ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   הופעת אורח של עמית ספיר בתחרות מר ישראל 2009 (https://israelbody.com/showthread.php?t=57465)

הדובר 28-07-09 12:03

הופעת אורח של עמית ספיר בתחרות מר ישראל 2009

להזכירכם כי רק לאיגוד החובבים הישראלי לפיתוח הגוף בחסות i.f.b.b הזכות לקרוא לתחרות "מר ישראל".
התחרות הרשמית תיערך במוצאי יום שבת 22/8/09.
הרשמה ומסיבת עיתונאים תיערך בהדר יוסף, ביום ראשון, 16/8/09, בין השעות 16:00 עד 17:30 (ארבע עד חמש וחצי אחרי הצהרים).
יש כמה שמות חמים שהבטיחו כבר את השתתפותם, מי מתכוון להתחרות ???
שימו לב
עמית ספיר, מר ישראל ואלוף האלופים לשנת 2008, מקום רביעי באירופה יתן הופעת אורח - שווה לבוא.

הדובר 28-07-09 12:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי הדובר (הודעה 885752)
להזכירכם כי רק לאיגוד החובבים הישראלי לפיתוח הגוף בחסות i.f.b.b הזכות לקרוא לתחרות "מר ישראל".
הרשמה ומסיבת עיתונאים תיערך בהדר יוסף, ביום ראשון, 16/8/09, בין השעות 16:00 עד 17:30 (ארבע עד חמש וחצי אחרי הצהרים).
שימו לב
עמית ספיר, מר ישראל ואלוף האלופים לשנת 2008, מקום רביעי באירופה יתן הופעת אורח - שווה לבוא.

http://www.ifbb.co.il/Default.aspx

יניב צוות ישראלבודי 28-07-09 12:37

איזה מצחיק זה "מסיבת עיתונאים" אפשר לחשוב כמה עיתונאים באים חח

תגיד "הדובר" באיזה שעה קהל הצופים אמור להגיע בשבת?

רועי ב.א 28-07-09 12:42

הולכת להיות תחרות מדהימה השנה (מישל והאשם הפייבוריטים שלי באובר ווייט )

עמית מתקרנף וימשיך להתקרנף ועוד ישמעו עליו הרבה בעולם בעזרת השם...

אני שם

DanielML 28-07-09 12:45

למה במוצאי שבת<!?!!?#$@t^#%&?$&?$?
Nabba רחוק מדי בחיפה,ו-ifbb במוצא"ש למה?

Shauder 28-07-09 14:21

מעניין גם הוא יצטרך לשלם כסף על זה שהוא בא להראות הופעה כמו אלון צוקרמן

TAMIRSUS 28-07-09 18:48

זה ישודר בשידור חי או כמו שנה שעברה תיהיה כתבה על העניין?
תודה רבה

Bodybuilder 28-07-09 18:59

אני בדיוק יהיה באזור ביום התחרות, אולי אפילו אני יכנס לכמה דקות בשביל לקחת את המקום השני (או אפילו ראשון) אני מאוד מקווה שאני יהיה המתחרה היחיד בקטגורייה ואולי אפילו יזכה באלוף האלופים, אם אני יהיה היחיד בקטגורייה !
תאחלו לי המון בהצלחה, זה לא קל בכלל תאמינו לי ... שנה רצופה אכלתי 10 פיצות ביום רק בשביל להגיע מוכן לתחרות, ושלא נדבר על יום התחרות - זה בכלל טירו--ו-ו-ו-ף, אסור לשתות בירה ולאכול מטוגן שעתיים לפני התחרות !!..

הדובר 02-08-09 11:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bodybuilder (הודעה 886026)
אני בדיוק יהיה באזור ביום התחרות, אולי אפילו אני יכנס לכמה דקות בשביל לקחת את המקום השני (או אפילו ראשון) אני מאוד מקווה שאני יהיה המתחרה היחיד בקטגורייה ואולי אפילו יזכה באלוף האלופים, אם אני יהיה היחיד בקטגורייה !
תאחלו לי המון בהצלחה, זה לא קל בכלל תאמינו לי ... שנה רצופה אכלתי 10 פיצות ביום רק בשביל להגיע מוכן לתחרות, ושלא נדבר על יום התחרות - זה בכלל טירו--ו-ו-ו-ף, אסור לשתות בירה ולאכול מטוגן שעתיים לפני התחרות !!..

עם כינוי כזה מחייב והומור מדהים אתה בטח נראה משהו.
האיגוד מרים את הכפפה ומזמין אותך להתחרות
נראה אותך בא וזוכה במשהו

עמרי מרג 02-08-09 11:54

אולי תתכבד ותרשום כבר (בהנחה שמישהו יודע...) את שעת התחרות

Mr.Bazooka 02-08-09 12:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי הדובר (הודעה 889793)
עם כינוי כזה מחייב והומור מדהים אתה בטח נראה משהו.
האיגוד מרים את הכפפה ומזמין אותך להתחרות
נראה אותך בא וזוכה במשהו

LOL יצא עליך..
זה נקרא ציניות ידידי:fellow:

WEST $ SIDE 02-08-09 12:49

תודה על המידע מר.חופר

דובר* , סליחה

hachem-01 02-08-09 13:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי west $ side (הודעה 889841)
תודה על המידע מר.חופר

דובר* , סליחה

"מר חופר " לא יפה ארקדי לא הייתי מדבר ככה לדובר אם אתה חושב יום אחד לעלות לבמה .חוץ מזה הבנאדם מעדכן מה רע בזה אחי?

100powerlifter 02-08-09 23:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי הדובר (הודעה 885752)
שימו לב

מה אתה אומר חמוד? כמו בכל תחום יש איגודים ואתם בסך הכל איגוד ויש עוד איגוד שאפילו הוקם עוד לפני שווידר זחל ונקרא נאבבא ויש לו גם תחרות מר ישראל ויש לו זכות ובגדול מר ישראל איגוד נאבבא ולצערי יותר מוצלח מהאיגוד שלך וקשה לך להודות ואצלם יהיה גם רמה יותר גבוהה וגם יותר מתחרים ולא 16 מתחרים בכל הקטיגוריות ולא ישלמו 500 שח להרשמה ואף אחד לא יצעק עליהם ויקבלו מתנות ואכי חשוב יהיה במה שמעת מה אמרתי "במה" וגם תאורה הולמת למפתח גוף שסבל חצי שנה בשביל להתחרות ...

hanna666 03-08-09 00:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי 100powerlifter (הודעה 890422)
מה אתה אומר חמוד? כמו בכל תחום יש איגודים ואתם בסך הכל איגוד ויש עוד איגוד שאפילו הוקם עוד לפני שווידר זחל ונקרא נאבבא ויש לו גם תחרות מר ישראל ויש לו זכות ובגדול מר ישראל איגוד נאבבא ולצערי יותר מוצלח מהאיגוד שלך וקשה לך להודות ואצלם יהיה גם רמה יותר גבוהה וגם יותר מתחרים ולא 16 מתחרים בכל הקטיגוריות ולא ישלמו 500 שח להרשמה ואף אחד לא יצעק עליהם ויקבלו מתנות ואכי חשוב יהיה במה שמעת מה אמרתי "במה" וגם תאורה הולמת למפתח גוף שסבל חצי שנה בשביל להתחרות ...

ואו :d לא יפה אתה צריך לכבד כל מפתח גוף שעולה לא משנה לאיזה איגוד

100powerlifter 03-08-09 00:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hanna666 (הודעה 890426)
ואו :d לא יפה אתה צריך לכבד כל מפתח גוף שעולה לא משנה לאיזה איגוד

למה איש מי הזכיר מתחרים ומי דיבר על מתחרים הגבתי לדובר אין קשר למתחרים ..כל ספורטאי כבודו מונח במקומו וזכותו להיתחרות איפה שהוא רוצה ובמיוחד מפתח גוף שקרע תחת וכיס מגיע לו יחס הולם אחרי כל מה שהוא עובר ושיהיה לכל המתחרים בשני האיגודים בהצלחה

zed 03-08-09 00:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bodybuilder (הודעה 886026)

בלי קשר אם לעניין, או לא לעניין- הרגת אותי מצחוק!! חחח

hanna666 03-08-09 00:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי 100powerlifter (הודעה 890439)
למה איש מי הזכיר מתחרים ומי דיבר על מתחרים הגבתי לדובר אין קשר למתחרים ..כל ספורטאי כבודו מונח במקומו וזכותו להיתחרות איפה שהוא רוצה ובמיוחד מפתח גוף שקרע תחת וכיס מגיע לו יחס הולם אחרי כל מה שהוא עובר ושיהיה לכל המתחרים בשני האיגודים בהצלחה

אהבתי :D

הדובר 03-08-09 13:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי 100powerlifter (הודעה 890422)

בודי בילדר נכבד
א. לא כל ראשון טוב יותר ובוודאי שגם הגודל לא תמיד קובע.
ב. היתכן שבחירת סוג האולם מעידה על ההתייחסות (אולם ספורט מול אולם הופעות).
ג. השנה תהיה במה גבוהה בתחרות אבל לא גובה הבמה הוא שקובע את ההצלחה (ראה ס' א.).
ד. מעניין למה הפרס בתחרות של האיגוד השני הוא כרטיס ל"מר אולימפייה" (שהיא כידוע תחרות של איגוד ה- i.f.b.b) ולא ל"מר יוניברס".

לכל השואלים: תחרות מר ישראל, הדר יוסף 22/8/09, בשעה 20:00

100powerlifter 03-08-09 13:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי הדובר (הודעה 890577)
בודי בילדר נכבד
א. לא כל ראשון טוב יותר ובוודאי שגם הגודל לא תמיד קובע.
ב. היתכן שבחירת סוג האולם מעידה על ההתייחסות (אולם ספורט מול אולם הופעות).
ג. השנה תהיה במה גבוהה בתחרות אבל לא גובה הבמה הוא שקובע את ההצלחה (ראה ס' א.).
ד. מעניין למה הפרס בתחרות של האיגוד השני הוא כרטיס ל"מר אולימפייה" (שהיא כידוע תחרות של איגוד ה- i.f.b.b) ולא ל"מר יוניברס".

לכל השואלים: תחרות מר ישראל, הדר יוסף 22/8/09, בשעה 20:00

אתה רואה האיגוד שלכם לא נותן והם נותנים ועם עובדות לא מתווכחים ifbb יש לו את התחרות אכי יוקרתית ולידיעתך יש קשר בין שני האיגודים עובדה כל מי שזוכה ב nabba בקטיגוריית המקצוענים מקבל זכות להתחרות באולימפיה ולהזכיר לך אתה פסלת את האיגוד nabba לגמרי ואמרת שרק לifbb מותר להקים אליפות ישראל ..וכמו שאמרתי עם עובדות לא מתווכחים אחרי שיסתיימו 2 התחרויות בשני האיגודים אפשר לבדוק ולדבר ואז אחד משנינו יגיד לשני אתה צדקת ולא אני ...ושיהיה לכולם בהצלחה

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:55.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ