צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-08-07, 04:09   #26
יותם טלר
חבר פעיל

כל הכבוד לחבר'ה שייצגו אותנו בתחרות, היה ברור לחלוטין שכל הנציגים של ישראלבודי הציגו הופעה מקצועית שהיא ברמה אחת או שתיים מעל יתר המתחרים, היה תענוג לפרגן לאנשים שנתנו 100% מעצמם.

גם הייתה נוכחות בולטת של חבר'ה שסתם באו לפרגן ולעודד את המתחרים, האוירה באירוע הייתה מעולה והיו רגעים שבהם העידוד באולם לא נפל ממשחק כדורסל או כדורגל. הספורט הזה עולה על המפה!

לא הכרתי יותר מידי פרצופים מהפורום, אני אישית העברתי את התחרות בחברתם (המפוקפקת משהו... ) של ארבלוס וגל טי(שירט) מיודעינו, בילינו את הזמן בניתוח מעמיק של התחרות וההיצע הנשי במקום - שאגב התעלה על כל הציפיות שהיו עשויים להיות לי, מי אמר שאין כוסיות בפיתוח גוף (אמנם בקהל, אבל העיקר שיש ).

הקתרזיס של הערב היה כמובן במוזס, בו המשכנו במסורת ארוכת שנים של וויכוחים בלתי פוסקים עם צוות המארחות וההנהלה, שהסתיים כמו תמיד כשידינו על העליונה (מה הכוונה אין חיטה מלאה, Biatch? ).

לסיכום, אני רוצה לציין שזו הייתה הפעם הראשונה שהגעתי לתחרות פיתוח גוף וזו הייתה חוויה מעניינת ומיוחדת, אני חושב שכל מי שמתאמן ומקדיש מעצמו בספורט הזה יכול לא רק להינות באופן אישי - אלא גם יכול לתרום לקידום הענף הזה ע"י הגעה פעם בשנה לתחרות, להפגין נוכחות ולפרגן לחבר'ה שחיים את זה עד הסוף.

שבוע טוב,
יותם.
יותם טלר מנותק   הגב עם ציטוט