ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   נמאס לי..כמה אפשר לחכות.. (https://israelbody.com/showthread.php?t=59127)

avishav1 08-09-09 22:29

נמאס לי..כמה אפשר לחכות..

תקשיבו חברה אני כבר לא יכול ככה.
יוצא ש50% מהזמן שאני אמור להתאמן אני פצוע...אני יודע שזה חלק מהעיינין אבל ראבק אני לא מצליח לסגור חודש אחד בלי פציעה..אני כבר עוד מעט חודשיים פצוע במרפק,לפעמיים אני מרגיש שזה פחות כואב ואז אחרי כמה ימים שוב הכאב חוזר..אני באמת לא יודע,אני לא משתולל במשקלים או משהו.
אני מתעצבן שבזמן הזה כבר יכלתי להעלות עוד כמה קילוגרמים ולהתקדם אבל תמיד אני חוזר אחורה..מישהו יכול לשער ממה זה קורה? אין חודש שאני לא נפצע לזמן ארוך כ"כ.
אני מת לחזור להתאמן ואני לא יכול,אתם לא יכולים לתאר איזה הרגשה זאת =[
סתם הייתי צריך להגיד את זה.

WEST $ SIDE 08-09-09 22:37

ברוך השם לא נפצעתי אפילו פעם אחת בכל הזמן שהתאמנתי , אבל אני מכיר הרבה אנשים שדווקא כן דאגו "לא להפצע " ובסוף נפצעו אלו דווקא נפצעים הכי הרבה .
אין לי מושג מה הבעיה שלך , אולי תנועות לא נכונות , זה הדבר היחיד שעולה לי לראש , אולי אתה לא אוכל מספיק לא מצליח להתאושש מהאימונים וזה מצטבר , אולי אתה עושה תרגלים שלא מתאימים לך.

avishav1 09-09-09 14:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי west $ side (הודעה 912881)
ברוך השם לא נפצעתי אפילו פעם אחת בכל הזמן שהתאמנתי , אבל אני מכיר הרבה אנשים שדווקא כן דאגו "לא להפצע " ובסוף נפצעו אלו דווקא נפצעים הכי הרבה .
אין לי מושג מה הבעיה שלך , אולי תנועות לא נכונות , זה הדבר היחיד שעולה לי לראש , אולי אתה לא אוכל מספיק לא מצליח להתאושש מהאימונים וזה מצטבר , אולי אתה עושה תרגלים שלא מתאימים לך.

זהו,זה מה שמחרפן אותי..יש אנשים שלא נפצעתי והם משתוללים במכון עם משקלים שהם בקושי מצליחים איתם.
אני לא יודע...אני אוכל 3100 קלוריות לפחות ככה שהאוכל זה לא הבעיה,אין שום תרגיל שלא מתאים לי ..למשל דדליפט סקוואט ובנט אובר אני לא עושה כי אני לא יודע..התרגלים המורכבים שאני עושה זה בנץ' ומילטרי..

ניר.מ. 09-09-09 16:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי avishav1 (הודעה 913061)
זהו,זה מה שמחרפן אותי..יש אנשים שלא נפצעתי והם משתוללים במכון עם משקלים שהם בקושי מצליחים איתם.
אני לא יודע...אני אוכל 3100 קלוריות לפחות ככה שהאוכל זה לא הבעיה,אין שום תרגיל שלא מתאים לי ..למשל דדליפט סקוואט ובנט אובר אני לא עושה כי אני לא יודע..התרגלים המורכבים שאני עושה זה בנץ' ומילטרי..

:):):):) אלף עגול של הודעות (הייתי חייב)

לנושא,
כנראה התנועה לא טובה/לא עשית חימום/המנוחה לא מספיקה/משקלים גבוהים מדיי( כן כן קראתי שרשמת שאתה עושה משקלים סבירים אבל יכול להיות שאתה צריך לתת לגוף שלך משקלים עוד יותר נמוכים כדי להחלים לחלוטין מהפציעות).

אבל בכל מקרה- להיפצע כל חודש זה לא נורמאלי ובטוח אתה עושה משו לא טוב- תנסה לבחון כל פרט ופרט ולנסות לגלות את זה בעצמך

avishav1 09-09-09 18:06

אמממ חימום אני עושה תמיד,מנוחה תמיד יש,המשקלים לא גבוהים מידי..אני כן מגיע לכשל לפעמיים אבל אני לא מרגיש שאני הורג את עצמי..קשה זה כן אבל לא הורג.
אני לא מתאמן בזמן פציעה ...
יכול להיות שזה הטכניקה?
בנץ' פרס ומילטרי אלה התרגילים היחידים שצריך טכניקה בשבילם. מילטרי המאמן אמר שאני עושה טוב ובנץ' פרס גם כן לא העיר.
אני זוכר שנפצעתי מהלחיצה צרפתית אחרי סט ששמתי 6 קילו בכל צד ואז סט אחרי זה הוספתי קילו וחצי כל צד ובחזרה השביעית חטפתי קליק במרפק,כאב לי קצת ועבר..אימון אחר כך בבנץ' פרס הבנתי אני פצוע עד היום..

sami04 09-09-09 18:19

תקפה אותי פציעה בגב שהשביתה אותי לחודשיים, עכשיו אני עדיין עם שאריות בגב + כאבים בשאר הגוף. חולשה ברגליים, כאבים במותן וכאבים במפשעה. אתה לא לבד.

avishav1 09-09-09 18:51

פסדר אחי אבל תשמע אני כבר מתוסכל..שתיהיה פציעה מידי פעם כן..אני מבין שזה חלק מהעיינין אבל סעמק ערס עד שאני תופס תאוצה,עולה במשקל סוף סוף אוכל בכוח כמו זיין בום נפצע לא יודע למה! כל חודש זה בא בחלק אחר בגוף..אני מתוסכל שבשיעור ספורט אני בקושי יכול לעשות משהו בגלל זה..הכל חרא..

Yoshi-Moto 09-09-09 19:36

אחת הסיבות שהפסקתי להמאן היה בגלל שכבר הרגשתי שאני עשוי מחול.

פציעות מכל כיוון. חלקן כבדות חלקן פחות.
הייתי מוגבל בהמון תרגילים, והבנתי שלפחות כרגע כדאי שאני אנוח מהאימונים.

בלי שום קשר שהיו עוד המון סיבות.(בעיקר כלכליות)

ניר.מ. 09-09-09 19:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי avishav1 (הודעה 913160)
אמממ חימום אני עושה תמיד,מנוחה תמיד יש,המשקלים לא גבוהים מידי..אני כן מגיע לכשל לפעמיים אבל אני לא מרגיש שאני הורג את עצמי..קשה זה כן אבל לא הורג.
אני לא מתאמן בזמן פציעה ...
יכול להיות שזה הטכניקה?
בנץ' פרס ומילטרי אלה התרגילים היחידים שצריך טכניקה בשבילם. מילטרי המאמן אמר שאני עושה טוב ובנץ' פרס גם כן לא העיר.
אני זוכר שנפצעתי מהלחיצה צרפתית אחרי סט ששמתי 6 קילו בכל צד ואז סט אחרי זה הוספתי קילו וחצי כל צד ובחזרה השביעית חטפתי קליק במרפק,כאב לי קצת ועבר..אימון אחר כך בבנץ' פרס הבנתי אני פצוע עד היום..

זה כבר לא חדש שלחיצה צרפתית זה מתכון לפציעות במפרקים..אם אתה ככה נפצע בתדירות גבוהה אז זה התרגיל הראשון שהייתי מחליף. תנסה לא להגיע לכשל בזמן הקרוב ותאמין לי זה לא יפגע בצורה משמעותית בשיפור שלך....בכל מקרה בהצלחה והחלמה מהירה

avishav1 09-09-09 20:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yoshi-moto (הודעה 913212)
אחת הסיבות שהפסקתי להמאן היה בגלל שכבר הרגשתי שאני עשוי מחול.

פציעות מכל כיוון. חלקן כבדות חלקן פחות.
הייתי מוגבל בהמון תרגילים, והבנתי שלפחות כרגע כדאי שאני אנוח מהאימונים.

בלי שום קשר שהיו עוד המון סיבות.(בעיקר כלכליות)

כן..אני מבין אותך...
ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניר.מ. (הודעה 913217)
זה כבר לא חדש שלחיצה צרפתית זה מתכון לפציעות במפרקים..אם אתה ככה נפצע בתדירות גבוהה אז זה התרגיל הראשון שהייתי מחליף. תנסה לא להגיע לכשל בזמן הקרוב ותאמין לי זה לא יפגע בצורה משמעותית בשיפור שלך....בכל מקרה בהצלחה והחלמה מהירה

אני יודע..אני לא יעשה אותו יותר בחיים ושאני אחזור להתאמן אני ינסה לא להגיע לכשל.
תודה אחי

Eyeseen 09-09-09 22:01

מה אתה עושה כחימום \?

avishav1 10-09-09 07:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eyeseen (הודעה 913290)
מה אתה עושה כחימום \?

דבר ראשון 3 דקות אירובי,אחכ" מתיחות לכל הגוף ואז עושה 2 סטים עם 25% ו50% מהמשקל עבודה בבנץ' ואז מתחיל להתאמן.
לפני כל תרגיל אני עושה סט חימום עם 50% מהמשקל.

Eyeseen 11-09-09 20:24

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=785

avishav1 11-09-09 20:56

קראתי את זה אבל אני בספק אם לעשות את זה..
קשה לי להתחיל להתאמן בלי מתיחות כאילו זה נראלי שכאילו אני פוגע בגוף חח.
אז בעצם אתה אומר לי שאני נפצע בגלל זה<?

Eyeseen 11-09-09 21:20

אני לא יודע למה אתה נפצע, אני יודע שהחימום שלך לא נכון. מתיחות ואירובי לפני אימון זה חסר תועלת.

ואין לך מה להיות בספק, תעשה מה שכתוב שם והחימום שלך יהיה יותר יעיל.

avishav1 13-09-09 19:58

אז אתה רוצה להגיד לי שאפשר לבוא למכון ישר לתוך סט בנץ'?

JaSoN.B 13-09-09 20:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי avishav1 (הודעה 914863)

מסבירים לך שתעשה סט חימום בבנץ', על ישר תיקפוץ לסט עם מישקל שיא, תתחמם, זה לא כזה מסובך ( אם יש לך בטן באותו האימון אני אישית אוהב לעשות בטן לפני ככה גם להתחמם קלות :) )

Eyeseen 14-09-09 00:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי avishav1 (הודעה 914863)

לתוך חימום של 3-4 סטים, ואז סט. אני עושה 50% ל6 חזרות, 75% ל4, 90% ל2 , מנוחה ועבודה לפי התכנית.

Dark_Muse 14-09-09 00:11

זה לא כזה נורא לעשות 5 דקות אירובי קל לפני חימום ספיצפי, במיוחד שבן אדם נניח יושב כל היום במשרד עם מזגן או משהו.

מעבר לכך ההתעסקות בחימום היא שולית לדעתי. סביר להניח שהוא נפצע בגלל תזונה\שינה לקויה ותוכנית שבנויה עם נפח גבוה מדי.

avishav1 14-09-09 20:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dark_muse (הודעה 915014)
זה לא כזה נורא לעשות 5 דקות אירובי קל לפני חימום ספיצפי, במיוחד שבן אדם נניח יושב כל היום במשרד עם מזגן או משהו.

מעבר לכך ההתעסקות בחימום היא שולית לדעתי. סביר להניח שהוא נפצע בגלל תזונה\שינה לקויה ותוכנית שבנויה עם נפח גבוה מדי.

אוקי...
אבל אני אוכל 3100 קלוריות ביום,ישן 8 שעות והתכנית שלי ממש לא עם נפח גבוה..

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:32.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ