צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-06-13, 11:16   #149
ChonGo
חבר פעיל

כללי:: טל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי six pack צפה בהודעה
באמת שרציתי להמנע מלהגיב, מה שבדרך כלל אני עושה בדיונים כאלו, אבל זה פורום "שגדלתי עליו" וחשוב לי לציין כמה עובדות. ניגרי, כמה שאני מעריך או יותר נכון הערכתי אותך אני דיי מופלא מהראיה הצרה שלך ורמת האינפנטיליות שאתה מפגין.

יש הרבה מעבר למה שאתה קורא לו מפתח גוף מתחרה, ואם יש מישהו שחיי את הספורט 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה זה אני. אתה אומר פה לחבר'ה שיתביישו להם בגלל ההשוואות שהם עושים, אך אתה זה שמזלזל ופוסל, בראשית אני חושב שהסרטון עצמו הוא חסר תועלת ואף מבייש, אבל הוא בטח ובטח במקום הנכון מכיוון ששלושת החברה שם הם מתחרים.

שנית, פיתוח גוף זה לא ספורט, זה דרך חיים. זה שאחד עולה על במה והשני לא, לא עושה אותו יותר טוב מהשני, ואם אתה חושב שכן, אז התפיסה שלך היא מעוותת. חוץ מזה שהספורט הוא כבר מזמן לא מה שהוא הייה ודברים השתנו לטובת פיתוח הגוף הטבעי והאסטתיקה כי זה מה שנוגע לרוב, זה יעד נגיש ואנשים מזדהים עם זה.

90% מהאנשים שעוסקים ואוהבים את הספורט הזה לא מתחרים, לא עולים על במה עם חוטיני וצבע, ולא עושים דייטות קטלנייות, מה שאומר שהם לא בחרו בדרך הקונבנציונאלית שאתה מנסה להציב כדרך הנכונה והיחידה, אלא הם עושים את זה בשביל האהבה אל הספורט. זה שאתה עלית על במה ועלית כמה קטגוריות לא עושה אותך ליותר. רמת הכבוד, האהדה, התגמול והתמורה שהספורט התחרותי (בארץ בכלל ואף בעולם) נותן היא מינימלית לחלוטין.

בסופו של דבר הגישה הקיצונית שלך לא מוסיפה לך, אלא גורעת ממך כספורטאי מתחרה. רוב האהדה שאתה מקבל היא בגלל הידע שלך והעיסוק בספורט, התרומה שלך בפורום והעזרה שלך לאנשים, אך כספורטי אתה לא מעליי בשום רמה ובשום קטגורייה, הדבר היחיד שיש לך מעליי היא הגישה המתנאשת שלך ואוליי על הנייר אתה יותר טוב כי עלית על במה, אבל בסוף יום אתה ואני לא שונים ומה שקובע זה מה שאתה עושה מעצמך.

אני מבין את אלו שעולים על במה כי גם אני עובר סוג דומה של החנות, אני יודע מה זה לעבור דייטת שחיטות ואז לעלות לאירוע 8 שעות רצוף שלוש ימים ברציפות, אבל אני חיי את הספורט ולא מקטר על מה קשה אלא פוסע קדימה ולא מוריד מרמתם של אחרים רק בגלל שהם לא בחרו בדרך שלי.

זה כל מה שיש לי להגיד, תודה לכל המגיבים והתומכים.

אלון
מילה במילה!!! תגובה מדהימה וצודקת!
ChonGo מנותק   הגב עם ציטוט