ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   כמה זמן לוקח לעשות שינוי כזה? (https://israelbody.com/showthread.php?t=73352)

Moliere 08-09-11 12:03

כמה זמן לוקח לעשות שינוי כזה?

כמה זמן לדעתכם לקח לבחור הזה לעשות את השינוי כפי שרואים בתמונה ? וע"פ התפריט שלו (מצויין למטה) זה נחשב תפריט מסה או חיטוב?

תודה מראש לכל המגיבים

shay_323 08-09-11 12:44

מדובר על חיטוב של 4 חודשים אולי אבל אתה צריך להבין שלפני זה הוא עשה תקופת מאסה.

IGOR 08-09-11 13:23

שבוע בערך והוא עשה מאסה נקייה.

Moliere 08-09-11 14:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shay_323 (הודעה 1113177)
מדובר על חיטוב של 4 חודשים אולי אבל אתה צריך להבין שלפני זה הוא עשה תקופת מאסה.

אתה מתכוון שכשהוא היה ב 16% שומן אז הוא בעצם סיים את תקופת המאסה שלו?
ומשם 4 חודשים עד ל8% שומן?

זה לא נשמע\נראה הגיוני כי בתמונה שלפני לא נראה שהוא ממש עבר תהליך מסה רציני
ולפי מה שהוא כתב שם הוא עשה רק 30ד' אירובי (2-2.5 שעות בשבוע) זה לא נראה לי מספיק בשביל להגיע ל 8% שומן

shay_323 08-09-11 14:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moliere (הודעה 1113186)

ולפי מה שהוא כתב שם הוא עשה רק 30ד' אירובי (2-2.5 שעות בשבוע) זה לא נראה לי מספיק בשביל להגיע ל 8% שומן

אירובי זה לא הפקטור היחידי בהורדת אחוזי שומן... זה לא שאם תעשה עכשיו איירון מן אתה תרד 10% שומן בשבוע.

Moliere 08-09-11 15:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shay_323 (הודעה 1113187)
אירובי זה לא הפקטור היחידי בהורדת אחוזי שומן... זה לא שאם תעשה עכשיו איירון מן אתה תרד 10% שומן בשבוע.

ל-לא?

אגב עד כמה נראה לך שקריאטין היה גורם משמעותי בכל התהליך הזה?
והאם מפסיקים לקחת אותו בתקופת תחזוקה?

shay_323 08-09-11 16:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moliere (הודעה 1113198)

אגב עד כמה נראה לך שקריאטין היה גורם משמעותי בכל התהליך הזה?
והאם מפסיקים לקחת אותו בתקופת תחזוקה?

לא לקחתי אז אני לא יכול להגיד לך איך לקחת או אם זה משמעותי.

toamir 17-09-11 18:04

סחטיין עליו לגמרי

ladybug 18-09-11 14:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moliere (הודעה 1113186)

30 דקות וכל יום 5 פעמים בשבוע זה לא נראה לך מספיק?זה מספיק ועוד איך אחי.וגם אחרי אימון משקולות של שעה לפי מה שהוא אומר ואני לא מאמין שהוא עשה מסה כי אני לא רואה שינוי בגודל גם

denous 18-09-11 19:42

קודם כל, אתה צריך להבין שתמונות כאלו לא תמיד משקפות את המציאות...זוויות, תאורה, לפעמים נגיעה בפוטושופ.. תתחשב גם בדברים האלו.
לגבי האחוז שומן קצת מוזר לי שהיה 16, כי הוא שקל 71 קילו על מטר 72... אחד כזה צריך להראות טיפה שמנמן באחוז שומן ומשקל כזה... (אפשר לראות שלא היה עליו כל כך הרבה בשר..)
על כל מקרה, לדעתי, תזונה נכונה ושילוב של אימונים וקצת תוספי תזונה טובים יכולים לעשות את התהליך הזה בחודשיים, חודשיים וחצי...
אין פה משהו מיוחד, כלומר חיטוב רגיל מסוף מאסה שבבירור אפשר להגיד שהוא לא מיצה אותה עד החצי...
אבל בכל מקרה חיטוב לא רע.

shay_323 18-09-11 20:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי denous (הודעה 1114380)
קודם כל, אתה צריך להבין שתמונות כאלו לא תמיד משקפות את המציאות...זוויות, תאורה, לפעמים נגיעה בפוטושופ.. תתחשב גם בדברים האלו.
לגבי האחוז שומן קצת מוזר לי שהיה 16, כי הוא שקל 71 קילו על מטר 72... אחד כזה צריך להראות טיפה שמנמן באחוז שומן ומשקל כזה... (אפשר לראות שלא היה עליו כל כך הרבה בשר..)
על כל מקרה, לדעתי, תזונה נכונה ושילוב של אימונים וקצת תוספי תזונה טובים יכולים לעשות את התהליך הזה בחודשיים, חודשיים וחצי...
אין פה משהו מיוחד, כלומר חיטוב רגיל מסוף מאסה שבבירור אפשר להגיד שהוא לא מיצה אותה עד החצי...
אבל בכל מקרה חיטוב לא רע.

גלעד שליט כבר מעל 1900 ימים בשבי, תעדכן את החתימה.

Syzygy 18-09-11 22:04

הכל חרטא... אל תאמין לאתר הרמאי הזה - כן, אני בפורום, כי יש פה אחלה אנשים והם עוזרים לי.
אבל בכל מה שקשור לאתר אני תמיד בא מאוד ספקן. אולי חוץ מהתוכניות אימונים.
מה שבטוח, בכל הקטגוריה הזאת של "המהפך של ישראלבודי", יש, כמו שאמרו פה כבר - הרבה פוטושופ, תאורה, הבחור מצטלם גרוע ב"לפני" ומצטלם נהדר ב"אחרי" ועוד... קיצר, אל תאמין לחרטא הזאת. בשביל להגיע להישגים צריך לעבוד קשה והכי חשוב להאמין בעצמך ולעבוד לפי מה שנוח לך ונראה לך הכי טוב.

בן_18 18-11-11 20:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shay_323 (הודעה 1114389)
גלעד שליט כבר מעל 1900 ימים בשבי, תעדכן את החתימה.

גלעד שליט ישתחרר בעוד כחודש מהיום שכתבת את התגובה הזאת

Big Deal 19-11-11 03:27

http://www.israelbody.org/_uploads/i...144ItayBig.jpg

פוטושופ.. בצד שמאל לפני השינוי רואים שעשו אפקט של טשטוש כזה כדי שהוא ייראה על אחוז גבוה ועם הרבה נוזלים. אם תשימו לב הפנים חדות והגוף מטושטש כזה.
צד ימין רואים אפקט של חידוד התמונה [בעיקר בבטן ובחזה] עושים את זה כדי להבליט כל מיני פרטים קטנים כמו קוביות והפרדות.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:18.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ