אומר תביא קילו מונו שזה עולה שם מאה שקל, כמה מולטי ויטמינים כמו NOW ADAM שהוא זול ואיזו פורמולה שבא לך לנסות במידה ואתה לא רוצה להביא חלבון במקום.
למרות שאישית הייתי מביא הכי הרבה חלבון שאני יכול בצורה של אבקה + חטיפים + איזו פורמולה לעכשיו כמו שורף שומן \ N.O שיהיה נחמד
ואת כל הדברים הקטנים כמו מולטי ויטמינים \ קילו קריאטין עדיין אפשר להזמין מBB.COM במחירים ממש זולים כמו 150 שקל לקילו ו- 150 שקל למולטי כמו אופטי-מן שזה כבר יותר משתלם מבארץ

blackbimer 25-10-08 16:53

לא חשבתי על חטיפי חלבון זה באמת יכול להיות זול שם..

מישהו הזמין פעם<

חלבון מוסיף המון 25-10-08 17:05

אז זו התוכנית:
מחר נרשמים לחדר כושר וקונים מישראל בודי אבקת חלבון של אופטימום קרם עוגיות..
אומרים לאמא: 1. קריאטין מונוהיידרט של צ'מפיון- קילו
2. נו אקספלוד עם תאריך תפוגה ארוך, אם אין תאריך תפוגה מספיק ארוך- נוותר..
3. ליפו 6 עם תאריך תפוגה מספיק ארוך ואפילו בכמות מכובדת..

ואני אומר לה- לא לקחת שורף שומן.. עכשיו מישהו יכול להמליץ על חנויות בניו יורק? כתובות?

shukila 25-10-08 17:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי חלבון מוסיף המון (הודעה 683376)
אז זו התוכנית:
מחר נרשמים לחדר כושר וקונים מישראל בודי אבקת חלבון של אופטימום קרם עוגיות..
אומרים לאמא: 1. קריאטין מונוהיידרט של צ'מפיון- קילו
2. נו אקספלוד עם תאריך תפוגה ארוך, אם אין תאריך תפוגה מספיק ארוך- נוותר..
3. ליפו 6 עם תאריך תפוגה מספיק ארוך ואפילו בכמות מכובדת..

ואני אומר לה- לא לקחת שורף שומן.. עכשיו מישהו יכול להמליץ על חנויות בניו יורק? כתובות?

תזמין מ bb.com למלון שהיא תהיה בו
שדוד שלי היה בניו יורק הוא אמר לי מחירים שם של כל מיני מוצרים והם היו יקרים יותר מאשר ב bb.com .עדיף לך להזמין מהם,מחיר המשלוח זניח

obzion 25-10-08 17:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי blackbimer (הודעה 683369)
לא חשבתי על חטיפי חלבון זה באמת יכול להיות זול שם..

מישהו הזמין פעם<

חטיף חלבון של מטריקס שיש בו 19-20 ג' חלבון עלה לי דולר ליחידה

blackbimer 25-10-08 18:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי obzion (הודעה 683398)
חטיף חלבון של מטריקס שיש בו 19-20 ג' חלבון עלה לי דולר ליחידה

וואי מחיר קטלני מישההו איפעם הזמין החטיף שורד בדרך?

agrox 25-10-08 19:13

אני הייתי ממליץ לך ללכת דווקא על קריאטין של higher power שהוא יותר זול והוא גם מיקרונייזד.
תקנה מולטיויטמין. אני ממליץ על opti-men או orange triad.
ובאמת אם אתה יכול תביא גם אבקת חלבון.

תזמין מbb.com. הם הכי זולים וגם מהירים.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:14.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ