ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   נבחרת איגוד נאב"א ישראל לאליפות העולם 2010 (http://israelbody.com/showthread.php?t=65875)

Nothin_BuT_A_Peanut 23-06-10 15:25

נבחרת איגוד נאב"א ישראל לאליפות העולם 2010

http://www.facebook.com/photo.php?pi...2574482&ref=pf

אפשר לראות שסטס ללא ספק לא יבש וזה בגלל בעיית המזוודות בשדה התעופה בחו''ל.

Eliran_M 23-06-10 17:34

ללא ספק הוא לא יבש , אבל מזאת אומרת בעיית המזוודות

Big T 23-06-10 17:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eliran_m (הודעה 1003251)
ללא ספק הוא לא יבש , אבל מזאת אומרת בעיית המזוודות

המזוודות שלו לא הגיעו לחול

Eliran_M 23-06-10 17:51

מזה החרטה הזאת כוס אמא שלהם ז***

Nothin_BuT_A_Peanut 23-06-10 18:21

הוא לא קיבל את המזוודות שלו לפי מה ששמעתי,וזה ממש השפיע ועשה את שלו. (דפק אותו) אבל אנטון אמר שזה רק הביא לסטס עוד יותר מוטיבציה להתכונן טוב יותר ולזכות בה' שנה הבאה.

KALINA 23-06-10 19:09

חברים צעירים שבינינו פה,אני מציע לכם לא לשפוט במה שרובנו-כולל אותי לא מבינים,המצב השתבש נורא שם,מי שלא חווה התייבשות-לעולם לא יבין. אני אישית לא זוכר לא רק תחרות עצמה,אלא גם שבוע ליפני ושבוע אחרי. המזוודות לא הגיעו,כל ציוג היה שם כולל "מיץ גיבורים",צבע,בגדי פוזינג ואוכל להעמסה,יום וחצי של ריצות,עצבים,נסיון להתארגן על הציוד עשו את שלו ופגעו באיכות. לא קרה שום דבר,המאמן שלי עדיין סגן אלוף עולם.

ניגרי ענק 23-06-10 19:22

סטאס התותח!
קורה שדברים משתבשים ואסור לשכוח שהוא לא התמודד שם מול קונוסים.
רעבאק אנחנו מדברים על אנשים שהם אלופים במדינות הרבה יותר גדולות מישראל.
בפיתוח גוף הרבה תלוי ביום יומיים האחרונים, טעות קטנה לכאן או לכאן ואתה משלם מחיר, זו האכזריות של הספורט הזה.
ברמות האלה זה הולך על הבדלים של שברי נקודות, בחור שהיה מועמד לראשון יכול לגמור עשירי כמו כלום.
וכמו שאנטון אמר לא קרה כלום, שנה הבאה סטאס יחזור ויראה להם איזה נזקים יכול לחולל גבר ישראלי רוסי עצבני וגדול שכמותו.
אוהבים אותך איש גדול.

Nothin_BuT_A_Peanut 23-06-10 19:43

שמעתי פעם את סטס סיפר למישהו במכון כמה זה קשה להישאר מיובש,כי זאת טיסה ארוכה רצח במטוס,וזה עושה סחרחורת וגם החוסר במים/נוזלים ממש קשה,ואפילו הקרבה מבחינה בריאותית להתייבשות.

ניגרי ענק 23-06-10 19:53

להיות מיובש זה קשה גם בלי טיסה. זה קשה גם אם אתה יושב בבית עם מזגן ואנטיביוטיקה.
אני בתחרות של 2006 אכלתי הזיות, ראיתי את עצמי מלמעלה ולא זיהיתי את האנשים שהסיעו אותי לתחרות. כל הדיאטה הזאת היא כלום ושום כלום ביחס לימים של הייבוש, אני מפחד פחד מוות מהימים האלה, ואלה רגעי ההכרעה ככה שאי אפשר לבלף.

danino 23-06-10 20:11

איזה מקום הגיעו סטס ואלון בסופו של דבר??????????.

hachem-01 23-06-10 22:09

nמגיע כבוד גדול לכל ספורטאי שמייצג אותנו בחול נקודה.סטאס מסיבות שאני לא מודע להם וגם אלה שמשחקים אותה סגנים שלו לא הגיע לייבוש מלא ..אז מה??? קורה ....הוא עדיין אחד הבילדרים המובילים בתחום ללא צל של ספק ..ככה זה בספורט לא תמיד מנצחים אגב צוקרמן נראה טוב מאוד וורה הגיעה למקום הרביעי המכובד...
סטאס הוא סגן מר עולם וזה לא הולך ברגל..תפרגנו אנשים כי מגיע לכל הנבחרת.

danino 23-06-10 22:13

האמת אלון צוקרמן נראה מצויין מעניין לאיזה מקום הגיע

hachem-01 23-06-10 22:17

לדעתי זה השייפ הכי טוב שצוקרמן היה בו אי פעם...ואני ראיתי הרבה תמונות שלו..

danino 23-06-10 22:37

אלון וסטס שתיהם נראים באיזור ה100 קג" אלון נראה יותר יבש ויותר מוכן לתחרות
גם אני חושב שזה השייפ הכי טוב שצוקרמן הגיע אליו איי פעם

Nothin_BuT_A_Peanut 23-06-10 22:52

סטס אם אני לא טועה 108 קג'.

avishav1 23-06-10 23:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1003290)
להיות מיובש זה קשה גם בלי טיסה. זה קשה גם אם אתה יושב בבית עם מזגן ואנטיביוטיקה.
אני בתחרות של 2006 אכלתי הזיות, ראיתי את עצמי מלמעלה ולא זיהיתי את האנשים שהסיעו אותי לתחרות. כל הדיאטה הזאת היא כלום ושום כלום ביחס לימים של הייבוש, אני מפחד פחד מוות מהימים האלה, ואלה רגעי ההכרעה ככה שאי אפשר לבלף.

זה נשמע חתיכת סבל...
אתה יכול לפרט מה עוברים בדיוק בימים האלה מבחינת תזונה (כולל נוזלים) ומבחינת אימונים?

hypertrophy 23-06-10 23:56

כואב לי על הקטע עם סטס....הוא פשוט תותח על...מבאס לחשוב שבגלל טעות טכנית של חברת התעופה הוא הפסיד...
מה המיקום שהם לקחו?
וצוקרמן נראה מדהים פשוט!

daniel maron 24-06-10 10:13

צוקרמן נראה מטורף לגמרי!
וחבל על סטס :(

moo 24-06-10 11:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי orev (הודעה 1003284)
חברים צעירים שבינינו פה,אני מציע לכם לא לשפוט במה שרובנו-כולל אותי לא מבינים,המצב השתבש נורא שם,מי שלא חווה התייבשות-לעולם לא יבין. אני אישית לא זוכר לא רק תחרות עצמה,אלא גם שבוע ליפני ושבוע אחרי. המזוודות לא הגיעו,כל ציוג היה שם כולל "מיץ גיבורים",צבע,בגדי פוזינג ואוכל להעמסה,יום וחצי של ריצות,עצבים,נסיון להתארגן על הציוד עשו את שלו ופגעו באיכות. לא קרה שום דבר,המאמן שלי עדיין סגן אלוף עולם.

למה הוא לא העלה את הדברים שחשובים איתו למטוס ?
זה נפוץ שמזוודות מדי פעם הולכות לאיבוד

KALINA 24-06-10 11:32

יש פתגם ברוסית "אם היית כזה חכם ליפני כמו שאישתי אחרי..."

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:53.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ