צפיה בהודעה בודדת
ישן 17-07-07, 02:11   #5
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

כמו שהחבר'ה אמרו, ג'אז ככה ישן משנות ה-20-30 זה לואי ארמסטרונג וכל החבר'ה האלו, אבל אני מניח שאנשים רגילים שלא ממש מכירים מוזיקה איכותית ורוצים להחשף לג'אז, צריכים דווקא קודם כל להתחיל עם כל מני דברים יותר מודרניים כמו Fאנק ופיוז'ן וכד' ואז ללכת אחורה. אני ממש ממליץ על Steps ahead שזה מין הרכב שהתחיל בתור הרכב ג'אז שהוקם ע"י הויברפוניסט מייק מניירי (בא לארץ עוד איזה חודש) והסקסופוניסט מייקל ברקר שהוא הסקסופוניסט הכי גדול ומשפיע ב20 שנה האחרונות. יותר מאוחר ההרכב הזה הפך למין הרכב פיז'ן כזה בערך הכי מפורסם בשנים האחרונות, ואני ממש ממליץ. עוד פיוז'ן ופאנק מומלצים זה yellow jackets, weather report ויש עוד הרבה. (למשל דיסקים של המתופף dave weckl [שיש מצב שמכירים אותו פה כי הוא מאוד מפורסם, לא רק בקטע של ג'אז]). ג'אז קצת יותר ישן משנות ה-50-60 ככה [סגנון שנקרא הארד-בופ] אני ממש ממליץ על clifford jordan, hank mobely ,horas silver, art blakey ועוד רבים וטובים (חח אני פשוט לא מאמין שמישהו באמת יחפש את הדברים שאני מציע פה).

בגלל שאני מניח שחבר'ה פה בטח אוהבים גיטריסטים וכד', אז מומלץ לשמוע מהדור הישן יותר את grant green (מי שארבל המליץ עליו), wes montgomery, joe pass, django reinhardt, וגיטרסיטים יותר חדשים (שמשלבים גם רוק ופאנק), pet metheny, john scofield, john abercrombie, pat martino, greg howe, richie kotzen ועוד.

קיצר, אם זה באמת מעניין מישהו אני יכול להמשיך להמליץ.

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט