אשכול: חיטוב
צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-01-12, 07:56   #21
TheYawa
חבר פעיל

הסמל האישי שלTheYawa

עוסק ב:: צבא ולימודים באוניברסיטה והכי חשוב - מסה!!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lеon צפה בהודעה
אתה מעצב כביכול למטרות.
תוכנית אפטרבורנרהיא תוכנית שמרכזה שריפת שומן ויש לה אפקט מטבולי על הגוף: דופק גבוה,זמן מנוחה קצר,משקל בינוני,סופרסטים וכו.
לפי המטרות שלך כדי לא לסבול מעליה מיותרת של שומן בתקופת המסה הייתי עושה העמסה של שבוע-שבוע וחצי גג- ואז שבוע של carb cycling - כך גם קל יותר להשקיע בתוכנית יותר מהתוכנית של שזה 3 lyle mc שזה 3 ימים כביכול.
תחליט לבד- אתה יכול להעמיס שבועיים,שבוע,יומיים,או שלושה תלוי גם כמה זמן תשהה על הדייטה הקטוגנית\low carb .
הבנתי אותך...
אבל עם אני תכלס מתחיל בזה וכיום אני בחיטוב/הרזייה עד הקיץ כי הייתי קודם צריך להרזות הרבה ורק אז להתחיל לצבור מסה... אז אחריי הקיץ - כש אני מתחיל מסה כמו שצריךף\, היים אני באמת צריך את כל הסייקילים האלו ואת ההעמסות?
עם אני פשוט באופן סדיר יוכל לפי תפריט של בערך 2500-3000 קק"ל ביום ויתאמן חזק, זה הרי יעשה את העבודה...?
השאלה היא האם כמתחיל באמת כדי להיכנס לזה כלכך לעומק?

"איזה זין זה יהיה אם יסתבר שLeon זה טרול, אחרי כל הטיפים שהוא הביא לבחור חח"

שמע אני אוהב את הראש של הבחור... אנחנו חושבים באותו כיוון... אז אני שומע, מסנן ולוקח את מה שלפי דעתי יכול לעזור ולקדם אותי אפילו אם אני לא ישתמש בזה עכשיו כמתחיל אלה רק בעוד שנה בחיטוב הבא או משהוא או במסה של החורף הבא וכו'... ללמוד זה חשוב.. ידע זה כוח!

נערך לאחרונה על ידי TheYawa, 29-01-12 בשעה 07:59.
TheYawa מנותק   הגב עם ציטוט