צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-10-07, 04:32   #162
Mr.Bazooka
IsraelBody VIP - חבר יהלום

אני מודה שפעם הייתי ממש מורעל והייתי משתייך לקטגוריית א' בדיוק כמו החבר'ה המגודלים פה
עם הזמן נתתי מין "ברקס" או אפשר להגיד "הורדתי הילוך מהאימונים" כדי לחדש יותר את חיי
החברה נכון קטנתי יותר רזיתי והגוף היפה שהיה לי לאט לאט ירד זה כמובן הוריד לי מהמוטיבציה
אבל זה בגלל שהתאמנתי בבית ולא כמוכם במכון!!!
ולצערי הרב אני מתאמן פה ושם,אימונים בבית נורא קשים ומייגעים מקווה בקרוב לעבור למכון ולהפציץ.

אני בראש של Iron-mass ופ-א-נ-י-ק אני חושב שזה טמטום מוחלט (סליחה אם אני מעליב פה מישהו) להישאר בבית לא לצאת למועדונים\פאבים קצת בנות חברים אלכוהול ולעשן מידי פעם
ולגעת בהנאות הקטנות של החיים כי אחרי הכל רוב הפורום הוא בני נוער ואני טוען שכל עוד
אתה צעיר אתה עדיין בבית הספר תתפרק תהנה תעשה שטויות ותבלה ואל תהיה סגור בבית כי אחרי שתסיים את הקייטנה הזאת החיים האמיתיים מתחילים ואז אין בכלל זמן לחיות כמו שצריך ולהנות.
חבר'ה אל תהיו כבדים צאו למועדונים או לפאבים תהנו עם החברים ותזכרו שיש עוד עולם בחוץ
ולא הכל חייב להיות סביב פיתוח גוף אפשר קצת להוריד ווליום ולא להתשגע עם זה הרי רובנו
לא נעלה על במה ולא נתחרה אלא אנחנו מתאמנים מתוך תחביב ולכן אני חושב שלהישאר בבית ולהיות מורעל
עד כדי טירוף זה שגעון מוחלט תצאו ותבלו ותראו שאני צודק כי אחרי הכל לוותר על יציאה בגלל פירוק שריר זה משהו שלא נקלט ההרגשה האישית שלכם תשתנה ותכירו עולם שלא ראיתם לפני..

חבר'ה קחו את החיים באיזי לא להיות נעולים על דבר אחד ותמיד לזרום זה המפתח לזרום ולהיות פתוח לא להיות סגור ונעול על משהו אחד.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Two צפה בהודעה
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
אני לא 53 קילו אני זין מצוץ בתחת טוב
Mr.Bazooka מנותק   הגב עם ציטוט