צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-12-09, 00:19   #49
בובדילן94
חבר פעיל

כללי:: בלונדיני חטוב עם עיניים כחולות.
חדר כושר: פיטנס- בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
ד"א......לכל מי שאומר שהוא מעדיף מכונים שאין עם מי לדבר ושאף אחד לא מציק לו בד"כ לא יודע על המ הוא מדבר

האווירה בזמן האימון כל כך חשובה ואין דבר שגורם לך ליותר מוטיבציה לשבור שיאים כשיש חבר'ה גדולים ממך וכאלה שרוצים להיות גדולים כמוך ושכולם מתאמנים לאותה מטרה ובאטרף כמעט כמוך ויותר ממך
ותמיד יש כמה חבר'ה שיעמדו לידך יעודדו אותך יסתלבטו עלייך יעזרו לך ובכלל יתנו לך הרגשה שאתה בבית
ותמיד יש לך מסביבך רעש של צעקות וברזלים וגניחות מאמץ

אישית אני מעדיף להתאמן בשעות שיש הרבה אנשים [אצלי במכון] כי תמיד יהיו חבר'ה סביבך באותו הראש שאתה יכול לשאווף אליהם או שהם שואפים אלייך וזה תמיד כיף להתאמן באווירה כזאת
קל לך לדבר בתור מאמן/בנאדם מבוגר.
קח אותי לדוגמא, רק באימון הקודם שלי התווכחתי עם איזה פלצן אחד שאני רוצה להכנס איתו לסט על המתקן והוא עשה לי תלך למתקן אחר אנחנו יותר מדי אנשים פה, אז עשיתי לו תגמרו ת'סטים שלכם אני אכנס אחריכם והוא אמר לי לא, לך למתקן אחר זה לא כ"כ חשוב לך גם ככה אתה לא באדיבילדר.. והתחלתי להתווכח איתו אחרי זה איזה שעה, אבל את ה5 דקות בין סט לסט הוא יודע לקחת..
אבל כן, יש לזה שתי צדדים.
לפעמים נחמד שיש אנשים מסביבך שאתה מכיר ושעוזרים לך לא לוותר לעצמך בין סט לסט, ושאתה תופס מהם מודל לחיקוי ורוצה להיות כמוהם. זאת הסיבה היחידה גם שלא פרשתי, שאותם אנשים מכניסים בך אש מאימון לאימון..
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace...
בובדילן94 מנותק   הגב עם ציטוט