צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-05-11, 02:18   #31
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
אני לא מסכים איתך כל כך כי יש לג פרס ויש לג פרס יש את הלג פרס האמיתי שאפשר להעמיס עליו פלטות שהפלטה שבה אתה מניח את הרגל היא כן רחבה וכן אפשר לתת בה פיסוק

הלג פרס עם הגלגלת נאוטילוס באמת דיי זבל

והכנסת פה למשוואה אנשים עם הגבלות פיזיות כמו קיפוזיס אנחנו מדברים כאן על בן אדם בריא

זוקפי גו כן זה נכון אבל זה לא המטרה של המאמר
המטרה של המאמר זה לא ליהיות נגד סקואט ובעד לג פרס אלה להגיד שאפשר גם לגדול ללא סקואט זה הכול הוא לא בא לזלזל בסקואט ולהגיד שהוא זבל אתם פשוט קוראים מה שאתם רוצים ולא מנסים להבין
ק1בה, לג פרס אצלנו בחדר כושר ששוכבים(שאפשר לשים בו פלטות) בו זה לג פרס שאי אפשר לשים בו פיסוק רחב, אני לא גבוה מאוד ולא יכול להשתמש בפיסוק כמו בסקוואט, קח מישהו 1.95 הוא לא יוכל לעבוד כמו שצריך ולהשתמש ברגליים כדי לייצר כוח 100%.
קח גבר ששוקל 110 קילו(יש מלא בחדרי כושר) והוא לא יוכל לעשות רבע טווח תנועה כי הבטן והרגליים יגבילו אותו.

יש מלא הגבלות פיסיות בלג פרס, מה גם שבנאדם 100% בריא גם לא יכול להגיע לטווח תנועה מלא של הגלוטס וההאמסטרינגס.
לייל מקדונלד לצורך העניין טוען שרק פאוורליפטרים ומניפים ומשקולנים צריכים לעשות סקוואט, הוא כותב שחור על גבי לבן... קראת מה הוא כותב?

דרך אגב יש סרטון של ריפטו על המכונה הזאת שיצא היום נראה לי, זה הרוחב שיש פחות או יותר בכל המכונות, ואם הבחורה שמציגה שם נמצאת על הקצה אז גבר קצת יותר גבוה כבר צריך פיסוק יותר רחב

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט