צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-08-07, 11:33   #34
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי טל יואב
נגרם הרבה הבל להרבה מתחרים . חוסר צדק מוכיח שוב שחייבים תמיד להיות "קרובים לצלחת " על מנת לקבל מקום טוב יותר.

בקטגורייה של יוסי לוי שלקח מקום שני אתמול , למה ? אך יתכן שאחד שלקח מקום רביעי לפני שבועיים במר תל אביב כאשר באותה תחרות לקח יוסי שני , הוא היה נראה כמו התינוק של יוסי אולי טיפה יותר חטוב ברגליים לא יותר . באותה קטגורייה לקח איזה רוסי אחד בשם אלכס מקום שלישי בכלל לא היה מגיע לו שלישי , יום לפני כן ביום שישי בצוהוריים כאשר הייתי שם ראיתי אותו עוזר לדודי ששון לתלות שלטים עובד שם בחינם על מנת לקבל דירוג טוב יותר למה ?

הכי מצחיק היה שעבד קאעדן לא הסכים לקבל את החלטת השופטים מול מישל טורני זה היה מגוחך ממש . בקטגורייה של מישל היה רק מישל ועאבד .

בקטגוריית משקל גוף עד שמונים ק"ג בוגדן שלקח מר הצפון 2006 ניצח את לבנה שביט איזה שטויות פשוט עצוב .

לחדי עין שהיו בקהל יכלו לשים לב שממש כמעט מיד לבנה עמד לקפוץ ולהרים ידיים לפני שצעקו את מספר 12 למקום השני (לבנה היה 12 ) זה לא היה צודק כלל .

כל החלטות הפסולות הללו לא ניתנים לויכוח בכלל אין על מה להתלבט ,

בכל אופן אני בתור חובב מושבע של ספורט פיתוח הגוף בארץ הבטחתי לעצמי לא להגיע יותר לתחרויות שמקיים האיגוד ה- IFBB . יש זילזול בקהל עצום לתת לו לשבת למעלה ביציע ולראות את המתחרים כל כך מרחוק כל התמונות שצלמתי יצאו על הפנים קטנות ממש .

אשר אמר לי שאני יכול לשבת למטה אבל אסור לי לצלם מה זה שווה ?

כאשר פגשתי את דודי ששון ביום שישי בצוהוריים ביקשתי ממנו אם הוא יסכים להתראיין למגזין החדש ?

(אתם לא תאמינו מה הוא אמר לי )

רק בתיאום מורשה מאשר פריג"!!!! אסור לבן אדם להתראיין בלי אישור של אשר .
כאשר פניתי לאשר הוא דרש על כך תשלום .

זה כמו שאני יפנה לגיא שלמון והוא יצטרך לקבל אישור מאלי , חשבתי שאנחנו חיים במדינה חופשית כנראה שלא כולם כאן חושבים כך .
בכלל לא התכוונתי לראיין אותו כשופט וחבר איגוד אלה כמתחרה לשעבר שלדבריו אומר שהוא מתכון לחזור למעגל התחרויות בקרוב .

לא הכל היה שחור. הופעת אורח של אלון צוקרמן הייתה מאוד מרשימה .
היו כמה קטגוריות עלובות שביזבזו זמן יקר לקהל שצריך לקום מוקדם בבוקר למחרת לעבודה .

1. המסטרס של צביקה סוייקה האגדי התחרה לבד .
2. הקטגורייה של מעל גיל 60 הייתה מיותרת , למרות שאני חייב לציין שיש לי כבוד והערכה רבה למתחרים כולם במיוחד לאלו שבגיל הזהב .
3. "הטפיחות לשכם " העצמאיות של קהל השופטים מחלקים לעצמם מדליות באמצע ההופעה הייתה מיותרת לחלוטין .

דבר יפה היה לראות את מאור ועמית לפני האלוף האלופים מעודדים את החברות שלהן מתחרות זו בזו .
העדפתי האישית הייתה דוקא לשירי בן ארי חברתו של עמית שלקחה שנייה הייתה הרבה יותר גבוה ,ארוכה, ואצילה. מאוד סקסית . .

אך ללא ספק שקארין ניניו הייתה הרבה יותר חטובה ויבשה מה גם שהופעתה של קארין הייתה הרבה יותר מושקעת מלווה באביזרים ופעלולי אקרובטיקה מרשימים .
הופעתה של שירי הייתה יותר חושנית וסקסית .

מישל טורני היה ממש מדהים בסוף התחרות נתן לכל אחד להצטלם איתו וכל אחד החזיק את הגביע שלו של מישל מצולם איתו נחמד מצידו מאוד סבלני יש לי תמונה של לוליק מתנשק עם מישל ממש מרגש .

היה לי מזל גדול וכבוד רב להכיר קצת יותר מקרוב לשיחות אישיות ומעמיקות את נאור זיו התותח ואת חוסם מצרי המלך איזה אנשים אייכותיים ממש ניתן לשאוב מהם המון השראה ומוטיבצייה . הם לא התחרו ישבו איתי "בבוטקה " של המגזינים ושוחחנו רבות לפני התחרות .

לסיכום :
לא שווה לבזבז את מוצאי השבת על אשר וחבורתו שלא מאורגנים ומביעים בוז רב שנה אחרי שנה לקהל הנאמן שמגיע אך אני שם לב שמשנה לשנה פחות קהל מגיע לתחרות של אשר . להערכתי היו פחות מי 200 איש , אני מצטער מאוד שהלכתי היה עדיף לבלות זמן איכותי עם המשפחה שווה יותר .
אני מאמין ואף רוצה לקוות שהתחרות של אלי תהייה טובה יותר בכמה וכמה רמות .

שבוע טוב לכולם .
תמיד יבוא קהל ויבואו אנשים לתחרויות IFBB כי אנשים "נשרפו" עכשיו ל3 שנים הבאות לא תיהיה ברירה
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט