צפיה בהודעה בודדת
ישן 14-11-06, 20:52   #2
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

רעיון טוב

זאוס - ברמת גן
נמצא בביניין ההכי גבוהה בבורסת היהלומים. מחולק לשני איזורים, אחד עם מכונות ושני עם משקלים חופשיים. המון מכונות, כולן חדשות ובמצב מצויין. משהו כמו 4 ספסלים בשיפוע חיובי ו2 או 3 בשלילי, דאמבלים מ-1 עד 45 בערך, מכל משקל יש שני זוגות. מלא מלא פלטות, מוטות, כל מה שצריך ובמצב מעולה. שום דבר לא חסר, אין חלודה, הדמבלים תמיד במקום ואף פעם איןמצב שיש רק דאמבל אחד למשקל מסויים או משהו. מדריכים מצויינים ומאוד נחמדים שתמיד מסתובבים ומעירים לך אם אתה עובד לא נכון. בנות בקבלה ממש נחמדות וכוסיות. בריכה, סאונות, מלתחות הכי גדולות ונקיות שראיתי אי פעם. אשכרה לכל אחד יש שם חדר משלו עם מקלחון משלו. לוקרים ומגבות חינם. תזונאית ופזיוטרפיסטית חינם למנויים. כל זמן נתון יש בערך 4-5 חוגים במקום (אחד מהם זה חוג שהמדריך בו הוא עמית ספיר). מתאמנים במכון מלא סוסים ורוב הזמן הוא די ריק למרות שהוא עצום. אף פעם אין מצב שאתה מחכה יותר מחצי דקה לאיזה מכשיר\ספסל\דמאבלים שאתה צריך. כל זמן נתון מסתובבים איזה 4-5 מנקים והכל במצב הכי טוב שיש. יום אחד באתי וראיתי שסדקה איזה מראה, יומיים אחרי זה זה כמו חדש. יום אחד משהו נשבר בקולר, יומיים אחרי זה כמו חדש. בקיצור, אין תלונות חוץ מאחת.
מנוי עולה 4400 שקל לנה. אופס.
אני הייתי נותן 95 מתוך 100 אבל אני מניח שהמחיר מוריד את הציון בהרבה.

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט