צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-05-07, 12:47   #8
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
350 ?? פאק תסדר לי גם! רגע כמה שעות משמרת.

ולשאלתך...נכון מאוד לא קל.
אני החלפתי עבודה לא מיזמן, אני עובד 12 שעות ביום מתחיל ב7 בבוקר מסיים ב7 בערב, והעבודה לא בעיר שלי בכלל, בערך חצי שעה נסיעה, אני יוצא ב6:10 כי יש תנועה. חוזר ברבע לשמונה בערב.
העבודה עצמה בתזונה אני עובד עם כמה חברים, בנוסף העבודה עצמה היא קייטנה אחת גדולה, אבל אני על הרגליים כמעט רוב השעות האלו, אבל עושה ימבה כסף ונהנה וצוחק רוב היום.
תזונה ואימונים מאוד לא מסתדר, בקשר לתזונה אני קם ב5:20 ככה, בשביל לפחות לאכול ארוחה טובה, ומכין סנדוויצ'ים טונה לאכול ב10, ב-1 צהריים חדר אוכל בולע להם שהם את כל הבשר והפחמימות, אחר כך לא אוכל עד שאני מגיע הבית, אני אקנה אולי פרו-קומפלקס גיינר, יפתור לי חלק מהבעיות.
אימונים זה סרט, אני מ5:20 על הרגליים והולך לישון רק באיזה 12 בלילה. קשה להגיע הבית אחרי יום כזה עד שאתה מכין לאכול ומסיים כבר איזה 8 וחצי, והמכון ניסגר ב10, מאיפה הכוחות מאיפה עוד אחרי כל זה לדפוק אימון, ניסיתי פעם אחת הצלחתי לסיים קצת יותר מחצי אימון אחרי זה קרסתי...קיצצ ביג פרובלם.
יתכן שאני אצרך לעזוב את העבודה תחילת יוני, כי זה החודש האחרון בקורס שלי, ויש 4 מבחנים 2 מהם הסופיים, ואני חייב זמן ללמוד טוב טוב.
אוקיי מגנזיום, עד כאן הסיקור שלי כמה זין לשלב עבודה מרובה עם תזונה ואימונים.

מסכים מאוד מאוד קשה לשלב עבודה אימונים ותזונה

במיוחד לי שאין לי עדיין רשיון והחדר כושר 40 דקות נסיעה ממני
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט