צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-03-07, 02:10   #29
סוליקו
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלסוליקו

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2
אולי אפשר לרדת קצת משגיא ?
אני יהיה הראשון להודות שאני לא סובל אותו ,והיו לי איתו ריבים בעבר ,באופן פומבי בתפוז, וגם במסרים
אבל בחיית ראבק ,מה שאתם עושים זה כבר לינץ' ציבורי לכל דבר

כן הוא עלה על במה ונראה לו טוב ,זה קורה להמון מתחרים בכל העולם,וגם ברמות הגבוהות
העקשנות של שגיא להימנע מאוף סיזן ולפנות לתחרויות בגישה חלטוריסטית משהו ,היא בעוכרו ,אבל זאת לא סיבה לדרוך לו על השם

שגיא מלא רצון טוב ,באמת שהוא אוהב את הספורט ואוהב להיתחרות,אבל הוא לא הצליח להפנים שבאדיבילדר לא צריך לדאוג מלהראות "יפה" ו"חטוב" כל השנה ,אלא לדאוג להראות טוב וחטוב ומאסיבי בבוקר התחרות ,זה האינטרס שלו , שגיא מעדיף לשמור על אחוזי שומן נמוכים יחסית לאורך כל השנה ,וזאת זכותו המלאה ,אבל עד שהוא לא יבין שזה פוגם לו בהישגים ?זה כמו לדבר לקיר

רבים וטובים ניסו לשכנע את שגיא לעשות אוף סיזן ,חלק אפילו הציעו לאמן אותו ולארגן לו תוכנית תזונה ,אבל הוא מצא תרוצים ,ובעולמו הקטן שמתקיים רק בתוך מוחו ,הוא צודק בעייני עצמו

אבל למרות כל זאת ,אין סיבה לצחוק עליו בכזאת צורה ,כן הוא נראה לא טוב בתחרות ,סמכו על זה שזה מספיק אוכל אותו מבפנים שהוא שוב נשכל במה שהוא אוהב ,בתור ספורטאי שעוסק בספורט תחרותי כל החיים שלי (מכדורסל בילדות ,ועד אומנויות לחימה עד תחילת התיכון ,ועכשיו באדיבילדר עם מטרות להיתחרות) אני מבין את ההרגשה של הפסד, זה שורף אותך מבפנים ,ואוכל לך את הבטן על זה שאיכזבת את כל מי שרצה לראות אותך מצליח

תניחו לבחור , אחרי הכל ,הוא צריך להיתמודד עם התוצאות של עצמו ,וזה מספיק קשה.
צודק
ולפחות צריך לכבד את הבן אדם שהוא לפחות עלה על הבמה ואולי עוד כמה שנים הוא יראה יותר טוב טאני מקווה מאוד

ונאור פשוט נראההההה ענקקקקקקקקקקקקקק

recoba תודה רבה אח שלי
סוליקו מנותק   הגב עם ציטוט