צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-01-08, 00:33   #14
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Arsan
כן תקח טונה בקופסה למקום עבודה תתחיל לפתוח אותה באמצע היום עם פותחן ותאכל רק אותה? , תקח חזה עוף יבש ותאכל אותו בלי כלום?
יש אנשים שחיים גם ב-40 מעלות צלסיוס זה לא אומר שכולם צריכים לחיות ככה.
רוב האנשים לא מותאמים לא יודעים וגם לא מעניין אותם PSMF ו/או UD2 , שלדעתי כאחד שניסה את שניהם לא פעל טוב יותר ביחס לדיאטה רגילה ומאוזנת.
נכון לא נוח אני לא אעשה אבל אני אתה מתייחס לנוסחאות האלה 1 גרם פחמימה לאחר אימון כאילו זה קודש מקדשהו אני יכול לומר בוודאות שרוב האנשים לא עושים את זה והתוצאות שלהם הולכים לפניהם.
המחקרים אולי מחקרים טובים שמראים סינטוז גליקוגן ביחס למשהו השאלה במבחן התוצאה כמה זה משנה? ולפי מה שזה נראה כרגע זה לא משנה בכלל וחבל לסבול רוב היום ללא פחמימה או בכלל לדחוף את כל הפחמימה שלך מסביב לאימון , רואה בזה טיפשות אי טעם אי נוחות וכו' וכו' ,
יום טוב.
אני נותן לך את הקרדיט ומסביר בפעם השלישית לפי דעתי והאחרונה בהחלט. תנסה להבין את מה שאני רושם.

1. כן, יש אנשים שעושים את זה, אני אישית עשיתי את זה בPSMF. יתר על כן, יש בפורום הזה לא מעט אנשים שהלכו למסעדה עם קופסא של אורז מלא וחזה עוף, אז אתה יודע מה - כנראה שגם בלי PSMF אנשים הולכים לקיצון.. מי שזה מתאים לחיים שלו ולאופי שלו, שילך על זה מצידי, זה לא ענייני.

2. מי שלא יודע מה זה UD2 או PSMF גם לא יעשה אותן. הדיאטות האלה לא אמורות להחליף דיאטות מאוזנות בכל מצב - מעל אחוז שומן מסויים UD2 לא תראה עליונות וPSMF בכלל אמורה לשמש רק אנשים שחייבים משום מה להוריד הרבה משקל ומהר. אז לא ברור לי מה הקשר שלהן פה ומה אתה מנסה להגיד בכלל.

3. אני אמרתי שזה קדוש? שואלים, אני עונה. מבחינה מחקרית, זה האופטימום בשביל למלא את הגליקוגן. אני אי פעם אמרתי שלא תגדל עם 0.8 או 0.6 או רחמנא לצלן 0.5 גרם? בחיים לא אמרתי. אני מדבר על המיטב, זה הכל. להגיד שלפי דעתך זה לא משנה זאת אמירה אווילית, משתי סיבות: א. לא בדקת שזה באמת לא משנה, אתה עוסק במדעי הנראה לי. ב. מן הסתם שיותר גדילה של מאגרי הגליקוגן משמעה יותר גדילה של השריר.

4. הצורך לשים את הפחמימות מסביב לאימון עולה מן הסתם רק בדיאטות דלות בקלוריות ופחמימות. בעליה במסה אין צורך בזה, גם לא בדיאטות "סטנדרטיות" יחסית ולא קיצוניות. אז אף אחד לא סובל, אלא אם כן הוא גם ככה בדיאטת "סבל" דלת פחמימות.

יום טוב

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט