צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-09-08, 02:00   #49
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

תודה רבה לכל המגיבים

שמחתי לקרוא את התגובות של כולם ואני נורא שמחתי לראות שיש לאנשים הערכה למה שאני עברתי ועשיתי ועכשיו אני מקוה שעניתי על השאלה של הקהל הרחב ששאל אותי "איך הייתה ומה עשיתה"

זוקו-אני לא הולך לפרט לך או לענות לך על השאלה מכמה סיבות:
א.לא הייתי תלמיד שישב על התחת בבית הספר ולמדהתי תלמיד שמרים את התחת של השולחן בידיים ומעיף אותו לקצה השני של הכיתה.
ב.אני עכשיו אוכל על זה חרא אז אני אוכל את זה טוב טוב ומתקדם בזה בידיוק כמו בחיטוב לתחרות.
ג.מה שלא יהיה כל מקום שאני הולך הבאדיבילדינג הולך איתי ואין אצלי כזה דבר "אם יש מקום שאין באדיבילדינג אני לא אלך אליו" יש אצלי אימרה כזאת אני עושה בבאדיבילדינג ואין סיבה בעולם שאני אפסיק וכל מקום שאני הולך אליו הבאדיבילדינג נכנס איתי לשם אם לא במוח אז בכוח למה?כי אני באדיבילדר ואין ויכוח בנושא!

ששון-אני לא אפרט לך אני רק יגיד לך שפזיזות באה מהשטן..ומי שנותן לפזיזות להשתלט עליו משלם.
כמובן שאני לא נגד סייקלים בכלל אבל אני חושב שצריך לקחת דברים בפרופורציה לקרוא קצת ולתכנן הכל מראש ולהיות מסודר 2000% שזה נוגע לגוף שלך.

ליאור מרמלשטיין-אחי אני נורא שמח לראות את התגובה שלך אני מאוד מעריך אותך ואני בהחלט מודה לך על העזרה שהבאתה לי בעבר בימים שהורידים שלך היו קצת יותר מפחידים
ואני מאחל לך גם בהצלחה אחי בכל אשר תעסוק.

ניגרי-אני חושב שאתה חייב לאמא שלי חתיכת התנצלות מכינים לזניה ענקית פטריות בלאגנים רטבים 3 סוגים של גבינה ואתה מבריז?חחחחחחחחחח בקטנה אח שלי תמיד תהיה עוד אחת!
מה שלא יהיה אני אוהב אותך אחי ובכייף שמחתי לעזור לך ואמרתי לך אחי אם תצטרך אותי גם באמצע הלילה גם מתחת למים וגם באמצע צ'יט שאתה לוקח שקית מהחבר שלך הזה נו ההוא שהחזיק תשקית שהיה רשום עליה "תודה שקניתם ובתאבון" חחח אני פה בישבילך אח!!!!

גדי ומישל טרוני 2 אחים שלי אני נורא אוהב אותכם וגדי אני מגיב להודעה שלך שתיתיחס גם למישל למה אני יודע כמה הבן אדם הזה מעריך אותי וכמה הוא פירגן לי ביום שבת שניכם אלופים אתם האלופים ואתה האלוף שבאתה לתחרות ואחרי שלקחתה עוד פעם מקום ראשון בפעם השניה ברציפות חביבי!
ומישל טרוני הוא מר ישראל לשנת 2008 של איגוד IFBB של המשקל הכבד ואף אחד לא ישנה את דעתי ושום תמונה לא תוכיח כלום לעומת המראה האמיתי

תודה על הפרגון של כולם ותודה למי שיודע באמת להעריך זה לא היה קל ואני מבטיח לכם בהמשך תיראו תוצאות הרבה הרבה יותר מרשימות ומה שבטוח?עכשיו יש זמן,עכשיו יש תוכנית והכל מטקטק כמו שעון והכל מתוכנן מראש למדתי מהטעויות שלי משנה שעברה ובתחרות הבאה אני מבטיח להגיע 100% מוכן עד הסוף כמו שצריך!ולהוסיף עוד גודל ועוד איכות!

למי ששאל אני עליתי לבמה על 8 אחוז בידיוק אני לא מתכוון להיתווכח אם מי שיגיד אין מצב אין מצב כי זאת הייתה בדיקה ודנוס כן אח שלי יש לי טיפה עור רפויי בבטן אבל היה לי הרבה מאוד לפני חצי שנה הרוב ירד השאר ירד בהמשך(לא עשיתי שום ניתוח הוא ירד בדרך אחרת חחח )

אני מצפה לראות עוד תגובות מחר!!
אלי האנה היקר את הפוסט הזה פתחתי גם בישבילך כי אני יודע שאתה קורא כאן וגם אתה בעצמך שאלתה אותי במוקדמות של נאבא 2008 מדוע יש לי כיפול בבטן אז רציתי שתיראה מהיכן זה הגיע ומה עברתי כדי להגיע לתחרות שלך ובתחרות הבאה שאני יעלה אצלך אני שוב פעם ירביץ השקעה מעבר למקסימום ומבטיח להציג את עצמי בשייפ הרבה יותר טוב ולהרשים את כולםל שנית ואת השיפוט נשאיר לשופטים

לילה טוב לכולם :):):):)
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט