ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   שאלה - אלון גבאי (https://israelbody.com/showthread.php?t=72770)

yair3333 23-07-11 20:38

שאלה - אלון גבאי

יש למישהו מושג איך אלון - סיקס פאק מאמן בטן ?

!Demon! 23-07-11 20:46

אני חושב שסדנאות בטן כמו "בטן בריאה ב8 דקות"

IGOR 23-07-11 20:46

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לאןןןן הפורום הזה מדרדר לאן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחח אני מת..............

yair3333 23-07-11 20:51

תקשיבו אתם ביצים שלי וכולכם יכולים למצוץ לי
תאמין לי שיש לי בטן שנראית פי 20 משלך אני שם כסף
אבל תמיד אני רוצה להשתפר
כל אחד פה חושב הוא שוורצנגר מסתלבט לי על כל אשכול שכל אחד פותח פה
יאלה ילדי כאפות נמאסתם

tsabary 23-07-11 21:26

מה אתה מתייחס לאידיוט הזה אין לו תגובה אחת נורמלית.. הוא חשוב שהוא הופך את עצמו למישהו כשהוא צוחק על אחרים.. העובדה היא שאם תסתכל בתמונות שלו אתה תבין שהוא כלום ושום דבר.. ולהראות יותר טוב מהגוש הזה זאת לא כזו בעיה

IGOR 23-07-11 21:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tsabary (הודעה 1106999)
מה אתה מתייחס לאידיוט הזה אין לו תגובה אחת נורמלית.. הוא חשוב שהוא הופך את עצמו למישהו כשהוא צוחק על אחרים.. העובדה היא שאם תסתכל בתמונות שלו אתה תבין שהוא כלום ושום דבר.. ולהראות יותר טוב מהגוש הזה זאת לא כזו בעיה

תודה על המחמאה :bow::bow:

!Demon! 23-07-11 21:43

מה אתה מתפלא שעונים לך ככה מה זה השאלה המפגרת הזאת?
כששואלים שאלה נורמלית עונים נורמלי
לא תיראה מישהו אומר שהוא תקוע במשקל ולא עוזרים לו וצוחקים עליו,יענו לו הכי רציני בעולם

IGOR 23-07-11 21:50

עזוב הפורום ניהיה בדיחה. אנשים במקום לחפש לבד מאמרים הם יושבים עם הידיים בביצים ומזיינים תמוח וכל מה שנשאר לעשות זה ליהיות במשמרת ומרוב שעמום להסטלבת עליהם.

yair3333 23-07-11 21:50

לא לעלות במשקלים אם כבר זה יותר מוזר.. תאכל או תעשה ריסט הכל יפתר
אבל ברגע שאתה מגיע לרמה מסוימת טובה מבחינת הבטן כבר.. ואתה רוצה להגיע לרמה מעבר זה משו אחר
תפסיקו כבר לחיות בסרט שכל פה איזה ריפטו

yair3333 23-07-11 21:51

תאמין לי קראתי בחיים יותר מאמרים ממך אז אל תזיין תשכל והבנאדם היחיד שאתה יכול להסתלבט עליו זה רק על עצמך

IGOR 23-07-11 21:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yair3333 (הודעה 1107011)
תאמין לי קראתי בחיים יותר מאמרים ממך אז אל תזיין תשכל והבנאדם היחיד שאתה יכול להסתלבט עליו זה רק על עצמך

קראתה מאמרים של לפני 8 שנים שהפכו כבר למיתוס. אז לפי השאלה שלך אפשר להעסיק שאתה טמבל ועצלן מצטער להגיד לך. לך תבנה קוביות נראה מה זה יתן לך בחיים חוץ מלאונן לבד בבית.

yair3333 23-07-11 21:54

תשמע לפי התמונות שלך שראיתי לא נראה בכלל שאתה כזה מבין אז אל תזיין לי תשכל פה עכשיו
קראתי כל מה שאתה רוצה גם מאמרים ישנים גם חדשים מיתוסים מה שאתה לא רוצה
ולפי השאלה שלי לא הבנת שומדבר כי אתה רוסי מטומטם
אני שואל מעבר למה שכולכם מזיינים תשכל פה תאמן תבטן קצת משקל היפרטרופיה רד באחוז שומן וסלאמת
אני רוצה מעבר לזה

IGOR 23-07-11 21:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yair3333 (הודעה 1107013)
תשמע לפי התמונות שלך שראיתי לא נראה בכלל שאתה כזה מבין אז אל תזיין לי תשכל פה עכשיו
קראתי כל מה שאתה רוצה גם מאמרים ישנים גם חדשים מיתוסים מה שאתה לא רוצה
ולפי השאלה שלי לא הבנת שומדבר כי אתה רוסי מטומטם
אני שואל מעבר למה שכולכם מזיינים תשכל פה תאמן תבטן קצת משקל היפרטרופיה רד באחוז שומן וסלאמת
אני רוצה מעבר לזה

מה קשור איך אני נראה? על הזין שלי איך אני נראה. חיטוב יכול לסדר את זה. אז אני אומר לך מעבר לזה. אתה לא מבין שאתה לא יכול לעלות מאסת שריר נקיה? ויפה שאתה שואף לעוד. אבל אתה לא תוכל להגיע לרמה גבוה של שריר בלי להוסיף גם שומן. אין מה לעשות ככה זה עובד. ולא קשור לריפטו ולא כלום זה מדע. תוכל יותר=תרים יותר=מאסת שריר גדולה יותר+שומן ככה זה. אתה תיהיה שמן אבל מקסימום אם לא יהיה לך נוח כבר,תעשה חיטוב מה הבעיה? אנשים שופטים פה אחרים על פי המראה שלהם ואם אתה תעלה תמונה שלך נגיד 100 קילו ותיהיה גם שמן אז יגידו שאתה סוס כי הם יודעים מה מסתתר מתחת לשכבת השומן הזאת. ואגב רוב הסיכויים שאותו אדם "שמן" חזק וגדול יותר פי-2 מכל הטמבלים פה שחושבים שלעשות 25 סטים זה יועיל.

!Demon! 23-07-11 21:59

אם היית קורא מאמרים בלי מיתוסים,היית יודע עד כמה אפשר להגדיל את הבטן או יותר נכון אי אפשר...

yair3333 23-07-11 22:07

אני יודע טוב מאוד שעושים מאסה עולים גם וגם מה הקשר בין מה ששאלתי לזה
תאמין לי אני לא צריך שתסביר לי שומדבר
שאלתי שאלה אחרת על הבטן לא קשורה בגרוש למה שענית

No_Troll 23-07-11 22:08

הולי שיט איזו שאלה מטומטמת

IGOR 23-07-11 22:09

זאת השאלה הכי מפגרת שהייתה פה בפורום. סוף דיון.

yair3333 23-07-11 22:14

קפצו לי שתיכם ביחד

נדב33 23-07-11 22:27

חלאס לריב- זה לא בריא
לבחור ששאל על בטן- בטן בונים במטבח ולא בחדר כושר- גם אם תעשה 5000 כפיפות בטן רצוף

yair3333 23-07-11 22:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי נדב33 (הודעה 1107036)
חלאס לריב- זה לא בריא
לבחור ששאל על בטן- בטן בונים במטבח ולא בחדר כושר- גם אם תעשה 5000 כפיפות בטן רצוף

אותם תשובות כל החיים
את זה כבר הבנתי לפני שנתיים
עזוב תמטבח רגע אני לא אהרוני

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:02.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ