צפיה בהודעה בודדת
ישן 14-10-08, 23:05   #19
speed
חבר פעיל

אם כבר מדברים.. הגנטיקה הכי טובה שאני ראיתי זה לאבא שלי..
יש איזה תמונה של ארנולד שמרים משקולות ומצולם מאחורה (רואים את הגב) ורואים את הפנים במראה, אם משהוא יודע על איזה תמונה אני מדבר (ראיתי אותה כמה פעמים בסרטונים), אני לא צוחק, אבא שלי נראה ככה והוא לא מתאמן בכלל בלשון המעטה, (גארפילד קטן לידו) הוא שמן אבל לא שמן שהשומן נופל לו, אם הוא ירצה בקצת ריצות והליכות ואימונים הוא מוריד הכל תוך חודש אצלו! למרות המשקל שלו (100 ומשהוא 113 היה לו על 1.89 או 7 אם אני לא טועה) ולמרות המשקל הוא לא נראה שמן, לא יודע איך להסביר, והוא לוא מתאמן בכלל כבר אמרתי.. מקסימום זז מהאטו לבית ומבהבית לסלון (הוא חשמלאי אבל הוא עצמאי ככה שיוצא לו מידיי פעם פיזי אבל כמעט ולא הוא מביא ציוד וכו' לעובדים, לא יותר, רק מידיי פעם שהם לא יודעים מה לעשות)

העניין הוא, שדווקא הוא אמר לי שהוא היה צפלוח לידי (מבחינת משקל, תמונה של הגוף ראיתי והוא נראה טוב)
כשהוא הלך לצו ראשון, פעם זה לא היה כמו היום, שאלו אותו שם המפקד או מה שזה לא היה, אם הוא רוצה הוא ישר בלי כלום יכול להגיע לאן שהוא יבחר רק שיבחר, ניסו לשכנע אותו, אבל החבירם שלו שיכנעו אותו לבוא איתם למודיעין ועד היום הוא מצטער.. אבל בעז"ה אני ילך להכי קרבי שאני יוכל (יש לי פלטפוס, אי מקווה שאני יעבור וועדה רפואית שתאשר שאני יכול להגיע ליום סיירות)
speed מנותק   הגב עם ציטוט