צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-09-08, 03:49   #53
Mr.Bazooka
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי antonator1 צפה בהודעה
אנשים - אם המדינה הזאת הגיעה למצב שכל ערסוואת בן 9 שאני בספק אם הוא יודע איפה זה רוסיה על המפה בכלל אומר את המלה "רוסי" או "אשכנזי" בתור גנאי או קללה - יש במה להתבייש, באמת שיש!
תאכלס צודק..וברגע שהם אומרים דבר כזה..אני מרגיש עליון עליהם!
"אתה אשכנזי אתה מפונק יא עשיר יא אשכנזי יא יפה נפש"
לי אישית אומרים יש לך התנהגות של אשכנזי לפעמים...ואני גדלתי בואתם שכונות כמו עם המרוקאים ורוב החברים שלי מרוקאים ותמיד יש את הקטע הזה..
אבל שים לב שתמיד שהם אומרים אשכנזי תמיד הם מתכוונים למישהו עשיר או מעליהם..אז קח את זה בתור מחמאה.
הדבר שהכי מפגר זה שהם חושבים שאשכנזים לא ישבו במעברות כמוהם..שאנחנו ישר הרווחנו כשעלינו איתם לארץ ישר קיבלנו וילות ובתים והם באוהלים במדבר יהודה.
זה מעיד רק על מנת המשכל והפרימיטיביות שלהם והם שכחו לרגע שמי שבנה את המדינה הזאת בעבודת כפייים קשה זה ה"אשכנזים המפונקים העשירים הכוזרים יפי הנפש"
שרק בזכותנו יש להם מדינה אחרי שגירשו אותם מספרד כי הם היו ילדי כאפות של רודריגו גונזלס ולשאר יוצאי עדות המזרח אל תיעלבו מהמילים האלה
זה מופנה רק לאלה שמדברים ככה..כי יש באמת אשכנזים שנעלבים מהתוויות שמלבישים עליהם..רק תזכרו מי הלביש על מי תוויות לפני 60 שנה+

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Two צפה בהודעה
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
אני לא 53 קילו אני זין מצוץ בתחת טוב
Mr.Bazooka מנותק