צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-06-13, 06:20   #142
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
כשאתם מדברים על רמה נמוכה, האם אתם מדברים על אלברט לידרמן, על שרגא, על רועי עבודי, על חאפיז, על רועי סלמן, על חוסאם, על ליאור סנטו, על ליאור גיניש, על נועם ריבקין, על לוליק זיידמן, על תמיר עבוד, על וואליד נאסר אלדין, על איתי בושרי, על מרדכי בוכניק, או על מוטי הרוש על אלירן מורגן על אלי סטרוסה על לחן הרר על סאפי אבו חמיד על אנטון על תומר שוקרון או על דני קגנוביץ'?
מספיק לקשקש.
יש מתחרים מצוינים
אם כל אלה מגיעים בשייפ שיא לבמה אחת - ואני מצרף גם את עצמי במחילה מכם - אפשר לעשות תחרות שלא נופלת משום תחרות בינלאומית ברמה שהיא לא פרו - וכמי שרואה לא מעט חומרים מתחרויות כאלה, אני אומר את זה בלב שלם
וכן יש גם ליצנים
אני מאוד הייתי שמח אם הליצנים לא היו משתתפים
להגיד שהרמה נמוכה, זה פשוט מאוד לא נכון
כן גם על אלה, במקרה לקחת כביכול את "הכי טובים" המצחיק שאומנם כולם ברמה סבבה לגמרי בהחלט (חלקם יותר חלקם פחות) אבל חלקם התחרו פעם אחת, זה לא משקף רמה של ישראל כמו שליצן שמתחרה פעם אחת לא משקף רמה של ישראל. אני מוציא מהרשימה את אלברט שבהחלט הביא רמה שלא רגילים לראות בארץ, שוב, פעם אחת, ראה את הגועל שהולך כאן בתחרויות, שעם זה שהוא הביא רמה פסיכית הוא הפסיד לבחור עם קשרים יותר טובים משלו עם איגוד נאבבא. תסתכל על אלופי האלופים באיגודים בשנים האחרונות ותשאל את עצמך אם אלו המפלצות המפחידות שהיית מצפה לראות זוכות בתואר הנכסף הזה... לב אגב משקף תחרות ברמה סבבה לגמרי לא בזיונית בכלל לדעתי, אבל תראה אותו ותחשוב רגע אם הוא נראה כמו אלוף האלופים. לא גדול מספיק, לא חטוב מספיק לא יבש מספיק. בחיאת.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט