ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   מהם המאפיינים לגנים טובים? (https://israelbody.com/showthread.php?t=42860)

custello 14-10-08 13:12

מהם המאפיינים לגנים טובים?

איך אתם רואים אם יש למישהו גנטיקה טובה או לא?
בדרך כלל שאני רואה מישהו אומר "יש לך גנטיקה טובה" אז הוא מתייחס בעיקר לקוביות בבטן ולאחוז שומן.

וסתם נתן דוגמה , מישהו שמן, אחד שיש לו בערך 20-25 אחוזי שומן מתוצאה של הזנחה, איך תדעו אם יש לו גנטיקה טובה או לא?

talvolik 14-10-08 13:14

זה טעות להסתכל על אחוז שומן וקוביות בבטן .

מבנה טוב זה כתפיים רחבות , מותניים בינוניות , חזה גדול , אמות גדולות , עובי בידיים ,רגליים גדולות .. רואים את זה על בנאדם גם אם הוא לא מתאמן .

custello 14-10-08 13:16

ונגיד ילד בממדים קטנים יעני כתפיים לא רחבות גב קצת כפוף, ידיים לא גדולות במיוחד לא מתאים לעסק הזה?

gman 14-10-08 13:17

על כל הדברים הגנטיקה משפיעה.
תכלס זה גם קצת עניין של טעם ומה אתה רוצה- למשל מישהו יכול להגיש שלמישהו יש גנטיקה טובה כי יש לו צורת קוביות טובה, או שהוא לא עולה בשומן,וכו'...
נראה לי שכל אחד מגדיר "גנטיקה טובה" משהו שחסר לו...אני למשל חושב איזה מזל יש לאלה שיש להם קיבת ברזל ויכולים לטחון מלא אוכל...

חחח איזה חפירה פילוסופית יצאה לי...

dethMAN 14-10-08 13:21

כתפיים רחבות... גב רחב v טייפ... בית חזה גדול... מותניים צרות-ביניוניות...קוביות סימטריות
לדעתי בכל אופן..

custello 14-10-08 13:23

ויש אפשרות לגבור על הדברים האלו?
יעני עם אין לך את זה

dethMAN 14-10-08 14:40

זה אפשרי בגדר לשפר... כאילו אם יש לך בית חזה קטן אז ככל שהחזה שלך יהיה יותר חזק לא מבחינת כוח כאילו מבחינת נפח , זה יתן אשליה של בית חזה גדול....
הבאתי דוגמא על החזה אבל זה יכול להיות גם תקף לאיברים אחרים... למרות שיש דברים שאי אפשר לשנות לדוגמא מבנה גוף גיטרה אצל בנים כמובן...

dethMAN 14-10-08 14:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי custello (הודעה 672012)
ונגיד ילד בממדים קטנים יעני כתפיים לא רחבות גב קצת כפוף, ידיים לא גדולות במיוחד לא מתאים לעסק הזה?

א') אין כזה דבר מימדים קטנים... יש לך את לי פירסט 1.63 אם אני לא טועה.. ויש לו גנטיקה מושלמת...
ב') גב קצת כפוף? לך לפיזותרפיה.. גם לי היה גב כפוף לפני איזה 7-8 שנים בערך ואעכשיו הגב שלי כבר לא כפוף....
ג') מזה ידיים לא גדולות במיוחד? בגלל זה אתה נכנס לעסק בשביל שהן יהיו גדולות!
ד') כתפיים לא רחבות שמע אין מה לעשות כמעט לכל אחד יש כמה פאקים זה לא אומר בהכרח שאתה לא מתאם.

מקווה שעזרתי.

Holy_Templar 14-10-08 14:59

ידידי

גנטיקה היא סה"כ הבסיס , הפוטנציאל אם תרצה לאיך אתה יכול להיראות אם אתה תתמיד ותעבוד חזק ונכון באימונים קשים ותגדל ...

אתה יכול לראות גנטיקה של אנשים , רק אחרי בגרות של שריר ... ובשלות..
3-4 שנים אימונים ... אתה יכול לראות את המשמעות והתפקיד האמיתי של הגנטיקה ...

לדוגמא סיקס פאק. שיש לו גנטיקה ממש טובה.

TheRock 14-10-08 17:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי holy_templar (הודעה 672091)
גנטיקה היא סה"כ הבסיס , הפוטנציאל אם תרצה לאיך אתה יכול להיראות אם אתה תתמיד ותעבוד חזק ונכון באימונים קשים ותגדל ...

אתה יכול לראות גנטיקה של אנשים , רק אחרי בגרות של שריר ... ובשלות..
3-4 שנים אימונים ... אתה יכול לראות את המשמעות והתפקיד האמיתי של הגנטיקה ...

לדוגמא סיקס פאק. שיש לו גנטיקה ממש טובה.

איך זה היה ברור שמישהו יתן דוגמא עליו

ThE HummeR 14-10-08 20:21

אחד שגודל מהר אפילו אם אין לו תזונה טובה והוא מזלזל ..

adirsommer 14-10-08 20:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי custello (הודעה 672007)
איך אתם רואים אם יש למישהו גנטיקה טובה או לא?
בדרך כלל שאני רואה מישהו אומר "יש לך גנטיקה טובה" אז הוא מתייחס בעיקר לקוביות בבטן ולאחוז שומן.

וסתם נתן דוגמה , מישהו שמן, אחד שיש לו בערך 20-25 אחוזי שומן מתוצאה של הזנחה, איך תדעו אם יש לו גנטיקה טובה או לא?

בשתי מילים- סיקס פאק

OmriF 14-10-08 20:36

אין ממש מאפיינים..
אני עד לפני שנתיים לא הייתי קרוב להגדרה של אימונים... שמן ועצלן..
ומשהו השתנה אצלי בראש, ובקיץ הייתי עם קוביות.. =]

Dark_Muse 14-10-08 20:59

יש גנטיקה סימטרית, שזה צורת השרירים ואין כמובן דרך לשפר אותה.

גנטיקה שמאופיינת במבנה גוף ומרכיבי סיבי השריר היא משהו שניתן לראות רק באימונים. אדם שמגלה יכולות טובות לפתח כוח ולגדול, יהיה בעל גנטיקה טובה לעומת אדם ממוצע. כנ"ל גם לגבי אנשים עם מרכיב בולט לאירובי.

בשביל היפרטרופיה ואחוז שומן נמוך, לא צריך גנטיקה מהשמיים. כל אדם יכול עם רצון והשקעה.

SiX PACK 14-10-08 21:10

כשאומרים גנטיקה טובה זה מייוחס דבר ראשון לצורת הגוף והשרירים וזרימתם. והאם הגוף יוצר מראה הרמוני או לא.
בנוסף אדם שעולה מהר במאסת שריר, ומעט במאסת שומן, גם נחשב כבעל גנטיקה טובה.
אדם בעל אחוז שומן נמוך באופן טבעי גם אפר להחליל כאחד בעל גנטיקה טובה, למרות שסט פוינט זה דבר שיכול להשתנות.
יש עוד כמה קריטריונים כמו בליטת השריר, מראה נקי, אסטטי, סימטרי, סוג עור, עובי השריר, חתכים, פרטים, סיבי שריר, וגם מבנה עצם.

הגנטיקה הכי טובה שיצא לי לראות בלייב זאת הגנטיקה של אבא שלי.
לא צוחק ראיתי תמונות שלו מהצבא בלי חולצה והוא כולו שרירים. והוא לא נגע במשקולת בחיים שלו..

gilsXM 14-10-08 22:15

^^ הילד שלך יאמר אותו דבר

dethMAN 14-10-08 22:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gilsxm (הודעה 672575)
^^ הילד שלך יאמר אותו דבר

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חזק!
בואנה אלון סיקרנת אותי... פתח לאבא שלך משתמשp=

SiX PACK 14-10-08 22:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dethMAN (הודעה 672599)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חזק!
בואנה אלון סיקרנת אותי... פתח לאבא שלך משתמשp=

חחח אבא שלי בארץ יושב עושה מדיטציה :)

אבל פתחתי פוסט על אח שלי אם אתה רוצה..
זה היה לפני כמעט שנתיים - http://www.israelbody.com/showthread.php?t=6829

speed 14-10-08 23:05

אם כבר מדברים.. הגנטיקה הכי טובה שאני ראיתי זה לאבא שלי..
יש איזה תמונה של ארנולד שמרים משקולות ומצולם מאחורה (רואים את הגב) ורואים את הפנים במראה, אם משהוא יודע על איזה תמונה אני מדבר (ראיתי אותה כמה פעמים בסרטונים), אני לא צוחק, אבא שלי נראה ככה והוא לא מתאמן בכלל בלשון המעטה, (גארפילד קטן לידו) הוא שמן אבל לא שמן שהשומן נופל לו, אם הוא ירצה בקצת ריצות והליכות ואימונים הוא מוריד הכל תוך חודש אצלו! למרות המשקל שלו (100 ומשהוא 113 היה לו על 1.89 או 7 אם אני לא טועה) ולמרות המשקל הוא לא נראה שמן, לא יודע איך להסביר, והוא לוא מתאמן בכלל כבר אמרתי.. מקסימום זז מהאטו לבית ומבהבית לסלון (הוא חשמלאי אבל הוא עצמאי ככה שיוצא לו מידיי פעם פיזי אבל כמעט ולא הוא מביא ציוד וכו' לעובדים, לא יותר, רק מידיי פעם שהם לא יודעים מה לעשות)

העניין הוא, שדווקא הוא אמר לי שהוא היה צפלוח לידי (מבחינת משקל, תמונה של הגוף ראיתי והוא נראה טוב)
כשהוא הלך לצו ראשון, פעם זה לא היה כמו היום, שאלו אותו שם המפקד או מה שזה לא היה, אם הוא רוצה הוא ישר בלי כלום יכול להגיע לאן שהוא יבחר רק שיבחר, ניסו לשכנע אותו, אבל החבירם שלו שיכנעו אותו לבוא איתם למודיעין ועד היום הוא מצטער.. אבל בעז"ה אני ילך להכי קרבי שאני יוכל (יש לי פלטפוס, אי מקווה שאני יעבור וועדה רפואית שתאשר שאני יכול להגיע ליום סיירות)

SiX PACK 14-10-08 23:16

תמיד התלהבתי מאבא שלי כשהייתי קטן.. הייתי אומר לו "אבא תעשה גולה" זה היה מדליק אותי הג'ולה שהוא היה מוציא =)

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:42.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ