ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   נאבא 2007 פ ר ג נ ו !! (https://israelbody.com/showthread.php?t=18195)

אדיר 31-08-07 19:34

נאבא 2007 פ ר ג נ ו !!

מי שהיה בתחרות יודע שהכוכב של הערב היה יוני האנה. יוני בא עם חיטוב ברמה של תחרויות בחו"ל וגודל מטורף וזה הפעם הראשונה שלו על במה!לא סתם נתנו לו מקום ראשון תראו לי עוד משהו שבא ככה בפעם הראשונה שלו בתחרות.כל הצופים חיכו שהוא יופיע על הבמה. כל האנשים האלו שאומרים שהוא לא היה צריך לנצח כנראה לא מבינים כלום בפיתוח גוף, וצריכים ללכת למכון כושר שלהם ולהרים עוד קצת משקולות. אני לא חושב שיש לילדים ש"מתאמנים" שבועיים זכות דיבור. השיפוט היה מעולה והשופטים ברמה (הם כן מבינים מה זה פיתוח גוף) אז לכל הרכלנים , פרגנו ליוני האנה הוא העתיד של הפיתוח גוף בארץ.

bigbit 31-08-07 19:35

איפה יש תמונה שלו? עוד לא ראיתי איך הוא נראה

Kachok 31-08-07 19:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אדיר
מי שהיה בתחרות יודע שהכוכב של הערב היה יוני האנה. יוני בא עם חיטוב ברמה של תחרויות בחו"ל וגודל מטורף וזה הפעם הראשונה שלו על במה!לא סתם נתנו לו מקום ראשון תראו לי עוד משהו שבא ככה בפעם הראשונה שלו בתחרות.כל הצופים חיכו שהוא יופיע על הבמה. כל האנשים האלו שאומרים שהוא לא היה צריך לנצח כנראה לא מבינים כלום בפיתוח גוף, וצריכים ללכת למכון כושר שלהם ולהרים עוד קצת משקולות. אני לא חושב שיש לילדים ש"מתאמנים" שבועיים זכות דיבור. השיפוט היה מעולה והשופטים ברמה (הם כן מבינים מה זה פיתוח גוף) אז לכל הרכלנים , פרגנו ליוני האנה הוא העתיד של הפיתוח גוף הארץ.

יוני?

Fatty 31-08-07 19:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Kachok
יוני?

אלי?

Coleman 31-08-07 19:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אדיר
מי שהיה בתחרות יודע שהכוכב של הערב היה יוני האנה. יוני בא עם חיטוב ברמה של תחרויות בחו"ל וגודל מטורף וזה הפעם הראשונה שלו על במה!לא סתם נתנו לו מקום ראשון תראו לי עוד משהו שבא ככה בפעם הראשונה שלו בתחרות.כל הצופים חיכו שהוא יופיע על הבמה. כל האנשים האלו שאומרים שהוא לא היה צריך לנצח כנראה לא מבינים כלום בפיתוח גוף, וצריכים ללכת למכון כושר שלהם ולהרים עוד קצת משקולות. אני לא חושב שיש לילדים ש"מתאמנים" שבועיים זכות דיבור. השיפוט היה מעולה והשופטים ברמה (הם כן מבינים מה זה פיתוח גוף) אז לכל הרכלנים , פרגנו ליוני האנה הוא העתיד של הפיתוח גוף הארץ.

דווקא לפי דעתי הכוכב של הערב היה נאור זיו וחוסאם אבל חפיף :x

Bodybuilder 31-08-07 19:44

אדיר - אלי

יוני אהנה שלכם נראה כמו חתיכת ג'ינו מאלכת (בלי לעליב) חוץ מזה הוא נראה די טוב !

megashape 31-08-07 19:45

פאק תראו תמונות של כל אלה לא מכיר אף אחד :(

bigbit 31-08-07 19:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Fatty
אלי?

חחחחחחח טוב היתה היציאה

Cortex 31-08-07 19:48

יש תמונות של יוני האנה מהתחרות ??

MagneZium 31-08-07 19:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigbit
איפה יש תמונה שלו? עוד לא ראיתי איך הוא נראה

רק בגלל שהגוף שלך נותן לי השראה
http://img127.imageshack.us/img127/662/yonijd5.png

Kachok 31-08-07 19:51

רק אני חשבתי שמשהו בכתפיים שלו לא מסתדר?

Night_Wolf 31-08-07 19:52

יוני האנה באמת ניראה מרשים הגב שלו היה חזק מאוד! וגם הידיים אני לא אוהב לתת ביקורת כי אני זבוב לעומתו,מה שכן היו אחרים מרשימים לא פחות כמו חוסאם שהיה מדהים ולקח את התחרות!
עדאל חאג' שאני עדין בשוק מהבן אדם הזה..:sbb4:
ונאור זיו התותח שלנו:sbb4:

megashape 31-08-07 19:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
יוני האנה באמת ניראה מרשים הגב שלו היה חזק מאוד! וגם הידיים אני לא אוהב לתת ביקורת כי אני זבוב לעומתו,מה שכן היו אחרים מרשימים לא פחות כמו חוסאם שהיה מדהים ולקח את התחרות!
עדאל חאג' שאני עדין בשוק מהבן אדם הזה..:sbb4:
ונאור זיו התותח שלנו:sbb4:

:cry_1:
רק אני לא ראיתי אותם, ולא מביאים תמונות!!!

Moshe 31-08-07 19:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Kachok
רק אני חשבתי שמשהו בכתפיים שלו לא מסתדר?

נו זה סינטול זה עובר במשפחה , מקבלים את הזריקה הראשונה כשנולדים כמו טטנוס

Troya 31-08-07 19:55

הם לא מזריקים הגוף שלהם מייצר לבד סינטול

Coleman 31-08-07 19:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Moshe
נו זה סינטול זה עובר במשפחה , מקבלים את הזריקה הראשונה כשנולדים כמו טטנוס

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כע זה היה מאודדד מאוד בולט הכתפיים שלו שהיה יותר מיד גבוהות...גם הגינו שלו מאוד מאוד בלט בסייד צ'סט....חבל :X חוצמזה הוא היה באמת די מרשים

VoRteX 31-08-07 19:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Troya
הם לא מזריקים הגוף שלהם מייצר לבד סינטול

זה בצורת הורמון ?

Kachok 31-08-07 19:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי VoRteX
זה בצורת הורמון ?

זה בצורת כתף

Moshe 31-08-07 19:59

כתף בקר רק במקרה שלו זה גמל שלמה

arbel2 31-08-07 20:06

יא ראבאק
אפשר להבין מה יוני עשה לכם ?
אני מבין שאנשים פה בקריזה על אלי בגלל דברים שהוא אמר על הפורום,אבל יוני לא קשור ,ובתחרות הוא נראה טוב (למרות שלדעתי אלי הכושי היה צריך לנצח אותו ),יוני עוד בחור צעיר ,הוא עוד לא בן 25 אפילו ,תנו לו תקרדיט שמגיע לו .

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:41.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ