צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-08-09, 16:50   #15
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dr. Muscle צפה בהודעה
לי באופן אישי קשה להבין את זה , קשה לי לחשוב על עצמי מבזבז סכומים כאלו גם אם אהיה יותר מבוסס בהמשך חיי... האלטרנטיבות שזה למשל מספר טיולים מסביב לעולם במשך כמה שנים... יותר קוסמות לי.
אבל מאד מעריך את ההשקעה גם מהכיוון הזה, לעשות משהו נטו בשביל ההנאה ולא בשביל התועלת, כי החזר השקעה לכסף הזה אין בתחום... יפה מאד
אז תן לי להסביר לך את נקודת מבטו של בודיבילדר לא משנה באיזה רמה(לא מתאמן רגיל שהולך לחדר כושר) אז ככה עמוק בפנים אנחנו יודעים שאין החזר להשקעה אבל למה לעצור פה אפשר להתחיל ממחשבה הזאת ולהתקדם להשתלב בעוד דברים שיכנייסו לך פרנסה בתחום הבודיבילדינג אפשר בטוח לעשות את זה בחול כי יש יותר מודעות אבל למה לא לנסות פה בארץ ותאמין לי שאפשר אם אתה מיחצן את עצמך טוב אתה תעבוד בטלויזיה אימונים אישיים ייעוצים למיניהם ואפילו דוגמנות אז אם אתה שואל אותי מי שלא נישבר ומשקיע ומגיע לתוצאות יפות על הבמה יכול לתרגם את זה להכנסה כלכלית יפה זה בכללית אם תשאל אותי למה אני עושה את זה אז אני אגיד בכל הצניעות א:כי אני יכול ב:כי זה מה שאני הכי אוהב אחרי משפחתי כמובן ג:"כל מיליון שקל מתחיל בשקל "אנחנו התחלנו בקטן רק אלוהים יודע עד כמה רחוק נגיע או שלא....
יש כאלו שיגידו שיש במדינה הרבה מפתחי גוף עם תארים מפה עד עכו ואין להם חשיפה אז אני אומר חבל מי שלא יודע ליחצן את עצמו הוא מבוזבז כי שריריים לא נישאר כל החיים חבל על הבזבוז זמן.
דבר אחרון אלון תמיד יהיה לך זמן לטיולים בעולם וחוויות שתוכל לספר לילדיך אבל תאמין שהם יעדיפו לשמוע אפילו מאחרים שאבא שלהם היה פעם אלוף על טיול קראחנות בהודו......
hachem-01 מנותק   הגב עם ציטוט