ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   גלריות הגולשים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=6)
-   -   סרטון אימונים ושאר הפתעות מעניינות (https://israelbody.com/showthread.php?t=77663)

the raccoon 23-12-12 21:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gaga1234 (הודעה 1152940)
קודם כל האדיוט היחיד פה זה אתה
עם תלא יודע מזה נכשל בפיתוח גוף זה בנאדם שניסה להתאמן ולעלות במאסת השריר
ובקושי הצליח וראה שלא הולך לו אז הוא התחיל לצאת על אנשים מקנאה בפורום של פיתוח גוף
כמו שאתם יוצאים על חדש או על דני ועכשיו בכלל על אלון :):):):)

חאלס אנשים מצליחים להתקדם ומגיעים לתוצאות ואתם רק פותחים תפה תן לי מתאמן כוח אחד פה
עם גוף טוב כולל פלג גוף עליון לא רק רגלים
לא קיים דבר כזה יש את אדיר שהוא איתי במכון שיש לו גוף טוב אבל לפני האימוני כוח הוא עשה אימוני בילדינג אז זה לא נחשב..
חוץ מזה שום דבר.

טוב ח'ברה ,אימוני בילדינג ,הבה נסביר :)
כיום בן 23
גיל 19,משקלים בנצ' 110 10 חזרות ,סקוואט ודדליפט 100 וקצת לכמה חזרות 89 ק"ג על איזה 13% שומן
מגיל 20 עד 22 וחצי ללא אימונים ,כמה חודשים של אימוני פול באדי מכשירים בשילוב דיאטה
ואז אימוני כוח
התחלתי פשוט לעשות טווח נמוך של חזרות ותרגילים גדולים בלבד וראה זה פלא
סיימתי עם יותר מסת שריר והרבה יותר חזק בכל הגוף בתקופה קצרה (93 על אותו אחוז שומן)

Cuba 23-12-12 23:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי בחור כארז (הודעה 1152924)
אני לא מבין מה אתם מתעסקים בשטויות האלה .. זה כמו שתשאלו מה יותר טוב טניס כדורסל או כדורגל ..
כל אחד אוהב משהו אחר .. ואם הוא נכשל ועבר לפאוורליפטינג למרות שאני לא כלכך מבין למה שבפאורליפטינג כן ילך לו אז שיהיה לו בכיף זה הגוף שלו הוא תחרותי ורוצה להגיע כמה שיותר רחוק אז הוא עבר תחום כי הוא הבין שלא ילך לו בתחום הזה ( אני לא מכיר אותך אז אל תצא עליי cuba אני לא מדבר עלייך אני מדבר על דוגמא )

ואלון יש לי שאלה , זה נכון שאם אני יהיה על אחוזיי שומן יותר גבוהים ויאכל יותר ויעלה יותר במשקל גוף המסת שריר שלי תגדל יותר או שזה סתם מיתוס ועלייה נקייה של שריר תביא את אותם תוצאות

על איזה אחוז שומן מומלץ להיות בתקופת מאסה ?

גבר , אין לי בעיה נגד שום ספורט יש לי בעיה נגד אנשים טיפשים

SiX PACK 23-12-12 23:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1152968)
גבר , אין לי בעיה נגד שום ספורט יש לי בעיה נגד אנשים טיפשים

גבר, במקום להתנקש פה באנשים, אולי תועיל בכך שתלמד אותם ותראה גישה בוגרת ותתרום מהידע שלך.

בזה שאתה משפיל אנשים ומזרים בדיחות עלייהם כביכול אתה לא מוציא שום דבר חייובי.. סתם ביזבוז זמן.

באמת שלא בקטע רע, אני מעריך אנשים שמשקיעים ויודעים אבל כל מה שהולך פה זה ביזבוז זמן.

אלברט ברכה 23-12-12 23:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the raccoon (הודעה 1152941)
להגיע למסת גוף עלובה כמו של רוב המפתחי גוף הכביכול יותר מרשימים שנמצאים פה זה לא כזה מסובך
ואיפה שזה כבר מיוחד זה בגלל סטרואידים.

המתאמני כוח פה אם היו רוצים, היו מגיעים למסת שריר "מכובדת" בפלג הגוף העליון כפי שהגיעו בפלג גוף התחתון. הגורם לפיגור הזה נעוץ באופי התכניות כוח שאנשים פועלים לפיהן ולא בבעיה גנטית .

זה הרבה פחות בועתי ללכת לחד"כ שלוש פעמים בשבוע מאשר ארבעים יום וארבעים לילה בשבוע
לאכול 70 ארוחות ביום ולהיות כפוף ללו"ז תזונה,לעשות דיאטה קיצונית שגורמת לך להיות יצור בלתי נסבל כמה חודשים בשנה
להיות רזה בפנים כמו נרקומן(הרוב מתכערים )וכל זה בשביל להשתתף בתחרות שאף אחד לא מסתכל עליה ,בטח לא בארצינו הקטנטונת,בנוסף סייקלים שעולים בכסף וסיכון
ואפשר להתעניין בפיתוח גוף בלי נכונות להשקיע בזה / או סתם להטריל שזה גם סוג של הנאה (אני משלב)

יפה, עלית פה על אחלה כיוון שמתפספס.

געגע חובב הישבנים, אתה שוכח רק שיש פה חברה עם תוצאות מוכחות באימונים, חלקם הלכו להשתתף בתחרויות, כאלה שמתמידים בענף כבר כמה שנים, אם אתה עדיין מסתכל עליהם כפליטי בילדינג אתה טמבל (וגם אם לא, אתה בכל מקרה טמבל).

רוב האנשים לא מכירים את הליפטינג, ואין שבוע שאני בחדר כושר שלא שואלים אותי אם אני מתכונן לאיזה תחרות אחרי שאני עושה דדליפט - פשוט לאנשים אין מודעות לזה והם מכירים רק בילדינג, או יותר נכון חזה-קוביות-ידקדמית, שהם במקרה גם נגזרת של בילדינג.
מעטים מכירים הרמת משקולות ומעטים יותר מכירים ליפטינג, אז טבעי שכשבן אדם נכנס לחדר כושר אין לו מושג בכלל מה זה ליפטינג או איך ומה זה סקבט.

אני אישית אגב מאוד מעריך את אלון יותר מכל הבילדרים כאן, כי הוא עושה מה שהוא אוהב ומתמיד בזה לאורך זמן ועם תוצאות מאוד מרשימות, בניגוד ל95 אחוז האחרים כאן שמתעסקים בלאכול צימוקים אחרי האימון או מתי לתזמן את הקוטג'.
הומי - אני חושב שטוב לו עם איך שהוא נראה, אין ספק שהוא יכל להיות יותר גדול אבל לא בטוח שזה מעניין אותו, אני בטוח שאם זה היה מעניין אותו, היית רואה אותו גדול יותר, הוא לא מתחרה ואני לא בטוח שיש לו שאיפות כאלה ולכן אתה לא רואה אותו בגודל הזה כבר תקופה ארוכה.

גשש בלש 23-12-12 23:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gaga1234 (הודעה 1152940)
חאלס אנשים מצליחים להתקדם ומגיעים לתוצאות ואתם רק פותחים תפה תן לי מתאמן כוח אחד פה
עם גוף טוב כולל פלג גוף עליון לא רק רגלים
לא קיים דבר כזה יש את אדיר שהוא איתי במכון שיש לו גוף טוב אבל לפני האימוני כוח הוא עשה אימוני בילדינג אז זה לא נחשב..
חוץ מזה שום דבר.

אתה מוזמן להסתכל על התמונות מדימונה, על חבורת השחיפים הכושלים שהתחרו שם.

Gaga1234 23-12-12 23:58

יואש אני דברתי איתך על תוצאות מבחינת פיתוח גוף
התוכניות כוח שמתאמנים עליהם לא טובות לפיתוח גוף נקודה
לא למטרה לעליה במאסת שריר בצורה מאוזנת לפחות תמיד הרגלים יהיו גדולות יותר
והפלג גוף עליון חלש מאוד גם מבחינת הכוח זה ככה לרוב .
בכל מקרה אני מדבר על פיתוח גוף לא מעניין אותי ליפטינג מדברים על תוצאות בשטח תן לי אחד בפורום שיש לו גוף טוב שהוא מתאמן כוח מבחינת פורפרציות והכל לא אומר לך מישו ששוקל 90 אפילו 80קילו אבל עם גוף טוב ועם פורפרציות טובות בין הגוף העליון לתחתון יש מישו כזה? לא נראה לי שקיים.

the raccoon 24-12-12 00:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gaga1234 (הודעה 1152985)
בכל מקרה אני מדבר על פיתוח גוף לא מעניין אותי ליפטינג מדברים על תוצאות בשטח תן לי אחד בפורום שיש לו גוף טוב שהוא מתאמן כוח מבחינת פורפרציות והכל לא אומר לך מישו ששוקל 90 אפילו 80קילו אבל עם גוף טוב ועם פורפרציות טובות בין הגוף העליון לתחתון יש מישו כזה? לא נראה לי שקיים.

שוב ,זה לא מעיד על כשל בפיתוח הגוף ,אלא על בחירה.
מתי תפסיק לדבר על פרופורציות באיזור התחתון, לעליון??????????

the raccoon 24-12-12 00:41

טוב, אז בשביל כל קטני האמונה, המוחין, והז*ן:
תכירו. זה ווינס אורבנק, פאוורליפטר וסטרונגמן

http://www.ironmanmagazine.com/blogs...e-Urbank-1.jpg

http://70sbig.com/wp-content/uploads.../image0011.jpg
ווינס עם מעריץ

(notorious_pig מהמשתמש של אחי)

Homie 24-12-12 00:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gaga1234 (הודעה 1152985)

שמע אתה חתיכת טיפש, באמת,
מן הסתם שהפלג גוף תחתון יהיה יחסית חלש לעומת העליון קוראים לזה פיזיולוגיה.

וכמו שאמרו פה בניגוד לשאר האלו שחיים בסרט שהם בילדרים, אלון עושה ומצליח להגיע לאן שהוא כיוון,
כל השאר פה חושבים שהם בילדרים והם סתם שחיפוף מינימוס אפסוס.

ואגב אלון אני לא יודע עד כמה אתה עוקב, אבל מלא מלא מלא פעמים ניסו להסביר לאנשים האלו
טיפה פיזיולוגיה והם לא מבינים אז דיי אי אפשר עם האנשים הספציפים האלו.

assafn 24-12-12 20:20

איזו גנטיקה מרשימה ישלך אלון! תמשיך להפציץ!

SiX PACK 27-12-12 02:17

תודה!

סרטון חדש:

http://www.youtube.com/watch?v=w1URvd5E4AU

shay_323 27-12-12 20:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SiX PACK (הודעה 1153309)
תודה!

סרטון חדש:

http://www.youtube.com/watch?v=w1URvd5E4AU

אחלה סרטון!

אלברט ברכה 27-12-12 23:02

לול, בחיים לא הייתי מזהה שזה אתה בהקלטה.

yadahorit 04-01-13 21:06

יפה מאוד אהבתי את הסרטונים, קצר ולעניין ואם זה אתה עורך אותם אז קבל ח"ח עבודה יפה=]

rudkl2012 05-01-13 22:13

איזה חיה! גנטיקה מטורפת ;)

Vilzevul32 16-01-13 23:00

נראה ממש טוב

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:05.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ