צפיה בהודעה בודדת
ישן 12-01-08, 01:47   #44
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2
השוואה בין שניהם הולכת אך ורק לפי הקריטריונים של השופטים
אלון מאסיבי יותר ממאור נכון לפעם האחרונה שראינו מישהו מהם על במה ,על זה אין ויכוח בעליל, אלון מפלצת מסה,הוא טרול מערות שברח מוורקראפט.

כשמפרקים את זה לחלק גוף נגד חלק גוף ,מאור לוקח במחלקת הרגליים והגב ,על זה אין ויכוח ,המותן הרחבה של אלון פוגעת לו בפריסה ככה שלמרות שהגב של אלון גדול יותר ,הגב של מאור נראה גדול יותר ,האשליה של מראית עין לפעמים חשובה יותר ממידות והיקפים . למאור יש יותר DETIAL בגב ,בעיקר באיזור הגב התחתון,זוקפי הגב שלו מתחילים איפשהו באיזור התאומים שלו ונגמרים באוזן (אוקיי הפרזתי ,אבל אתם מבינים את הרעיון) ,בעוד הגב של אלון מוגבל לחיטובים באיזור חגורת הכתפיים והטרפז ,שזה נראה "נחמד" אבל זה יוצר מראה "גושי" לגוף שלו ,לפעמים מחסור בפרטים קטנים גורם לתמונה הכוללת להראות פחות טוב.

הכתפיים של אלון טובות יותר משל מאור ,פה אין ויכוח.

באיזור הזרועות למאור יש זרועות מעולות ,אבל אני מאמין שפה אלון לוקח.

איזה הזה הוא תיקו ,לא אלון ולא מאור היתברכו בחזה מחונן גנטית ,שריר קצר אצל שניהם שיושב גבוהה על הטורסו .

ככה שהאיזורים היחידים שניתן לשפוט לפיהם על הפרשים גדולים זה איזור הגב ,ואני הייתי שופט לטובת מאור על סמך יתרונות במבנה שלו ,אבל זה יהיה קרב צמוד מאוד וראש בראש ,וככה או ככה לשופטים יש היגיון בפסיקה שלהם אם אלון ומאור עומדים אחד ליד השני על הבמה.
דבר ראשון, אלון לא היה מוכן לתחרות, ואם אני לא טועה הוא הייה באוף סיזן בהופעת אורך שלו במר ישראל, וגם בכתבה הזאת הוא באוף סיזן, תמיד יש להתחשב בזה.

דבר שני, אלון בחיים לא יגיע לרמה של מאור, למאור יש גנטיקה יותר טובה, ופרופוציות מצויינות, והוא מחזיק מאסה מאוד מאוד יפה.

לאלון יש אמות ממש אבל ממש קטנות, וגם הידיים שלו קטנות ביחס לגוף, זה פגם גנטי אצלו.

הנה סרטון שמחזק את מה שאני אומר:

http://www.youtube.com/watch?v=eXXPxCUt3jE

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט