צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-10-06, 21:40   #10
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active
ברירת מחדל כרטיס ביקור , נאור זיו (פרק שתיים ) .

מהם תוספי המזון שאתה לוקח ?
- אני טיפוס של לוקח מעט ועושה הרבה . זה נשמע מצחיק אך בהשוואה לאחרים שמשקיעים המון בצורה מטריפה אני לא עושה את זה . בתקופות מסוימות אני לוקח ויטימין C ואומגה 3 , מולטי ויטמין פעמיים ביום . קריאטין כתוסף לקחתי רק פעם אחת בכל הקריירה שלי .אני לא מתבייש להגיד ואני הכי פתוח שיש כן לקחתי סייקלים בתקופות מסויימות , וביצעתי ניקיון לאחר מכאן על הצד הטוב ביותר , אך כאשר אני מספר לאנשים מה לקחתי ואלו כמויות הם צוחקים עליי , שלדבריהם בשבילם זה לא מדגדג את הבייספס השמאלי . זה התקציב שהיה לי וגם זה קרה אחרי שנתיים של אימונים . רוב השנה אני נמצא עם אבקות חלבון של אופטימום השחור . אני חייב לציין שאני ממש נהנה מהאופטימום ואני ממש מרגיש אותו טוב.אני צורך חלבון מאוד גבוה סיימתי לאחרונה בחודש אחד שלוש קופסאות של אופטימום שחור קרם עוגיות .
- 3 קופסאות בחודש אחד ?
-כן.
- מה עם הכליות ?
- מנקה אותם , יש כמה חודשים שאני לא צורך כלל אבקות חלבון בשנה .אני לוקח ביום כ-8 מנות חלבון כל מנה בין סקופ וחצי ל-2 סקופ.במקביל חצי ק"ג בשר +בייצים וזהו . דבריי חלב אני בכלל לא מכניס לגוף .
-למה ?
- כי קודם כל אני רגיש לנתרן , וזה מפתח הורמון אסטרוגן בגוף ועור שומני קצת ובעבר נכביתי מזה.אני מרגיש טוב יותר עם בשר כך גם אני מקבל את הברזל , מידי פעם בשר אדום וסלמון .אני מעדיף לקנות 12 ק"ג במקום שעושים לי מחיר טוב לכל השבוע . אני מבשל לעצמי את כל האוכל , כל שעתיים או שעה וחצי ארוחה .
-המשפחה תומכת ?
-כן כל תחרות כל המשפחה מגיעה מאוד מפרגנים. גם אם אני בתקופת תחרות אני תמיד נחמד וחייכן יש לי ימים שאני לא מתכונן שאני על 100 ג"ר פחמימות ביום ובתחרויות אני על 60 ג"ר פחמימות ביום .
מה עם הבריאות ?
כל תקופה יש לי בדיקות מקיפות כליליות . אני לא עושה סייקל מממושך בשנה מקסימום כל סייקל 6 שבועות ובכל השנה רק 2 סייקלים . אני אנבולי כל הזמן מבחינת אוכל . בכל דבר בחיים אתה צריך לקחת סיכונים על מנת להתקדם .
- ולא נמאס לך כל יום לאכול חזה עוף ואורז במכון ?
- לא. האנשים חושבים שנמאס לי אבל לא ואם אני לא אוכל את זה אני מתגעגע אני מרגיש שעשיתי משהו לא טוב .בשבילי 250 ג"ר חזה עוף עם 3 פירכיות אורז זה ארוחה .וכאלו ארוחות יש לי 8 ביום בערך.אני שותה מעל 6 ליטר מים ביום .
- יש לך ספונסרים ?
-לא, אני מאמן כושר מאז שהשתחררתי מהצבא וגם מבצע מעט מאוד אימונים אישיים.לכן אני הולך לנסות את מזלי במקומות אחרים .
- מהם הפחדים שלך ?
-לאבד את מה שבניתי עד היום מבחינת הקריירה הספורטיבית , כי זה משתלט לי על כל חיי מגיל צעיר מאוד.
- אך אתה מקדם את עצמך שיכירו אותך טוב יותר ?
- אני מנסה למרות שכרגע אני מסתובב בקהילות דתיות וכאן כן מכירים אותי אך התרבות לספורט היא חלשה . לכן אני מנסה כעת להגיע לקהילות באר"ה היהודים שם זה אחרת כאשר מגיע מר ישראל והוא יהודי ישראלי ציוני פטריוטי גאה לאמן שם זה אחרת .למרות שאני לא דתי יש לי משפחה דתית .
- מהמאכל האהוב עלייך "בצ"יטינג " ?
- עוגיות יבשות. שוקולד אני לא אוהב .וגלידה פירות עם אחוז שומן נמוך אני אוהב בחוץ אני לא אוהב לאכול ג"אנק פוד .
מה אתה שונא לאכול וחייב לאכול לפני תחרות ?
האמת שאני דוקא אוהב את האוכל שלי כי מה שאני אוכל לפני תחרות אני אוכל גם כל השנה גם כשאני לא בדייאטה לכן זה לא מפריע לי .
- תרגיל מועדף ?
- סקוואט .
-כמה פעמים בשבוע אתה מאמן כל שריר ?
- כל שריר פעם 1 בשבוע אך לאחרונה הכנסתי רגליים פעמיים בשבוע .
-תרגיל שנוא עלייך ?
גב. אני לא אוהב לעבוד גב , הכי מדהים שהגב אצלי הוא הכי טוב . לפעמים בגלל שהוא גדול אני מוותר עליו באותו שבוע ומעדיף לעשות במקום זה רגליים . בגדול אני עובד גב פעם בשבועיים או פעם בחודש .
מה היית רוצה יותר בשרירים ?
-חד משמעי רגליים. בזמן הכנות לתחרות יש איבוד מאסה מסויים ברגליים ואני מאמין שעם גנטיקה ועם הזמן הכל ישתפר למרות שהרגליים שלי טובות מאוד כעת .אך חלק גוף עליון שלי מאוד גדול ומפותח אנשים צריכים לבוא למכון לראות אך אני עובד רגליים .
- מסר לקהל הקוראים שלנו ?
- המסר שלי הוא הערכה לכל המתאמנים ואני יודע שנתתי הרבה השראה לסובבים אותי . אני רוצה להגיד שאין דבר יותר כיף מלהתאמן ופשוט להינות מהאימון ולשמור את האגו למטה .כי האגו זה דבר שפוגע רק באימונים . להיות חבר"מנים לא לרדת אלה לעזור ולפרגן אחד לשני על מנת לקדם את הספורט הזה בארץ ואת התחרויות שזה דבר מאוד חשוב לי ולעוד הרבה מאוד אנשים . אני ישמח מאוד אם הקוראים שלכם יפנו אליי בשאלות ושיתקשרו סה"כ אני אוהב את התחום אני הבן אדם האחרון שיגיד לא לאנשים אשר ישאלו אותי שאלות . אני משאיר את כל התארים שלי מאחורי זה שאני מר ישראל זה רק לליה אחד בלבד . וכל השנה אני רגיל לחלוטין .

- היה לי כבוד גדול לשוחח איתך נאור .
- לי הכבוד היה לדבר איתך , אני רוצה להודות גם לך על התרומה שלך לענף ושתדע אני קורא את המאמרים שלך באתר גם זה קידום לספורט .
- אני מאחל לך בהצלחה בהכל נהינתי מאוד מישחתינו .
- אני רוצה להגיד לך שאני נכנס לפחות פעם אחת ביום או בערב לאתר שלכם ולומד ממנו המון .
- תודה לך נהיה בקשר .
- ביי להתראות .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט