צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-12-08, 12:44   #24
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

טוב אז ככה...
התחלתי להתאמן לפני הצבא כדי להיות חזק יותר ממה שהייתי...והייתי אז ממש ממש ממש חזק...[הכוונה באלימות לצערי] והייתה לי מטרה להיות הכי חזק שאפשר ולהכפיל את הכוח שלי
ואז....זרמו המון מים בנהר נפלתי קשות לתוך הספורט הזה לקראת סוף השירות שלי התחלתי להתאמן במכולת כושר המוגבלת שהייתה לי במוצב וככה נכנסתי לעולםפ הזה
בגלל שהתבגרתי מנטאלית אז בעיות האלימות שלי נעלמו לגמרי [אי אפשר לגרום לי להגיע לאלימות כמעט בשום דרך] ואני בתחום הזה בגלל שתמיד יש לך יריב והוא היריב המר ביותר של כל אדם זה היריב הקשה ביותר להבסה והרבה מאוד פעמים כמעט תמיד הוא זה שמנצח ....היריב הזה הוא אתה עצמך...ואני פה בישביל לנצח אותו בישביל לעלות עוד חזרה בסקוואט למרות שהוא צורח באוזן לוותר אני פה בישביל לעמוד מול הקוראסון שוקולד הזה למרות שהוא דוחף לך אותו ליד להמשיך עוד שתי חזרות למרות שהוא חושף אותך לכאב בגוף ואומר לך שכדאי שתפסיק עכשיו להרים עוד חמש קילו לכל דאמבל למרות שהוא אומר לך שאין מצב כי זה גדול עלייך
והסיפוק הכי גדול הוא לסיים את הסט ולראות את האכזבה בעיניים שלו כשהוא רואה שכן הצלחת....
אני פה בישביל לנצח את הבנזונה הזה....אני פה בישביל לנצח את עצמי

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט