צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-11-06, 22:53   #248
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nimrod
אוקי עומרי, אתה באמת מאמין שהם תת גזע, פחות חכמים, יותר אלימים וכל זה מבחינה גנטית.
מה אתה ממליץ לעשות בעניין? ואם יש 5% כושים שהם חכמים, טובי לב וכו.. מה הם אשמים?

ד"א,
אני גם מאמין שהיפנים חכמים אבל מרובעים, המוסלמים (הערבים) רעים ואלימים, הכושים טיפשים, היהודים חכמים, ההודים חכמים וסוחרים טובים וכו...
אבל אני יודע שאלו דברים שנכונים ל70-80 אחוז מהאוכלוסיות הנ"ל ולכן אי אפשר להשמיד גזע, לשנוא גזע, לשלול גזע.
נכון מאוד! כולנו שונים. זה העניין העיקרי שצריך להבין.
אני לא מציע שום השמדה של אף אחד ואני גם לא אומר איזה גזע עליון יותר ואיזה פחות כי יש עשרות פרמטרים שצריך לשפוט לפיהם.
אם אתה שואל לגבי המדינה שלי? בטח שאני לא רוצה לראות שום זר פה!
בקשר למדינות אחרות, שישברו את הראש, אגב כל הסממנים מצביעים שעוד מספר שנים, אולי 100 אפילו, הדיקטטורות הפאשיסטיות יחזרו לשלטון באירופה.
במדע המדינה יודעים לנתח רצף של אירועים שגורמים לשינוי שילטוני. כל הסממנים מראים על עליה בלאומיות האירופאית מדי שנה, וככל שהשמאל הליברלזים והדמוקרטיה יתחזקו, ויותר מהגרים זרים ממדינות עולם שלישי יגיעו לאירופה, ככה הימין יעלה ביותר כוח.
זאת תבנית בסיסית שרצף של אירועים גורמת לה להתרחש.
ככל שהשמאל,הפלורליזם,הליברלזים,זכויות האדם ואידיאולוגיות אלו יקבלו יותר ביטוי, ויגרמו להגירה של קבוצות מיעוט ומדינות עולם שלישי, ככה זה מקרב את הימין הקיצוני לשלטון, ולכן מדי שנה מפלגות הימין רק מתחזקות.