צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-04-07, 22:39   #17
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Daniel-Barak
לפני שאני אציע לך אי אלו אפשרויות בנוגע למה יש לך לעשות ב-5000 ש"ח מבחינת ציוד, ומשום שמזמן לא שמעתי על אדם שמוכן להשקיע 5000 ש"ח לבניית מכון עושר ביתי, ועל כן זה מעיד על רצינות בנושא (אני מאוד מקווה), אני שאשל קודם כמה שאלות כלליות, שיעזרו לי בהמשך:

1. איפה אתה מתכוון למקם את הציוד שרכוש ב5000 ש"ח (בית, מקלט, חצר)? זכור שמרבית הכסף יתבזבז על ציוד, שיתפוס הרבה מקום (לא בכל בית יש מקום אפילו לספה ללחיצת חזה, למשל. לקחת בחשבון)
2. האם אתה מתכוון לקנות הכל חדש, או שמוכן לחפש ציוד משומש?
3. אם קנית משומש - האם אתה מוכן לקנות ציוד במצב כזה שיצטרך שיפוץ, ותדע איך לשפץ?
4. האם המכון יהיה לך בלבד, או שתצטרך לחלוק אותו עם עוד כמה אנשים, בעת ובעונה אחת?
5. האם יש ציוד/מכשור ספציפי שכבר יש לך?
בקשר למקום כרגע יש חדר שאני מעריך שיש בוא מספיק מקום בשביל ספסלים ומשקולות אן לי מושג כמה זה במטרים אבל מקום לא מהווה בעיה אני מעדיף תרוב חדש אבל לא פוסל כלום בטח שלא דברים כמו משקולות ומוטות בקשר לשיפוץ אני מעדיף לקנות דברים במצב טוב שלא יצריכו שיפוץ המכון הזה יהיה מיועד לי בלבד אלה אם כן אני אתאמן אם שותף אבל זה לא משנה ובקשר למכשור אן לי כלום מתחיל מאפס ותשמע אני מאוד רציני זה אומנם כסף שעבדתי אליו והשקעתי אבל זאת מטרה נעלה חוץ מזה מכון יוצא לי 3000 אלף בשנה ואני יכול לבנות לי מכון בבית שיחזיק לי לשנים ככה שזה סתם נראה יקר למרות שזה חוסך הרבה אני יעדיף לבזבז בהרבה פחות אבל בעיקרון בשביל אכות אני יכול להשקיע אפילו את כל כספי תודה מראש אם אתה מתכוון לעזור....
Deja Vu מנותק   הגב עם ציטוט