צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-07-10, 08:25   #29
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איאל צפה בהודעה
נאור חברה כן מרוצה ועוד איך מרוצה ..זו תחרות של מקצוענים והוא מרוצה ושמח כי נכנס להיות אחד מהם ומפה ימשיך להתקדם והלצליח ..והוא עשה הכל שם בזכות עצמו ובלי טובה של אשר והשם שלו כבר בין המקצוענים ומשם השמיים הם הגבול ..רק חבל ומאד חבל שלא יוכל עכשיו להתחרות ב נאבא ואם יגיע לארץ רק ב ifbb יוכל להתחרות

אני רואה פה בשורה לכל מי שמרגיש "שבוי" של האדון הנכבד פריג': אפשר להתקדם בלי טובות מהאיש הזה.
אני מכיר ספורטאים שאשכרה עשו אצל פריג' עבודות שירות כמו לסייע לו לסחוב ציוד לבמה ולתלות פוסטרים, כדי שאולי פעם הוא יועיל לעזור להם בחו"ל.
אמנם אין כל רע בהתנדבות ועזרה לאיגוד וולונטרי (למרות שיש לי הרבה סימני שאלה בנושא הזה) אבל במקרה הזה לא רק שהם לא זכו להקרת תודה, אלא קיבלו במקום צעקות והשפלות - אפילו מול אנשים.
לא אגיד שמות כדי לא להעליב חלילה מישהו, אבל מי שקורא פה יודע שהדברים בדוקים.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט