צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-10-11, 11:44   #134
GMT+
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zivgin צפה בהודעה
נדב\איגור\gmt+, אני חושב שמיצינו את הדיון.
נדב, להגיד שבודיבילדר זה פרארי שנוסעת על 60 קמ"ש זה מגוחך.
אל תיהיה מושפע. כי אנשים מהתחום נהנים "לרדת" על בודיבילדרים וזה ניהיה באופנה.
משום מה זה נראה כאילו בזמן האחרון אנשים מעבדים דעות אישיות וניגררים אחרי so calad פאוורליפטרים שאת שמם אני לא אציין, הם צוחקים על בודיבילדרים, אז אתם צוחקים על בודיבילדרים, הם הולכים לשחק פוטבול, אז אתם משחקים פוטבול, הם צוחקים על זה שבידלר יורד ל90 מעלות סקוואט ולא 89 מעלות סקוואט, אתם כמובן ניגררים... אין לכם דעות אישיות? באמת אני שואל...

ישראל בן פאקינג 19!! הוא מרים 40% יותר ממך בבנץ'!!!! איפה הכוח שאתה מתהדר בוא כל כך?!
100 קילו בבנץ'? זה משקל של בחורות!! זה עלוב!! אני לא בילדר ולא פאוורליפטר, והחזה זה החלק הכי גרוע והכי חלש אצלי ואני מגיע ל100 ק"ג.
ואני עוד בוכה על זה שזה משקל של בנות!! וכמה שזה משפיל להרים רק 100 קילו.
אז אחרי דיון של ימים שבהם אתה מדבר על כוח, וכמה שבילדרים חלשים וכמה שפאוורליפטרים חזקים אתה נותן לי 100 קילו כדוגמא?????
אני מגיב בצורה מאוד מאוד מאופקת רק בגלל שהשם שלי כחול ואני קשור למערכת של ישראלבודי ולכן אני צריך להתנהג בהתאם.
אם לא הייתי בהנהלה, כבר מזמן הייתי סותם לכולכם את הפיות(בלשון המעטה).

להגיד שאתה הכי חלש מה"ליפטרים" שאתה מכיר, זה מגוחך... אתה מכיר עוד 5 ליפטרים אולי...
זה כמו שאני יגיד לך שישראל הוא הבודיבילדר הכי חלש שאני מכיר(כרגע), אביב\אנטון\מישל\בושרי אני בטוח שכל אלה מרימים יותר מהפאורליפטרים שאתה מכיר.

מעבר לזה, אתה מביא לי שיאי גינס של אנשים שעבדו כל החיים שלהם על כוח ואומר לי: "נראה בודיבילדר מתקרב לזה"
מי ישמע כל פאורליפטר מתקרב לשיא גינס...

ושוב, מה אתה משווה פאוורליפטר(שהמטרה שלו היא להיות חזק) לבודיבילדר(שהמטרה שלו היא להיות אסטטי\גדול וחטוב) להרמות משקל? ברור שזה לא יהיה אותו דבר.
זה כמו שאני ישווה את מר אולימפיה לאיזה פאוורליפטר ויגיד שאף אחד לא מתקרב לרמות חיטוב\יובש\מאסה\אסטטיקה וכו וכו וכו... מן הסתם אני לא ישווה בינהם נכון? כי פאוורליפטר לא מתאמן להיות כזה.
כמו שבודיבילדר לא מתאמן להיות הכי חזק..
זה השוואה מפגרת!!

אבל השורה התחתונה היא, שעם כל הרעש והצלצולים שאתם עושים פה, ההפרש במשלקי העבודה הוא לא כזה גבוה.
לצופה אובייקטיבי שקורא מהצד זה היה נראה כאילו בודיבילדרים לוחצים 100 ק"ג, בזמן שפאוורליפטרים לוחצים 1000 ק"ג...
בסופו של דבר, מדובר בהפרשים קטנים (יחסית) בהנחה ואתה לא מתרברב בשיא עולם...

בוא נעשה ככה, כל פעם שאתה תתן לי דוגמא(מפגרת) של פאוורליפטר לבודיבילדר, אתה תקבל דוגמא מקבילה רק הפוכה.
אם תבוא ותגיד לי: "תראה לי בודיבילדר שמרים 400 ק"ג כמו בשיא עולם"
אני יבקש ממך להראות לי פאוור ליפטר שיורד מתחת ל3% שומן כמו באולימפיה.
תגובה מפגרת שלך, תגרור תגובה מפגרת שלי, ומעכשיו ככה זה יהיה, כי הטענות שלכם כל כך מפגרות... שאני לא מאמין למה שאני קורא לפעמים.
אני אמרתי את השורה של "פרארי ו 60 קמ"ש" לא נדב.

לגבי השורה המודגשת - אני חושב שזה מיותר ולו רק בגלל הסיבה שכל הטענות שהועלו כנגד באות מאנשים שיש להם קצת יותר ידע באימונים (בלשון המעטה) ממך ומאביב/אנטון/מישל/בושרי, ומהם אנחנו שואבים את הידע שלנו, אני בטוח שמארק ריפטו בכבודו ובעצמו פנים מול פנים איתך/עם כל מי שהזכרת היה יכול להוכיח עד כמה אין לכם מושג באימונים כי אם הוא כן היה לא הייתם מתנגדים לאימוני כוח כי הם היו מועילים לאימוני building שלכם.

לסתום לנו את הפה בגלל הטענות שאנו מעלים לגבי אופן ביצוע התרגילים ותרומתם לפיתוח מסת שריר לא היית יכול, בדיוק כמו שלא היית יכול לסתום את הפה לריפטו/סטאר/קואן/קאנט וכו'.
GMT+ מנותק   הגב עם ציטוט