צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-10-06, 18:55   #2
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active
ברירת מחדל כרטיס - ביקור , גיל גרנות האיש והאגדה חלק 2 .

בוא נדבר מעט על האלופים שהכנת עד היום בפיתוח הגוף , כמה הכנת ? מי הפתיע אותך לטובה ? מי אכזב אותך ?
(כאן מתערב אביב עומר ומחייך ועונה במקום גיל ואומר : לא משבחים אדם בפניו וצוחק ) .

גיל : הכנתי כבר מעל עשרים מתמודדים בפיתוח הגוף לתחרויות עד היום .
מי הפתיע אותך בהכנות ?
עבאד קאעדן .
למה דווקא הוא ?
הוא לא נכנס לאינטרנט מתבלבל מעצות של אין ספור אנשים, הוא הולך עם הראש בקיר, הוא עושה בדיוק אחד על אחד מה אומרים לו, בשנה שעברה הוא הגיע לרמת חיטוב מטורפת . הוא לא מתבלבל מדעות של כל מיני אנשים שונים שמדברים. הוא עשה מה שאמרתי לו על הגרם ועל המ"מ והגיע לתחרות עם פחות מ 4 אחוז שומן.
ומה קרה לו השנה ?
לא עבדנו באותה אדיקות השנה איתו השנה , הוא פשוט לקח את אותה התוכנית משנה שעברה וניסה לבד ליישם זאת על עצמו, וזה לא היה מתאים כי מבנה והמאסה של הגוף הוא שונה כל הזמן.

כמה הוא שילם לך עבור התוכנית?
כל מי שהכנתי אותו לתחרות אני לא גובה ממנו תשלום כלל.

ומה יקרה אם יגיע אלייך בחור שלא מתאים עדיין לתחרות ?
אני עובד בשיטה הזאת רק עם הפוטנציאלים, התמורה שלי היא שאני יודע שלאחר מכאן אני יכול להשתמש בו לפרסום באתר ובתמונות .לאט לאט הבנתי שאני לא יכול לעשות הכל בחינם כך שאני מסכם איתם שעד התחרות הראשונה אתה משלם לי כרגיל ומאחרי התחרות הראשונה אין חיוב תשלום, ככה אני יודע שהם רציניים ואפשר ללכת איתם לניצחון.

ומה עם תוספי המזון לאותם ספורטאים ?
זה אני עוזר עד כמה שאני יכול בהנחות מיוחדות ,אין לי רצון להכניס אותם להוצאות כי אני יודע עד כמה הם משקיעים כסף בהכל . אני תורם עד כמה שאני יכול וזוהי התרומה של ישראל בודי לענף. אני מנסה לגייס תופסים גם מהיבואנים של OPTIMUM וצ'מפיון בישראל, השיטה שאנו עובדים היא כך , באו הרבה חבר,ה שביקשו שאני יכין אותם לתחרות, אז אתה משקיע בהם המון ואז חודש לפני התחרות הם פורשים ומוותרים , ולא ממשיכים עד הסוף , עד היום היו לי כבר חמישה-שישה כאלו וזה הספיק לי , אני משקיע הרבה אנרגיה במועמדים, וברגע שהם מחליטים לפרוש זה מאכזב, יש פה מעורבות אישית, הם ממש כמו משפחה .

ישנם כאלו שזה הפך ליותר מיחס של מאמן ספורטאי לקוח ?
עם כולם אני תמיד שובר דיסטנס מיד ונהפך לחבר שלהם , אני נשאר מקצועי עם כולם אך באופן אישי אני לא שומר על מרחק, אנחנו נהפכים לחברים יש מעורבות רגשית עם כולם.

מה ריגש אותך מקצועית ?
שלבנה שביט זכה במקום הראשון (מחייך חיוך רחב ) ממש בכיתי שם.הגיע לו ממש הוא השקיע כל כך הרבה שנים והוא לא ויתר . אני גם מכיר אותך כל כך הרבה שנים וכל שנה הוא היה אומר לי ....." גיל השנה אני לוקח .... , גיל השנה אני לוקח ...." המיוחד בלבנה שהוא עדיין מחוטב רוב ימות השנה עם קוביות , עקב כמות המחזרות שלו חשוב לו לשמור על חיטוב .ללבנה יש מטרה להיות מאוד מפורסם בארץ .

מה דעתך על אלי אנה ?
מעולם לא שוחחתי עימו אישית יותר מ2 דקות, אין לי דעה מגובשת עליו ואני לא מכיר אותו עדיין באופן אישיו. לפחות יש לנו משהו אחד שמייצג אותנו בכבוד בחו"ל ועל זה רספקט לו כבוד גדול.

מה דעתך על אמנון גאון (יושב ראש איגוד NABBA בישראל ) ?
(אביב עומר מתחיל לצטט ולחקות את אמנון מהתחרות האחרונה בצחוק ובמשפטיו המפורסמים )
גיל : הוא בן אדם טוב קורע את התחת , לפעמים הוא מושך יותר מידי זמן על הבמה , אנשים רוצים ללכת לישון, אחרי השעה 23:00 בלילה במוצאי שבת הוא לא יכול להחזיק אותנו כל פעם עד השעה 01:00 לפנות בוקר .(אביב עומר שהיה נוכח מבקש רק להוסיף הערה קטנה : לציין שבכלים שהיו לאמנון הוא עשה את המקסימום וזה בהחלט עדיף על פני האיגוד השני .)

מה דעתך על אשר פריג" (נשיא ההתאחדות של IFBB בישראל ) .
גיל : שתיקה ...... הוא לא פתוח מספיק לרעיונות וחבל כי היינו יכולים לקדם יותר את התחרות ואת הענף בארץ ביחד אם הוא היה מסכים ליותר שיתוף פעולה .

מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כאשר אתה שומע את השמות הבאים :

ג"רי קרליל הוא : ..... הבלתי מנוצח (אומר זאת בחיוך גדול ) .
עמית ספיר הוא ...... גוזל .
לבנה שביט ...... לב של זהב .
עבאד קאעדן ..........לא עולה לי כרגע
יובל יהב ...... זורק זין רציני עם גנטיקה מטורפת .
אביב עומר ...... הפוטנציאל והמלומד שבחבורה .
חוסאם מצרי ...... מרשים , מדהים עם מאסה מדהימה , רמה מאוד גבוה .
שגיא גרשגורן ...... אוהב לשגע את כולם, כל שנה הוא אומר לי: גיל אני מגיע אלייך לחנות והוא לא בא הייתי שמח לעזור לו . שגיא... אתה שומע??? J
מאור זרזד ........ ההצלחה של ישראל , הוא יתחרה ב-2007 הוא מאורס עומד להתחתן , והוא מכין את חברתו למיס פיטנס 2007 .
ליאור גייניש ...... שור בלתי מרוסן .
ראובן סלומון ......פטיש לא קטן , מתכונן להתחרות במר ישראל 2007 לא לצעירים אלה בקטגוריית משקל גוף והוא יפתיע בגדול וחוזר לעניינים .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט