ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   עבודה של בדיבילדרים- (https://israelbody.com/showthread.php?t=10655)

MagneZium 24-05-07 11:25

עבודה של בדיבילדרים-

שמעו התחלתי לעבוד בים בכיסאות בחוץ אלו שגובים כסף
++קריעת תחת++
אבל אני עושה 350 במשמרת
בעיקרון זה להתרצצץ כול היום עם מיטות שיזוף בידיים ממקום למקום עם כסאות ושמשיות ממש לא קל אחרי זה לסדר הכול לעלות מהחוף את כול הדברים בחזרה למקום ולסדר אחד על השני וכול היום ללכת על החול לא קל חברה אתמול היה פעם ראשונה שלי עם התזונה היה לי קצת בעיה
אבל עם אני יביא מהבית אני יוכאל להסתדר בסופו של דבר
רציתי לדעת איך אתם מסתדרים עם העבודה שלכם ועם התזונה והאימונים תוך כדי?
למשל היום יש לי אימון חזה ויד קידמית ואני הרוג לא יכול ללכת למכון
שלא לדבר על זה שנשרפתי =\

IGOR 24-05-07 11:28

חח..מה שכן,הרגליים שלך מקבלות אימון ממש טוב.תגיד אתה במקרה מאשדוד?

slim shady 24-05-07 11:30

אבל אתה כל היום בים!!! הכי טוב ים ... גם שיזוף גם כוסיות..

MagneZium 24-05-07 11:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי IGOR

רגליים? שלא נדבר על הטרפזים והכתפיים שאתה מרים את המיטות כול יד מיטה והולך כמה מטרים על זה באוויר :wacko:
ולא אני מראשון

MagneZium 24-05-07 11:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי slim shady
אבל אתה כל היום בים!!! הכי טוב ים ... גם שיזוף גם בחורות..

זה 10 שעות אחי זה לא כמו שאתה בא עם חברים לים ל3-4 שעות

ran_z 24-05-07 12:38

350 ?? פאק תסדר לי גם! רגע כמה שעות משמרת.

ולשאלתך...נכון מאוד לא קל.
אני החלפתי עבודה לא מיזמן, אני עובד 12 שעות ביום מתחיל ב7 בבוקר מסיים ב7 בערב, והעבודה לא בעיר שלי בכלל, בערך חצי שעה נסיעה, אני יוצא ב6:10 כי יש תנועה. חוזר ברבע לשמונה בערב.
העבודה עצמה בתזונה אני עובד עם כמה חברים, בנוסף העבודה עצמה היא קייטנה אחת גדולה, אבל אני על הרגליים כמעט רוב השעות האלו, אבל עושה ימבה כסף ונהנה וצוחק רוב היום.
תזונה ואימונים מאוד לא מסתדר, בקשר לתזונה אני קם ב5:20 ככה, בשביל לפחות לאכול ארוחה טובה, ומכין סנדוויצ'ים טונה לאכול ב10, ב-1 צהריים חדר אוכל בולע להם שהם את כל הבשר והפחמימות, אחר כך לא אוכל עד שאני מגיע הבית, אני אקנה אולי פרו-קומפלקס גיינר, יפתור לי חלק מהבעיות.
אימונים זה סרט, אני מ5:20 על הרגליים והולך לישון רק באיזה 12 בלילה. קשה להגיע הבית אחרי יום כזה עד שאתה מכין לאכול ומסיים כבר איזה 8 וחצי, והמכון ניסגר ב10, מאיפה הכוחות מאיפה עוד אחרי כל זה לדפוק אימון, ניסיתי פעם אחת הצלחתי לסיים קצת יותר מחצי אימון אחרי זה קרסתי...קיצצ ביג פרובלם.
יתכן שאני אצרך לעזוב את העבודה תחילת יוני, כי זה החודש האחרון בקורס שלי, ויש 4 מבחנים 2 מהם הסופיים, ואני חייב זמן ללמוד טוב טוב.
אוקיי מגנזיום, עד כאן הסיקור שלי כמה זין לשלב עבודה מרובה עם תזונה ואימונים.

Homie 24-05-07 12:43

עובד בפיצריה, במאסה אין בעיה, בחיטוב צריך להתאפק וקשה בשבועות הראשונים
למשמרות מביא אוכל וזהו בערך.

SuzukiR 24-05-07 12:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z

אני החלפתי עבודה לא מיזמן, אני עובד 12 שעות ביום מתחיל ב7 בבוקר מסיים ב7 בערב, והעבודה לא בעיר שלי בכלל, בערך חצי שעה נסיעה, אני יוצא ב6:10 כי יש תנועה. חוזר ברבע לשמונה בערב.
העבודה עצמה בתזונה אני עובד עם כמה חברים, בנוסף העבודה עצמה היא קייטנה אחת גדולה, אבל אני על הרגליים כמעט רוב השעות האלו, אבל עושה ימבה כסף ונהנה וצוחק רוב היום.
תזונה ואימונים מאוד לא מסתדר, בקשר לתזונה אני קם ב5:20 ככה, בשביל לפחות לאכול ארוחה טובה, ומכין סנדוויצ'ים טונה לאכול ב10, ב-1 צהריים חדר אוכל בולע להם שהם את כל הבשר והפחמימות, אחר כך לא אוכל עד שאני מגיע הבית, אני אקנה אולי פרו-קומפלקס גיינר, יפתור לי חלק מהבעיות.
אימונים זה סרט, אני מ5:20 על הרגליים והולך לישון רק באיזה 12 בלילה. קשה להגיע הבית אחרי יום כזה עד שאתה מכין לאכול ומסיים כבר איזה 8 וחצי, והמכון ניסגר ב10, מאיפה הכוחות מאיפה עוד אחרי כל זה לדפוק אימון, ניסיתי פעם אחת הצלחתי לסיים קצת יותר מחצי אימון אחרי זה קרסתי...קיצצ ביג פרובלם.
יתכן שאני אצרך לעזוב את העבודה תחילת יוני, כי זה החודש האחרון בקורס שלי, ויש 4 מבחנים 2 מהם הסופיים, ואני חייב זמן ללמוד טוב טוב.

מסכים מאוד מאוד קשה לשלב עבודה אימונים ותזונה

במיוחד לי שאין לי עדיין רשיון והחדר כושר 40 דקות נסיעה ממני :(

Bir0x 24-05-07 12:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי igor

גם אני חשבתי כי בדיוק חבר שלי עובד באותו הדבר בחוף של יא'..
הציעו לי לעבוד שם אבל אמרו לי שזו קריעת תחת אז וויתרתי.

בחופש אני אתחיל לעבוד בעבודות של ההורים שלי במשרדים בצבא,ככה שלא תהיה לי בעיה עם התזונה =]

goldBEN 24-05-07 13:02

מכין ת'ארוחות לילה לפני, האימונים מסודרים עם השעות של העבודה.
כיף חיים.

MagneZium 24-05-07 13:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z

תראה זה הולך ככה
בבוקר באים עושים "פתיחה" שזה החלק הקורע הראשון של העבודה
מורידים את כול המיטות השמשיות וכסאות לחוף מסדרים וזה משהו כמו שעה עבודה
אחרי זה יש לך רק להסתובב על החול ולקחת לאנשים כסף
יש זמנים שאתה יושב לא עושה כלום כולם שילמו בדקת הכול וזה
למשל אתמול ישבתי איזה שעה וחצי עם חבר סתם ככה בצוהוריםם כי אחרי 3 ככה אפחד לא יביא לך כסף כי ב4 וחצי מתחילים לקפלאז יוצא שאתה גם נח הרבה
אבל לפני שהולכים הבייתה יש את ה"סגירה" שזה החלק הכי קורע בעבודה לעלות את כול המיטות השמשיות הכסאות בחזה למעלה לסדר אחד על השני אתה סוחב הכול על היידים עושה הרמות ואת זה מתחילים ב4 וחצי ככה וככול שתסיים יותר מהר ככה אתה תילך הבייתה מהר יותר עם זה יכח לך 2-3 שעות את זה תילך הבייתה מאוחר עם זה יכח לך שעה אתה כבר אחריזה מתחפף

ran_z 24-05-07 13:45

קיצצ מגנזיום בוא נפרוש מהעבודה, קיץ עכשיו נקום כל יום ב12 נלך נטייל, מה שנקרה, העבודה היא חיינו אבל לא בשבילנו.

MagneZium 24-05-07 13:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z
קיצצ מגנזיום בוא נפרוש מהעבודה, קיץ עכשיו נקום כל יום ב12 נלך נטייל, מה שנקרה, העבודה היא חיינו אבל לא בשבילנו.

גם אבא שלי אמר לי תשמפט הזה חחח

Kachok 24-05-07 13:53

אני נואשות מחפש עבודה שתתאים לאימונים והלימודים שלי ולא מצליח :(

ran_z 24-05-07 13:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי MagneZium
גם אבא שלי אמר לי תשמפט הזה חחח

אבא שלי דתי, לו יש משפט אחר:

מה אמר משה?, אל תעבדו קשה.

Kachok 24-05-07 13:58

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z
אבא שלי דתי, לו יש משפט אחר:

מה אמר משה?, אל תעבדו קשה.

רן,יש לך מושג איזה עבודות לשעות אחה"צ והערב יש,חוץ ממלצרות? :)

מתן18 24-05-07 13:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Kachok
רן,יש לך מושג איזה עבודות לשעות אחה"צ והערב יש,חוץ ממלצרות? :)

למה מה רע במלצרות:mad: ?

ran_z 24-05-07 14:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Kachok
אני נואשות מחפש עבודה שתתאים לאימונים והלימודים שלי ולא מצליח :(

המצב חרא! קשה היום רצח למצוא עבודה במשרה מלאה, אז בטח עוד תבוא למקום עבודה שדרוש עובד, ותגיד לו אני גם לומד גם מתאמן הוא יגיד לך, לך מפה.
אם אתה לומד אז אתה צריך עבודה שמתאימה לסטודנטים, שזה בדר"כ בממוצע 3 משמרות בשבוע פחות או יותר, זה בכיוון מלצרות, שירות לקוחות טלפוני/פרונטלי וכד'.

Kachok 24-05-07 14:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z
המצב חרא! קשה היום רצח למצוא עבודה במשרה מלאה, אז בטח עוד תבוא למקום עבודה שדרוש עובד, ותגיד לו אני גם לומד גם מתאמן הוא יגיד לך, לך מפה.
אם אתה לומד אז אתה צריך עבודה שמתאימה לסטודנטים, שזה בדר"כ בממוצע 3 משמרות בשבוע פחות או יותר, זה בכיוון מלצרות, שירות לקוחות טלפוני/פרונטלי וכד'.

אני יודע בקשר לקירות לקוחות אבל הבעיה שהם דורשים לעבור קורס וזה מינימום 3 שבועות רצוף,ואין לי אפשרות לזה....:angry:

gman 24-05-07 14:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מתן16
למה מה רע במלצרות:mad: ?

אתה עובד בזה ושואל מה רע בזה?!?!

לי אישית די קשה להסתדר עם האוכל בימים שאני עובד,ויש לי שם רק הפסקה אחת בדרך כלל...

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:07.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ