צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-08-08, 03:31   #28
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar
ברירת מחדל פששששש....

לומר את האמת , ראיתי תמונות של מפתחי גוף באדיבותו של עלי בעיקר ושל כמה אחרים כאן . וכמובן ראיתי את הפרקים של מר אולימפיה . שום דבר לא משתווה לראות אותם בלייב על הבמה .

זה עולם אחר , אני כמתאמן חדש , שמתאמן כולה חודשיים . קיבלתי מוטיבציה אדירה וזה היה השפעה מאד רצינית לראות את האנשים של התחום בלייב ועל הבמה וכמובן לשוחח איתם אחרי כן .

יהודה , איזה איש יקר.... איזה נהדר איש חם והגיע לתחרות נראה פצצה ... היה מוכן מכל הבחינות . הפתיע את כולם מר.בחור .

מבחינת התחרות ... במילה אחת

סטאס

וואוו ווואוו ווואוו

הבנאדם איך שהוא עלה על הבמה ... נמחקו על המתחרים האחרים לפניו בכל הקטגוריות . כשהוא עשה פריסה של הכנפיים שלו , וכמובן של גב . אתם לא מאמינים בכלל ! אין דברים כאלה...

כל תנועה של הבנאדם על הבמה גררה שורה ארוכה של ווואווו מהקהל . אין פלא שהוא אלוף האלופים .

סטאס אם אתה קורא את זה אמרתי לך את זה בפנים , כשלחצתי את ידך . מצאת לך עוד מעריץ מושבע! אתה פשוט תותח על! מלך אמיתי שבפעם הראשונה מתחרה ופשוט פיצץ את האולם . הרגע שבו הכריזו עלייך כמנצח , היה אחד הרגעים המאושרים בחיי.

מי שלא הגיע , הפסיד את התחרות של החיים שלו . קטוגריות של 82 , ושל 90 היו מלחמות חורמה .

נאמר ככה. נבבא היו זבלה , האולם היה לא מאורגן ... הכל היה שוק אחד גדול המערכת סאונד קרסה באמצע פוזינג של מתחרים . אנשים קיבלו שיר אחר מזה שהם עבדו עליו. וזה היה מצגת רשלנויות לא מקצועית מבחינת האירגון . אבל מה

המתחרים. נשמות טהורות שנתנו את הנשמה שלהם לספורט. גלעד , שאחרי התחרות הראה את הרגליים שלו . תקשיבו אין דברים כאלה ושום תמונה לא תשקף את המציאות .

המתחרים האלה נתנו את כל כולם ונתנו שואו של החיים .

אחרי התחרות , אני אלון (ד"ר מאסל) ארבל וקורן. הלכנו לאכול במוזס בהרצליה .
בחיים שלי לא צחקתי ככה ... מעולם לא הייתה לי נסיעה כזו איכותית עם 3 אנשים איכותיים רצח!

אז א. חבר'ה

תודה, אתם תותחים!

דבר שני . איך אני אצפצף לך פוסטמה אין לי הגה .

אני וארבל הלכנו לשירותים במוזס והגיע איזה ילד קטן אולי בן 12 . ארבל איים למחוץ את ראשו הקטן כנגד הקיר כאשר הילד ביקש לגעת בשרירי הידיים הענקיים של ארבל .

עכשיו יש פה כמה נושאים בפורום שעולים לחילוקי דעות בקשר לארבל .

דבר ראשון: שום תמונה לא תשקף את הגודל העצום של הבנאדם הזה. 110 קילו + זין
היד שלו עצומה.

דבר שני : עצרנו להשתין . אלוהים ישמור ...

יש לו זין עצום .
ניסיתי להבין כל הנסיעה היכן הוא החביא את הזין הזה. זה נראה כאילו שאם הוא היה משקיע ומלביש את הזין שלו , היו חושבים שהוא אבא.

הוא יכול לצבוע קיר עם זה ולהרבות סוסים ... קיבינימט ארבל מה זה הזין הזה!?

כל הזין.

היו כמה קטעים בנסיעה הזו ... שצחקנו כל כך הרבה שחשבתי שהטחול שלי הולך להתפקע . הבטן נדבקה לגב , כמעט חירבנתי במכנסיים איזה 10 פעמים .

במיוחד שקורן אמר

"לא טוב לי"

!

Lmao!

בקיצור אחד הערבים המדהימים . מי שלא בא לתחרות יצא הפראש של החיים ...

תחרות מדהימה , מתחרים מדהימים .

וכמובן החבר'ה ... היה פשוט תענוג !