צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-10-06, 22:23   #31
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טל יואב
חברים יקרים ,
כפי שציינתי בעבר אני יציין שוב , זה לא היה שיגרתי , יש כבר כימייה , יש כבר עבר משותף עשיר עם גיל ועם אביב לכן הראיון קצת מבולגן ולא הכי מסודר עשיתי הרבה קיצוצים ועריכה כי דברנו גם על נושאים שהם "טאבו " ולא ניתן לעלות אותם לאתר מסיבות מובנות .
לא ניתן יהיה שכולם יאוהבו ויחבבו את מה שאתה מציע , תמיד יהיו קנאים , תמיד יהיו צרי עין וחבל .
עברתי הרבה בחיים , הכרתי המון אנשים מכל התחומים חלקם גדולים יותר וחלקם גדולים פחות (לא בפיתוח הגוף בכלל) קשה מאוד להרשים אותי אני לא מתלהב בקלות , לא מכל אחד , חבל שאנשים לא לומדים להסתכל על אנשים אחרים בגישה של ...."מה אני יכול ללמוד מהאדם הזה או אחר ...." באמת עצוב .
אף אחד לא צריך לכאנות בגיל , לגיל אין חיים קלים בכלל הוא עובד כל כך קשה שזה לא יאומן הוא משקיע ואם אתם רוצים להגיע תשקיעו גם ומי יודע לאן זה יקח אותכם אולי רחוק יותר ,הישראלים אלופי העולם בלתרץ בלבכות ולרכל כמו זקנות על הספסל למה ? מה כואב לכם ?

בקשר להעלאה של המאמר לפורום , הוא הגביל אותי בכמות האותיות והיה ארוך יותר לכן העלאה בשלושה פרקים לא התכוונתי לפתוח שלוש נושאים חדשים .
למי שאין משהו טוב לכתוב שלא יכתוב כלל , ניתן להעביר ביקורת בונה ולשאול שאלות , אבל למה לקטול ? למה השנאת חינם הזאת ? לא מובן לי .

לאלו שכתבו מילים טובות תודה רבה .
בקרוב מאוד :
לוליק האיש החזק ביותר בישראל
האדמ"ור - אופיר בכר מר ישראל לשנת 2006 בקטגוריית משקל גוף עד 70 ק"ג מטעם איגוד Nabba ,
באים להתארח במדור כרטיסי ביקור של יואב טל .
הולך להיות מעניין מאוד יש למה לחכות ולצפות .

אתה תותח אתה יואב שזה משהו אחי.אחד החלומות שלי זה לראות אותך רושם עליי כרטיס ביקור ותאמין לי יש לי מה להגיד חחח אבל חכה שאני קודם כל יגיע לרמה של תחרות..
שנית אני מסכים אם מה שאתה אומר והחצוף הקנאי הזה רק מוכיח לך..כמה שכל אלה ש"מתלוננים" על ה"ליכלוכים" באתר שלנו כלפיהם ואני לא יפתח תנושא הזה כאן כי הוא גדול מדי ולא שווה לדון בו כי זה עבר.. אבל זה רק מראה לך כמה שהם יודעים להיכנס לפה ולעשות רעש ואחרי זה להיתלונן ולבכות בE MAIL שאמרו שהם לא גדולים מספיק או קטנים מספיק..

אבל בכל מקרה אני מעריץ את העבודה שלך ואני שמח כל פעם מחדש לקרוא את הכרטיסי ביקור וכל הודעה אחרת שאתה מעלה לפורום
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט