צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-11-06, 13:52   #11
Yoggie
מנהל ראשי

אינשייפ רחובות

כתובת: רחוב פקריס 2, רחובות.

נמצא בפארק המדע ברחובות. בשעות הערב משעה מסויימת ניתן להחנות את הרכב ליד הבניין או בתוכו...בזמן אחר תקבלו דוח של 100 שקל. המקום עצמו לא גדול במיוחד למרות שלדעתי זה רק יתרון מפני שאין עומס והמתנה למכשירים ואת רוב המתאמנים מכירים בשם או לפחות בפנים. האוירה נחמדה והאנשים סבבה. שעות הפתיחה הן מ6 בבוקר עד 11 בלילה ובימי שישי-שבת עד 6 בערב.

המקום פחות או יותר מחולק לאיזור הליכונים ומכשירים ואיזור משקולות חופשיים כשהמכשירים ברמה טובה רובם של חברת סייבקס - פשיטת ברך, כפיפת ברך, חתירה בישיבה, חזה, חזה עליון, כתפיים, פרפר, פולי עליון, מכשיר איכותי לבטן עם אפשרות להעמסת פלטות, גרביטון (מכשיר למתח ומקבילים), ושני מכשירים לתחת לנשים

חדר משקולות הכולל 6 ספסלים, כיסא 90 מעלות, סמית' משין, לג פרס עם פלטות, כלוב לסקוואט, 3 ספסלים לבנצ' פרס אחד פלאט אחד עליון ואחד ניתן לכיוון לשלושה מצבים כולל שלילי. 2 פול דאונים שניתן לעבוד בהם גם כקייבל קרוס, פולי עליון, מתקן לפריצ'ר, מכשיר חופשי לכפיפות מרפקים, מכשיר קייבל קרוס מתכוונן לעבודה בכל זוית, מכשיר חופשי לתאומים, מתח, פולי תחתון לחתירה בישיבה, מכשיר טי באר, ומתקן מקבילים.
המשקולות נעות בין חצי קילו עד 45 ק"ג ויחסית יש מספיק זוגות מכל משקל חוץ מהמשקלים הגבוהים יותר. החסרונות: אין משקלי ביניים בין 40 ל45, ובין 30 ל35 ו 40 דבר שקצת מקשה על ההתקדמות. בעבר יצא לי לשבור בטעות את המשקולת של ה45 ק"ג ולקח להם חודשיים+ להביא חדשה, אני רואה בזה קצת חוסר איכפתיות כלפי המתאמנים.
סך הכל חוץ מזה פלטות יש בשפה מ1 ורבע, 2.5, 5, 10, 15, 20, 25...
לכל המשקולות והפלטות ציפוי גומי וגם הרצפה מרופדת בגומי בטיחות כמו שצריך שזה לא פחות חשוב. יש מוט אולימפי רגיל ואחד קצר, 3 של W , אחד H, ולכל ספסל בנצ' מוט משלו כל הציוד במצב טוב ולא חלוד.

אירובי: קיימים משהו כמו 10+ הליכונים, 4 מכשירי סקי, 2 אופניים, מכשיר מדרגה.
כמו כן רחבה מספקת למתיחות ותרגילי בטן.
במקום יש מספר אולמות לספינינג, קיק בוקסינג, פילאטיס וכל מני שיעורים שבחיים לא עשיתי. לפי מה ששמעתי המדריכים והשיעורים טובים מאוד.
רוב המדריכים במקום חביבים, למרות שאני חייב לציין לרעה שחלקם לא מקצועיים ורוב הזמן נמצאים באיזור הכניסה ומפלרטטים עם בחורות.
במלתחות יש לוקרים חינם, שירות מגבות חינם (חוץ מיום שבת) והרמה בסדר גמור בד"כ נקי ומסודר.
בכניסה למקום יש גם "בר בריאות" שמוכר כל מני שייקים ושתיה במחירים מופרזים מעט.

אני משלם 240 ש"ח לחודש במנוי לשנה. ניתן לעשות גם לחצי שנה/3 חודשים/חודש אבל המחיר יעלה.

סך הכל פרט לכמה תקלות מעצבנות פה ושם אין מקום יותר טוב מאינשייפ באיזור רחובות.
ציון 9 מתוך 10.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט