ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   תגידו שוורצנגר נעשה כזה גדול רק בגלל הורמון גדילה/סטרואידים? (https://israelbody.com/showthread.php?t=16033)

papoose8 05-08-07 16:12

תגידו שוורצנגר נעשה כזה גדול רק בגלל הורמון גדילה/סטרואידים?

יחד עם שנים של אימון?
כי קראתי פה על ספורטאים שנתפסו והודו שלקחו את החומרים אלה והרבה כתבו פה שהם יותר גדולים משוורצנגר, פעם החומרים האלה לא היו פופולארים? כי סטרואידים היה משנות ה-30

מה היום רוני יודע שאנחנו לא יודעים?
איך הוא כזה ענק? הוא לוקח סטרואידים מגיל 5?

=============
ובבקשה רק מי שמבין בתחום שיענה, מי שרוצה לעשות פוזות לא פה

Moshe 05-08-07 16:13

שוורצנגר היה בין הראשונים בעולם שניסה אבקת חלבון בערך ביולוגי של 200% לכן הוא נעשה קרנף אבל תראה אותו עכשיו הוא הפסיק להשתמש והשרירים נבלו :(

papoose8 05-08-07 16:14

כן עכשיו הוא נראה כלום, מה הכוונה ערך ביולוגי 200%?
רק בגלל האבקות חלבון הוא נעשה כל כך חזק?

Mazoz3 05-08-07 16:17

כן אחי.

Moshe 05-08-07 16:18

כן כי הרי האבקות חלבון פועלים על הרחבת השריר אתה שותה את האבקת חלבון ואז מזרים את המים האלה שאתה שותה בטעמים שונים לשריר וזה ממש מגדיל את השריר תראה את כל הסוסים האלה רוני וכאלה , עכשיו כדי שהשריר יקבל "חיטוב" = צורה , אתה צריך לקת סטרואידים שזה כל כדור הוא סטרואיד אז יש כאלה שמפוררים את הכדורים ולוקחים אותם עם מזרק , בגלל זה סטרואידים לא חוקיים

Deja Vu 05-08-07 16:21

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחח

papoose8 05-08-07 16:22

מה??? סטרואידים זה לצורה? חשבתי סטרואידים זה מנפח
וגם על ארנולד שוורצנגר אמרו שלקח סטרואידים או משהו דומה

SmaMMiT 05-08-07 16:22

אנשים בלי לב :laugh: :clap: :clap: :clap:

ahtung 05-08-07 16:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי MosheB
כן כי הרי האבקות חלבון פועלים על הרחבת השריר אתה שותה את האבקת חלבון ואז מזרים את המים האלה שאתה שותה בטעמים שונים לשריר וזה ממש מגדיל את השריר תראה את כל הסוסים האלה רוני וכאלה , עכשיו כדי שהשריר יקבל "חיטוב" = צורה , אתה צריך לקת סטרואידים שזה כל כדור הוא סטרואיד אז יש כאלה שמפוררים את הכדורים ולוקחים אותם עם מזרק , בגלל זה סטרואידים לא חוקיים

+1!!

Meir787 05-08-07 16:23

פוווווווווווווו
פוווווווווווווווו

Night_Wolf 05-08-07 16:27

לא רוני לא לקח סטרואידים מגיל 5 אחי:) בן אדם שיקח סטרואידים מגיל 5 יראה כמו "הרקולס הקטן" אם אתה מכיר את הילד המכוער הזה שהוא אם כל הסייקלים שההורים שלו דחפו לו מהתמונות שלו הצלחתי להבין שהוא פשוט יצור דוחה ומושתן זה דבר ראשון

דבר שני הסטרואידים בתקופות של ארנולד שונים לחלוטין!!!מהסטרואידים שיש היום שאנשים כמו רוני קולמן,ג'י קטלר,מרקוס רול,דניס ג'יימס ומפלצות אחרות לוקחים,מה הוא יודע שאנחנו לא?אתה מתכוון להגיד איך זה שהוא כזה גדול?אם כן כי הוא השקיע בתחום הזה הרבה זמן שזה אומר: אימונים מאסיביים,תזונה מסודרת,וחומרים כמובן שגם גנטיקה משחקת פה תפקיד.
ותחשוב שהבן אדם עוסק בזה כבר יותר מ20 שנה הוא השנה אם אני לא טועה בן 43:sbb4:

Amit 05-08-07 16:32

מה אבל ארנולד טבעי כמו מיץ אפרסקים סחוט

papoose8 05-08-07 16:34

מושיקוb, יוצא לי לקרוא תתגובות שלך מדי פעם ותמיד הם מטומטמות
לא הבנתי שהפעם אתה מנסה לצחוק, לא רציתי להעליב אותך כי היתי בטוח שאתה מספיק דפוק בשביל לכתוב את זה ברצינות

megashape 05-08-07 16:35

חבל עליו, למה הוא התחיל לקחת אבקות ניפוח? זה דופק את הגדילה :mellow:

papoose8 05-08-07 16:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
לא רוני לא לקח סטרואידים מגיל 5 אחי:) בן אדם שיקח סטרואידים מגיל 5 יראה כמו "הרקולס הקטן" אם אתה מכיר את הילד המכוער הזה שהוא אם כל הסייקלים שההורים שלו דחפו לו מהתמונות שלו הצלחתי להבין שהוא פשוט יצור דוחה ומושתן זה דבר ראשון

דבר שני הסטרואידים בתקופות של ארנולד שונים לחלוטין!!!מהסטרואידים שיש היום שאנשים כמו רוני קולמן,ג'י קטלר,מרקוס רול,דניס ג'יימס ומפלצות אחרות לוקחים,מה הוא יודע שאנחנו לא?אתה מתכוון להגיד איך זה שהוא כזה גדול?אם כן כי הוא השקיע בתחום הזה הרבה זמן שזה אומר: אימונים מאסיביים,תזונה מסודרת,וחומרים כמובן שגם גנטיקה משחקת פה תפקיד.
ותחשוב שהבן אדם עוסק בזה כבר יותר מ20 שנה הוא השנה אם אני לא טועה בן 43:sbb4:

אבל חוץ מהסטרואידים/הורמון גדילה שחושדים שהוא לקח הוא מצא עוד דברים?
יש הרבה שמשקיאים תחיים שלהם 20 שנה ועושים כמעט כל מה שהם יכולים, לא מגיעים לכאלה גדלים

tomerA 05-08-07 16:39

זה בגלל הויטמינציק

Night_Wolf 05-08-07 16:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי papoose8
אבל חוץ מהסטרואידים/הורמון גדילה שחושדים שהוא לקח הוא מצא עוד דברים?
יש הרבה שמשקיאים תחיים שלהם 20 שנה ועושים כמעט כל מה שהם יכולים, לא מגיעים לכאלה גדלים

יש הבדל בין השקעה להשקעה נכונה
לדוגמא במצבים כאלה אם התזונה שלך או תוכנית האימונים שלך לא תתאים לך ותעשה נגיד טעויות תיתקדם הרבה יותר לאט ממה שאתה אמור חומרים או לא חומרים,וטאחלס תזונה קובעת הכל!

נ.ב
עשה ג'סטה אחי תעיף את החתימה הזאת עושה לי בחילה :dry:

Troya 05-08-07 16:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי papoose8
יחד עם שנים של אימון?
כי קראתי פה על ספורטאים שנתפסו והודו שלקחו את החומרים אלה והרבה כתבו פה שהם יותר גדולים משוורצנגר, פעם החומרים האלה לא היו פופולארים? כי סטרואידים היה משנות ה-30

מה היום רוני יודע שאנחנו לא יודעים?
איך הוא כזה ענק? הוא לוקח סטרואידים מגיל 5?

=============
ובבקשה רק מי שמבין בתחום שיענה, מי שרוצה לעשות פוזות לא פה

אתה מדבר על חברי הפורום?
גם מר ישראל יותר קטן מארנולד

Deja Vu 05-08-07 16:45

רק אני חושב שצריך להרוג תאנשים שהמציאו תמושגים אבקות ניפוח, אבקות אסטרואידים, ושריר אמיתי? חח נשבע לכם אני שומע תמושגים האלה ברחוב אני נדלק על הבן אדם אוטמטית

Night_Wolf 05-08-07 16:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Deja Vu
רק אני חושב שצריך להרוג תאנשים שהמציאו תמושגים אבקות ניפוח, אבקות אסטרואידים, ושריר אמיתי? חח נשבע לכם אני שומע תמושגים האלה ברחוב אני נדלק על הבן אדם אוטמטית

למה להרוג אחי?החלום שלי זה לקחת אחד כזה להזריק לו חומרים בכוח לגרום לו לשתות אבקות בכוח שיעשה אימון מאסיבי בכוח שיהפוך לבודיבילדר בניגוד לרצונו ויבכה וילמד מזו איכות חיים:sbb4:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:36.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ