ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   ארכיון (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=10)
-   -   רוג"ה סעד , כרטיס ביקור . (http://israelbody.com/showthread.php?t=35)

NIRAN 14-05-06 14:58

תודה יואב אחלה כרטיס, אהבתי שהוא מדבר דוגרי! sbb4

Ori_D 14-05-06 15:44

אחלה כרטיס ביקור תודה על ההשקעה יואב
רוז'ה אני מחכה לראות אותך במר ישראל :)

Real 14-05-06 16:22

זה הבחור שאני הכי מעריץ בארץ בפיתוח גוף לא בגלל ההתמדה וכול השטויות האלה אלה בגלל הגוף עצמו יש לו גנטיקה חזקה רצח וכבוד עלזה.

Vin diesel 14-05-06 16:45

תודה רבה יואב! זה אחד הכרטיסים היפים שהיו פה!!!
האבתי את רוג'ה ואני מבין אותו מכל הפחינות הבחור רציני ורוצה להגיע רחוק רואים את זה!
שיהיה לו בהצלחה!!! sbb2

גולן 14-05-06 16:46

ציטוט:

Originally posted by Vin diesel@May 14 2006, 03:45 PM
האבתי את רוג'ה ואני מבין אותו מכל הפחינות הבחור רציני ורוצה להגיע רחוק רואים את זה!
שיהיה לו בהצלחה!!! sbb2

אתה פשוט כותב מה שאתה שומע אה?
אחי אתה אחד המצחיקים!!!! sbb12

Gil-G 14-05-06 16:53

ציטוט:

Originally posted by גולן+May 14 2006, 03:46 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (גולן @ May 14 2006, 03:46 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Vin diesel@May 14 2006, 03:45 PM
שיהיה לו בהצלחה!!! sbb2

אחי אתה אחד המצחיקים!!!! sbb12 [/b][/quote]
חחחחחחחחחחחחח זה באמת מצחיק :lol:

Vin diesel 14-05-06 16:55

ציטוט:

Originally posted by גולן+May 14 2006, 05:46 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (גולן @ May 14 2006, 05:46 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Vin diesel@May 14 2006, 03:45 PM
sbb2
אחי אתה אחד המצחיקים!!!! sbb12
[/b][/quote]
הפלתי היום כמה באנגים אבל אני לא מבין מה אתה רוצה.... :blink: :blink:

nico 14-05-06 17:39

יואב כל הכבוד על הכרטיס..!
ואהבתי את הקטע שהיה כרטיס שדיברו בדוגרי אבל קצת התאכזבתי כשהוא אמר שבלי חומרים אי אפשר להגיע לשום מקום..

ran_z 14-05-06 18:37

חזק ביותר יואב!! תודה.

;)

Dr. Muscle 14-05-06 18:50

אחלה ראיון. רוז'ה כל כך צודק, וכל כך שפיץ על זה שהוא מעלה עניין כמו הסייקלים גם בראיון כזה שפתוח לכולם.
הארגונים הנוראיים בארץ לא נותנים אפשרות להתפתח ולצמוח. הבחור עובד בכמה עבודות, מבזבז את הכל על אוכל, תוספים וחומרים. אין לו חיים מעבר לזה, הוא גר אצל ההורים, וגם שהוא משחק אותה ומגיע מעולה לתחרות - אין בה פרס. אין לו לאן לגדול זה מעין VICIOUS CYCLE שלעולם לא יגמר.
לגבי המשקלים הכנים (סוף סוף!!) וההיקפים.. מבחינתי אין ספק שהוא צריך לא להתחרות בתחרויות הקרובות ולעשות אוף סיזן אמיתי ולהביא את עצמו לרמה הבאה מכל הבחינות. יש לו יד ענקית אבל הוא באמת ברחוב של שי, שהוא בן 16! הוא גם חלש מאד.

אמנם אין לו כסף לGH, אבל סייקל רגיל, ארוך, טסט בלבד, 3 חודשים על חומר, 3 חודשים נקי, למשך שנה עם אימונים כבדים והשקעה.. אני חושב שזה ממש יכול לשים אותו על המפה. שנה אחת של אופסיזן עם השקעה תהיה שווה הרבה הרבה שריר והרבה איזון בגוף.

nitim 14-05-06 20:00

ציטוט:

Originally posted by Dr. Muscle@May 14 2006, 05:50 PM
אחלה ראיון. רוז'ה כל כך צודק, וכל כך שפיץ על זה שהוא מעלה עניין כמו הסייקלים גם בראיון כזה שפתוח לכולם.
הארגונים הנוראיים בארץ לא נותנים אפשרות להתפתח ולצמוח. הבחור עובד בכמה עבודות, מבזבז את הכל על אוכל, תוספים וחומרים. אין לו חיים מעבר לזה, הוא גר אצל ההורים, וגם שהוא משחק אותה ומגיע מעולה לתחרות - אין בה פרס. אין לו לאן לגדול זה מעין VICIOUS CYCLE שלעולם לא יגמר.
לגבי המשקלים הכנים (סוף סוף!!) וההיקפים.. מבחינתי אין ספק שהוא צריך לא להתחרות בתחרויות הקרובות ולעשות אוף סיזן אמיתי ולהביא את עצמו לרמה הבאה מכל הבחינות. יש לו יד ענקית אבל הוא באמת ברחוב של שי, שהוא בן 16! הוא גם חלש מאד.

אמנם אין לו כסף לGH, אבל סייקל רגיל, ארוך, טסט בלבד, 3 חודשים על חומר, 3 חודשים נקי, למשך שנה עם אימונים כבדים והשקעה.. אני חושב שזה ממש יכול לשים אותו על המפה. שנה אחת של אופסיזן עם השקעה תהיה שווה הרבה הרבה שריר והרבה איזון בגוף.

אתה צודק אלון , אבל הבעייה שאין לרוז'ה כסף לטסט', העבודה ממנת לו פיקס את האוכל, לא נשאר לו כסף בצד, וסייקל של טסט' זה לא בדיוק 200 שקל ולא קרוב לזה.
זה שהוא ב'רחוב' של שי שהוא בן 16 , אז קודם כל לדעתי הגיל לא קובע, אתה יכול להיות ענק גם בגיל 16,
ואם הוא מתאמן 4 שנים הוא יכל לסיים את הפוטנציאל הגנטי..
רוז'ה גם טבעי אל תשכח , אולי הוא עשה משהו בחיטוב אבל זה לא עזר לו בלהשיג מסת שריר אלא רק לשמר..
סה"כ שניהם כמעט על גבול הפונטציאל הגנטי ..

Dr. Muscle 14-05-06 20:16

על מה אתה מדבר? הוא מדבר כאן על לעלות לרמה הבאה ולא על "שימוש בחומרים". הוא מדבר על GH שזה חומר יקר והוא מדבר על כמויות.
הוא לא טבעי, לא קרוב לטבעי, והוא גם לא טוען את זה. השאלה היא בכלל לא אם אלא כמה ואיך.

בכל אופן סייקל של טסט זה לא דבר יקר גם ל"אדם הפשוט".

Infected 14-05-06 20:40

אחלה כרטיס, רוז'ה אחד התותחים באמת בחור כנה עם גנטיקה מעולה.

בקשר להשוואה לשי זה ממש מצחיק מה קשור רוחב גןף?
לשי יש אחלה SIZE אבל זה ליצנות להשוות אותו לרוז'ה שיותר גדול וחטוב ממנו בהרבה <_<

אני לא נכנס לבנאדם לגוף אבל בוא נגיד שלדעתי טסט לבד זה לא מה שיזיז אותו(אלא עוד כמה דברים ואז זה ממתחיל להתייקר מאד) לא סתם מדובר פה על GH וכו'(שגם צריך טסט בכמות נדיבה).

בכול מקרה, שיהיה לו המון בהצלחה sbb2 אחלה בחור.

Infected 14-05-06 20:42

ציטוט:

Originally posted by nitim+May 14 2006, 09:00 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (nitim @ May 14 2006, 09:00 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Dr. Muscle@May 14 2006, 05:50 PM

אתה צודק אלון , אבל הבעייה שאין לרוז'ה כסף לטסט', העבודה ממנת לו פיקס את האוכל, לא נשאר לו כסף בצד, וסייקל של טסט' זה לא בדיוק 200 שקל ולא קרוב לזה.
זה שהוא ב'רחוב' של שי שהוא בן 16 , אז קודם כל לדעתי הגיל לא קובע, אתה יכול להיות ענק גם בגיל 16,
ואם הוא מתאמן 4 שנים הוא יכל לסיים את הפוטנציאל הגנטי..
רוז'ה גם טבעי אל תשכח , אולי הוא עשה משהו בחיטוב אבל זה לא עזר לו בלהשיג מסת שריר אלא רק לשמר..
סה"כ שניהם כמעט על גבול הפונטציאל הגנטי .. [/b][/quote]
אני מבין שאתה יודע בדיוק מה הוא עושה לא עושה ומי טבעי ולא טבעי ?
איך אתה יודע הכל :D

Danielllo 14-05-06 21:56

תודה רבה יואב אחלה כרטיס רוז'ה נשמע מעניין..

טל יואב 14-05-06 23:37

אני מאוד שמח שכולם אהבו את כרטיס הביקור הזה , אכן הייתה לי שיחה מעניינת מאוד עם רוג"ה לא הרגשתי בכלל אך הוא גמר לי צד שלם של הקסטה .
מוזר מאוד ששי לא הגיב לכרטיס ביקור ? רוג"ה הוא בן אדם שמדבר מהלב , לא שחצן ולא מתנשא שוחחנו על עוד מספר נושאים שלא קשורים לראיון הוא איש כנה ואמיתי לא מסתיר כלום ואומר את דעתו גם אם זה לא הכי כיף לשמוע הוא אומר את הדברים כמו שהם .
לא תמיד נוצרת כזאות כימייה בין מראיין למרואיין והקליק הזה היה מיד עם רוג"ה . פשוט איש טוב וישר .
אחת העבודות היותר מפרכות שהיו לי לעלות את זה לכתב הרבה שעות הושקעו כאן ואני שמח שיש לזה הערכה מצד החברים :rolleyes:

fire 14-05-06 23:46

תודה על ההשקעה. אנו מאוד מעריכים אותך :wub:

ron_22 14-05-06 23:51

אחלה כרטיס יואב

עדיין :rolleyes: מתעקש שתדבר אם מנהלי הפורום אתר

שכל הכרטיסים פרופילים יהיו במקום אחד,

בצורה זו הם יהיו נגישים ולא ילכו לאיבוד בין הדפים...

טל יואב 15-05-06 07:33

ציטוט:

Originally posted by ron_22@May 15 2006, 12:51 AM
אחלה כרטיס יואב

עדיין :rolleyes: מתעקש שתדבר אם מנהלי הפורום אתר

שכל הכרטיסים פרופילים יהיו במקום אחד,

בצורה זו הם יהיו נגישים ולא ילכו לאיבוד בין הדפים...

כל הכרטיסי ביקור נמצאים בפורום ארכיון , המנהלים מעבירים אותם כאשר כבר אין תגובות עליהם יותר שם ניתן רק לקרוא אך לא להגיב כדאי לך להציץ שם מידי פעם רון . ;)

ניגרי ענק 15-05-06 09:42

יואב תודה על ההשקעה הרבה.
רוז'ה אחד האנשים החביבים והצנועים בספורט הלחוץ הזה.
יש לו גנטיקה יפהפיה, ועתיד גדול.
לפי הידוע לי לפחות נכון להיום, ליאור גיניש ומאור לא יתחרו השנה.
גם ג'רי לא יהיה בתמונה.
בנתונים האלה, ולא שאני מזלזל באפשרות של רוז'ה לנצח את השמות האלה ביום נתון, לרוז'ה יש צ'אנס אמיתי להיות אלוף האלופים.
בהצלחה.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:10.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ