צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-05-07, 09:54   #10
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
חחח גם אני תהיתי... אבל יש שם עריכות חזקות בחלק מהתמונות. בתמונה שהוא עומד עם הצד זה כל כך ברור.
אנטון אני יהרוג אותך איך אתה לא מתבייש ? טימוררר חבר שלי והוא בותו מכון כושר איתי !!!!!!!!!! אז איך אפשר להגיד שהוא ערוך ???????????? אף פעם אל דבר שטויות שאתה לא בתוח בהם ! ואם אתה תתחיל להיתוכח איתי זה עוד יותר מצחייייק ! אני אומר לך חבר שלי,והוא מתאמן באוטו מכון איתי ! דרך אגב הוא יותר גדול אכשיו,התמונות האלה ישנוווות....

טימור זאת תופאה,לא רק שהוא לא נוגע (וגם לא מתכוון לגעת) בחומרים,הוא גם לא משתמש (ולא ישתמש בתוספי מזון אף פעם) ובוא נגיד גם תפריט מסודר אין לו,ובכלל הבחור אכשיו שבוע בצבא ושבוע בבית ! הוא גם לא מתאמן כמו שצריך אבל גודללל !
זה תופאה

דרך אגב הבחור ליד טימור פה בצד שמאל זה חבר טוב שלי ולד ! או איך שהוא קורא לעצמו עוד (HBK) חחחחחחח,הוא לא מתאמן אכשיו כי הוא משרת בשיטת 13 !!!
RESPECT
והוא גם קורא פה אתה ההודעות שאתם רושמים חחח ואמר לי שהוא חוזר ובגדול ! אני והוא הולכים לדפוק סיקל עוד כמה חודשים !!!!!
והבחור הימני בתמונה גם ולד ! מסיים מסלול ביהלום !

אההה ושימו לב לפולי עליון שמה בתמונה חחחחח זה אני !!

ומי שמצלב זה מנהל המכון הזה (מכון שלו) + אלוף ישראל בלחיצת חזה + שיא ישראל חדש קטגוריית מאסטרס + אלוף ישראל בדדליפט + שיא ישראל חדש
אבי לייני
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט