צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-11-12, 16:58   #60
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

אמנם אני לא מת על דני, אבל אני חייב לציין שכל האנשים שחופרים כאן על זה שהוא לא עשה צבא קצת צבועים. בערך 70% אם לא יותר מהאנשים שכשירים להיות קרביים (כולל אני, שלא יהיו כאן ספקות, למרות שאני יצאתי אחרי שניסיתי) בחרו להיות ג'ובניקים בדרכים שקריות - אסטמה בגיל 3 או שקר אחר כלשהו... אז מגיע הבנאדם הזה שהחליט ללכת יותר קיצוני וחשב אני במילא לא אתרום כלום, אבזבז את הזמן שלי והזמן של כולם, אז פשוט אצא. אני מסכים עם העובדה שזה לא מכובד, שזה לא מעורר גאווה ושאר ירקות, אבל עם יד על הלב, יש מצב טוב שגם אני במקומו עושה את זה. כן יש המון ספורטאים שמשרתים בצבא בתפקיד מצחיק אבל מצד שני, למה זה טוב? על מי הם עובדים? מה מכובד במישהו שיכול לשים 200 קילו על הגב אבל עם פרופיל 64 בגלל אלרגיה לאבק או שטות כזאת? בשביל להיות ספורטאי (או כל מקצוע אחר) צריך להיות בדרך גם אנוכי בצורה כזו או אחרת, לבטל דברים אחרים בחייך לטובת המטרה שלך. זה מה שדני עשה. אני בהחלט לא אוהב אותו, אבל אני חושב שהעניין יצא קצת מפרופורציה, מעבר לכך אני חושב שלהשתמט מקרבי ולהיות ג'ובניק הרבה יותר גרוע מבחינה פטריוטית מאשר להשתמט מג'ובניק לכלום. (שוב - אני יצא מקרבי, ואחרי שנתיים גם כמעט יצאתי מהצבא, מהסיבות שלי)
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט