ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   שאלה |דחופ מאוד לגבי קוביות בבטן. (https://israelbody.com/showthread.php?t=39369)

yishai 20-08-08 22:25

שאלה |דחופ מאוד לגבי קוביות בבטן.

התערבתי עם מישהו על 100 שקל הוא אומר שאם הוא יעשה כפיפות בטן (איש שמן) יהיה לו קוביות
ויצא מהשומן שריר או שהשומן יהפוך לשריר משו בסגנון.

אני אומר שאם הוא יעשה הרבה כפיפות בטן(400) נחשב אירובי אז ירד לו שומן וגם חיזוק שריר לא הרבה.(תלוי במאזן קלורי)
ואם נגיד 3 סטים של כ30 אז יהיה לו שרירים מתחת לשומן וצריך להוריד את השומן בריצות+לחזק את השריר שגם יש תתהליך של מסה וחיטוב אבל לא היה לי כוח להסביר כבר.סתם כפיפות בבטן עד 1000 כל יום אפילו לא יהיו קוביות בולטות יהיה קוביות מתחת לשומן וצריך להוריד תשומן גם באירובי.
מי לדעתכם צודק?

slim shady 20-08-08 22:28

חחחחחח זה ההודעה הכי לא סגורה על עצמה שראיתי... תתארגן שניה על המחשבה שלך...
מה שבטוח חבר שלך טועה אם אתה צודק אני עוד לא הבנתי..חח

toxicity 20-08-08 22:28

צ"י? התקף!

goldBEN 20-08-08 22:30

דרך יפה לא לשאול שאלות מפגרות! אהבתי!

yishai 20-08-08 22:30

צ"י?
נו אני אומר שאם סתם לעשות כפיפות בטן לא תראה קוביות כי צריך גם להוריד תשומן ולעשות ריצות וכאלה.ושהשומן לא עושה שינוי צורה לשריר כי זה שני רקמות שונות,אלא פשוט שריר גדל,שומן יורד.

The Sun 20-08-08 22:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי toxicity (הודעה 618818)
צ"י? התקף!

:boxing::boxing::boxing:

yishai 20-08-08 22:33

מה זה צ"י התקף דאמיטטטטטטטטטטטט

gilsXM 20-08-08 22:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yishai (הודעה 618826)
מה זה צ"י התקף דאמיטטטטטטטטטטטט

לא לגילך

yishai 20-08-08 22:42

נו בלאטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט מה זה צ"י כוסאעמק תגידו כבר מה אתם חושבים
מזיינים תשכל אם צ"י הזה פורום של פיתוח גוף שואלים אותו שאלה הכי פשוטה שאפשר מתחיל לעשות לי צ"י
-_-

slim shady 20-08-08 22:48

כה כה חבר שלך טועה ואתה צודק אבל עדיין לא יזיק לך לקרוא קצת מאמרים שתיסגר על עצמך...

yishai 20-08-08 22:53

עכשיו תסבירו לי מה זה צ"י בטוח כולם פה לטובתי xd
ומחר אנחנו הולכים לאיזה סוס אחד נמוך כזה אבל היה לו היקף יד 45
שואלים אותו ואני מפחד שהוא יגיד שהזה צודק כי הוא קובע..

The-One 20-08-08 22:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yishai (הודעה 618813)
התערבתי עם מישהו על 100 שקל הוא אומר שאם הוא יעשה כפיפות בטן (איש שמן) יהיה לו קוביות

אני אומר שאם הוא יעשה הרבה כפיפות בטן(400) נחשב אירובי אז ירד לו שומן וגם חיזוק שריר לא הרבה.(תלוי במאזן קלורי)
ואם נגיד 3 סטים של כ30 אז יהיה לו שרירים מתחת לשומן וצריך להוריד את השומן בריצות+לחזק את השריר שגם יש תתהליך של מסה וחיטוב אבל לא היה לי כוח להסביר כבר.סתם כפיפות בבטן עד 1000 כל יום אפילו לא יהיו קוביות בולטות יהיה קוביות מתחת לשומן וצריך להוריד תשומן גם באירובי.
מי לדעתכם צודק?

:confused::confused::confused::eek::confused::conf used:

yishai 20-08-08 22:57

מה זה אמור להביע?

slim shady 20-08-08 23:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yishai (הודעה 618876)
עכשיו תסבירו לי מה זה צ"י בטוח כולם פה לטובתי xd
ומחר אנחנו הולכים לאיזה סוס אחד נמוך כזה אבל היה לו היקף יד 45
שואלים אותו ואני מפחד שהוא יגיד שהזה צודק כי הוא קובע..

אויי גבעלט....:eek:

צ"י:
צבא ישראלבודי עליו השלום שהתפפרק לפני שנה ככה...
מטרותיו של הארגון והסיבות להקמתו:
הארגון הוקם כדי להרחיק ולסלק נובים כגון "הנוב הממהר" "נוב הפוטושופ" "מייקל לואיס וואנאבי נוב" וכו...
הדרכים בהם הגשים את מטרותיו:
הארגון נהג לקלל ולגדף ולהתעמר בשחיפים הנובים שהיו נכנסים לפורום ושואלים שאלות בסגנון "איך אני מפתח את הריבועים כמו של מייקל לואיס?" "חבר שלי רוצה לשאול אם..." וכו...
הארגון תרם ועזר לסילוקם של השחיפים והעברתם לפורומים משניים....

הסיבות לפירוקו:
לאחר שהוקם הארגון ודווקא כשהיה בשיא פריחתו החל הארגון להתפרק. חברי הארגון שלא יכלו ולא עמדו בלחץ הגובר והנשנה של הנובים ופוסטיהם הנעולים שמלאו את רשימת הפוסטים היכבידו עליהם והם פרשו. הדבר הוביל לפירוק הארגון ומחיקת הכותרות האישיות.
הארגון עדיין פועל בצורה לא רשמית ולא תחת שמו אבל רוחו ונשמתו עדיין מרחפת ברחבי הפורום...

לאחר זמן מה חזר הארגון בשמו השונה ה"הספרטנים" אבל זה כבר סיפור אחר...

god כמה שמשעמם לי!!!!!!!!!!!!!! לא רוצה לחזור ללמוד!! :(

The Sun 20-08-08 23:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי slim shady (הודעה 618898)
אויי גבעלט....:eek:

צ"י:
צבא ישראלבודי עליו השלום שהתפפרק לפני שנה ככה...
מטרותיו של הארגון והסיבות להקמתו:
הארגון הוקם כדי להרחיק ולסלק נובים כגון "הנוב הממהר" "נוב הפוטושופ" "מייקל לואיס וואנאבי נוב" וכו...
הדרכים בהם הגשים את מטרותיו:
הארגון נהג לקלל ולגדף ולהתעמר בשחיפים הנובים שהיו נכנסים לפורום ושואלים שאלות בסגנון "איך אני מפתח את הריבועים כמו של מייקל לואיס?" "חבר שלי רוצה לשאול אם..." וכו...
הארגון תרם ועזר לסילוקם של השחיפים והעברתם לפורומים משניים....

הסיבות לפירוקו:
לאחר שהוקם הארגון ודווקא כשהיה בשיא פריחתו החל הארגון להתפרק. חברי הארגון שלא יכלו ולא עמדו בלחץ הגובר והנשנה של הנובים ופוסטיהם הנעולים שמלאו את רשימת הפוסטים היכבידו עליהם והם פרשו. הדבר הוביל לפירוק הארגון ומחיקת הכותרות האישיות.
הארגון עדיין פועל בצורה לא רשמית ולא תחת שמו אבל רוחו ונשמתו עדיין מרחפת ברחבי הפורום...

לאחר זמן מה חזר הארגון בשמו השונה ה"הספרטנים" אבל זה כבר סיפור אחר...

god כמה שמשעמם לי!!!!!!!!!!!!!! לא רוצה לחזור ללמוד!! :(

גדול!!!!

toxicity 20-08-08 23:19

חחחחחחחח איזה ענק אתה סלים
תנסה לעלות את זה לויקיפדיה

Bono 20-08-08 23:20

slim shady
חחח לקחתה את זה מויקיפדיה? ;)

slim shady 20-08-08 23:30

לא אבל אם מישהו יודע איך להעלות שיעלה...

little_friend 20-08-08 23:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yishai (הודעה 618813)

מי לדעתכם צודק?

הורג אותי אלו שכותבים כמו שהם מדברים...

yishai 21-08-08 00:36

תטוען שאני נוב o_ם?
אני ידוע שמה שהוא אמר זה שטות אבל נלחצתי כי זה היה על 100 שקל וכל הילדים שהיו לידנו ששאלנו אמרו את זה...

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:38.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ