צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-04-11, 04:33   #103
subzero2211
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי overpower צפה בהודעה
מי שרוצה שישאל זה לא פסול (למרות שאני לא מבין למה השאלה הרלוונטית ומזה זה באמת נותן למי ששאל אבל נניח) הבעיה מגיעה כשאנשים מקבלים (או לא מקבלים) תשובה ומתחילים להגיב כמו שהגיבו עד עכשיו (וספציפית בפוסטים של אלירן זה היה מאוד מכוער).

לצורך העניין אני חושב שהתגובות שלך בפוסט הזה לא היו פוגעניות ואני לא חושב שהגיע לך באן.
אתה מהבחורים שאני דווקא יותר מעריך פה שמשקיעים ועונים על תשובות כל הזמן.

אני ממליץ לך (וגם לשאר החבר'ה שמבנבנים אותם כל הזמן) פשוט לא להגיב בפורום הזה יותר, בסופו של יום אין לכם מה לחפש פה ושימו לב שכל המריבות קורות פה .

לא הבנתי, זה היה מכוון אליי?

אני כבר שעתיים תקוע פה על תרגיל, אולי ההפסקה להגיב פה תעזור

בגדול הכל התחיל כשטענו בזמנו שכל הצעירים טבעיים, לא שמישהו שאל, הם אמרו בעצמם, אז מה? פתאום זה הפך לעמום ואחר כך למשהו שבכלל אסור לדבר עליו?

זה בדיוק מה שאמרתי, יש פה יותר מדי ליקוק תחת למתחרים, ברור שזה אקט שיווקי טוב, אבל זה קצת מופרז נראה לי...

אני גם ככה לא מנסה אף פעם לפגוע באף אחד, וכתבתי לא פעם שאני בכלל מעריך כל מי שמשקיע באימונים, בין אם זה לצוציות, לבילדינג, ליפטינג או קריקט.
יאיר כנראה מעדיף שהפוסטים פה יהיו בסגנון "תכתבו רק איזה תותחחחחחחחחח ובלי שום ביקורת!"

אני אגב לא רבתי פה ולא בפוסטים אחרים עם אף אחד, ואני תמיד מכבד אחרים גם בצורת דיבור (בתנאי שגם בצד השני זה מתקיים). כנראה יאיר שכח להכניס לחוקים של הפורום כמה סעיפים כי לא ברור בכלל על מה כל הבאנים...

ולא, מה שכתבתי לא מכוון אליך..
subzero2211 מנותק   הגב עם ציטוט